Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: accident
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
vladrehau
clip sters....
LNG
Scarbos. E posibil sa fie trucat...
Mihai Simon
nu crede.gif nu crede.gif Doamne...
mi-e groaza cand trec pe langa cate unul de-asta cu scuter, motor, bicicleta, etc, ca oricand se poate dezechilibra, si de-ti cade in fata si n-ai cum sa-l eviti... sad.gif
nu cred sa fie trucata... sad.gif
MuciX
QUOTE(Mihai Simon @ 24 Mar 2008, 19:34)
oricand se poate dezechilibra, si de-ti cade in fata si n-ai cum sa-l eviti
*



De acord cu tine, numai ca aici de vina a cam fost ala cu camionul. Distanta prea mica.

PS Tind sa cred ca de fapt ala cu scuterul a franat/redus viteza, iar camionul l-a cam atins si s-a dezechilibrat.
cosmin_2300
QUOTE(Mihai Simon @ 24 Mar 2008, 20:34)

mi-e groaza cand trec pe langa cate unul de-asta cu scuter, motor, bicicleta, etc, ca oricand se poate dezechilibra, si de-ti cade in fata si n-ai cum sa-l eviti... sad.gif

*


Mie mi-e frica sa trec pe langa astia ... de obicei schimb banda numai sa nu-i am langa mine ...
ady85btz
omg ohmy.gif
Bliss
E ciudat clipul. Camionul nu are cine stie ce viteza, nu mentine distanta si nu are nici o reactie cand il agata pe motorist. Faptul ca opreste mult dupa si greu poate fi in parte explicat fiindca pare incarcat. Dar oricum ceva e in neregula rau de tot cu "soferul" camionului.
rtBK
problema e ca ala cu scuterul a facut stanga cand i-a venit lui pe chelie, fix in fata camionului, si cred ca nu a vazut nimic ala din cabina. Dupa ce l-a storcit si a vazut in stanga lui la 2 metri scuterul, a oprit pentru ca si-a dat seama ca ceva nu e in regula.
OVIDIUS
As spune ca e facatura doar datorita faptului ca ceilalti participanti la trafic nu par afectati. Si era totusi ceva de care sa fi afectat, oricat de inuman ai fi...
In fine, nu sunt asa sigur... unsure.gif
bear_mc
Asta numesti tu "putin scarbos"? wacko.gif
A l e x
Nu mai postati astfel de clipuri, indiferent daca sunt facaturi sau nu. Chiar de era fals, clipul arata totusi ceva destul de socant si grafic si nu isi are locul pe aici. Se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.