Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Headset stereo cu Bluetooth LG hbs-200
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Victorine
Se vând căști stereo LG HBS-200 stereo cu bluetooth, cu încărcător, manual de utilizare (Engleză, Germană, Franceză, Italiană, Rusă), 2 x bureți de rezervă. Pret 50 de lei. Preferabil în Timișoara, dar trimit și prin poștă/ curierat dacă suportă cumpărătorul taxele.
Din păcate nu mai am cutia - convins fiind ca sunt compatibile cu telefonul meu am rupt-o și apoi am aruncat-o... Nu am apucat decât să încarc acumulatorii căștilor, practic nu le-am folosit deloc, nefiind compatibile cu telefonul meu. Cum stau degeaba la mine în casă, dacă nu se vând în max. 2 săptămâni le fac cadou unei prietene care are un LG Prada. Deci grăbiți-vă cei interesați!
C a t a l i n
Spune cu ce telefon nu sunt compatibile... blink.gif

Eu am aceste căști, și merg cu LG, SE, Nokia, Samsung, Motorola... atât pe profil de headset, cât și handsfree.

Prețul tău e bun, noi, cu 2 ani garanție, eu le-am luat cu 130 RON.
Victorine
Multumesc pentru ajutor blush.gif Nu stiu prea multe despre compatibilitate, insa stiu ca ai nevopie de telefon cu bluetooth... persoana care mie le-a făcut cadou nu stia ca eu nu am asa ceva si pana sa-mi dau seama ca nu le pot folosi, desfacusem deja cutia sad.gif
Decat sa-mi stea degeaba prin casa am zis ca poate are cineva nevoie si fac si eu un ban pe care o sa-l bag in benzina smile.gif Daca nu e nimeni interesat le fac cadou unei prietene cu care trebuie sa ma pun bine.
Stiu si eu ca pretul e foarte bun si am zis 50 de lei pentru ca nu am cutie sau garantie si ca sa ma scap de ele cat mai repede.

26 Mar 2008, 13:02:
Am batut palma cu Vanzatorul de Iluzii. Se poate inchide, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.