Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] akon asalteaza un fan!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Forum Bot
SebyAvrig: <br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DI7gSMs79ts"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/DI7gSMs79ts" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
ady85btz
blink.gif si ce-i asa spectaculos? wacko.gif
Lostboy
că-l aruncă în mulțime blink.gif
argon
cine naiba'i zbacon asta?
Lostboy
execiții pt gât..... radmasa.gif
a fost o țeapă!

ca să citez un clasic: era tasu' mă! tongue.gif
ramm
A fost magar 'fanul' ala care a aruncat cu ceva in el. Mai bine il trantea de scena.
argon
Batman, batman..ti-am zis io ca-i popa ma?!
ArtVandelay
eu am citit ca asfalteaza un fan mellow.gif
ady85btz
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif dupa ce-l asfalteaza ii da si cu bordura lu nea videan in cap
zax
ce-mi place e ca-si da maieul jos... cred ca era prea larg...
cosmin_2300
"Arfe" de vedeta proasta ... eu in locul aluia il dadeam in judecata ... dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif
zax
Am o oarecare impresie ca e cam facatura... prea il ridica usor... o fi el muschiulos dar nici ala nu e chiar atat de mic
vis-a-vis
Mie nu-mi place cum canta asta... are voce de fetita... parca a fost si la parnaie, ar trebui sa nu ne mire asta biggrin.gif
Muttley
E facatura, ca sa creasca-n popularitate si sa scape de imaginea de faget castigata prin vocalize de cotoi castrat si colaborari cu Gwen Stefani.
j.d
Pai...doar nu e el "ckonvickt"....radmasa.gif
A l e x
"Am o oarecare impresie ca e cam facatura... prea il ridica usor... "

Da, e CGI. S-au bagat multi bani in falsificarea acestui clip rolleyes.gif







Eu tin minte clipul de cand s-a intamplat, din cate stiu atat parintii "fanului" cat si o femeie lovita in urma acestui incident l-au dat in judecata. Acum daca e "regizata" sau nu faza, nu mai stiu, si nici nu ma intereseaza, dar sa crezi ca e clipul facatura dpdv fizic...

radmasa.gif


Oricum, sunt faze mult mai dure (si reale) din concerte. Imi aduc aminte unul in care cel de pe scena a sarit cu piciorul in public, lovind o femeie in figura, si a fost dat in judecata. Nu mai retin numele, e filmata faza oricum.

Si o faza asemanatoare :


Tampitii astia care arunca cu obiecte pe scena totusi si-o merita. Daca nu-ti place, cine te cheama la concert ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.