Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Explozii de bombe nucleare/hidrogen
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
LNG
liviu2004
Au.
einstein1984
Din vremurile bune, cand se faceau teste deasupra solului.
bulan
Noi de la francezi avem urmatoarele produse:dacia 1100,1300,oltcit,loganu si experimentele din atolul MURUROA(sau cum s-o scri).Ce-i mai critica toata planetea si pe ei ii durea fix in LE PIX.Si uite asa puiul lor era la noi in curte.Cunascatorii stiu expresia!!!
Liv05


Tsar Bomba hiptnotizat.gif
AR-18-MOS
Doamne fereste ... popa.gif
Victorine
Ingrozitor...

Până când? ....
Rafi
1zhelp00.gif isi bat joc de planeta sleep.gif post-336-1110552439.gif slap.gif
houseISmusic
Ar trebui sa faca bombe atomice sub forma de supozitoare si sa fie bagate in anusurile celor care fac asa ceva planetei noastre ... numai asa vor simti cu adevarat cat sufera planeta pentru orgoliile lor !
cosmin_2300
QUOTE(Victorine @ 22 Mar 2008, 22:59)
Ingrozitor...

Până când? ....
*


Pana cand se va intampla ca in filmul Jericho ( sper ca am scris bine numele filmului )
ady85btz
mie rau cand ma gandesc la ce exista acum sad.gif
liviu2004
QUOTE(einstein1984 @ 22 Mar 2008, 18:32)
Din vremurile bune, cand se faceau teste deasupra solului.
*



Vremuri bune. Auzi la el. Eu iti dau cu minus.
bogdan_90
poate apucam si noi al III lea razboi mondial sa vedem cei cu bombele astea.
bulan
QUOTE(einstein1984 @ 22 Mar 2008, 19:32)
Din vremurile bune, cand se faceau teste deasupra solului.
*


Francezii erau manierati le faceau undeva la subsolul atolului MURUROA dar nu pot preciza daca in niste pesteri sau gauri facute de ei.Ce mai protestau francezii si ce bataie le mai dadea scutierii lor ca era o cauza nobila de care depindea securitatea nationala a Frantei.
einstein1984
QUOTE(liviu2004 @ 23 Mar 2008, 11:34)
Vremuri bune. Auzi la el. Eu iti dau cu minus.
*


Trebuie sa pun zambareti ca sa se intelega ca eram ironic? Daca ai nevoie de niste simt al umorului, pune un anunt la bursa. blink.gif blink.gif Normal ca eliberarea de radiatii si material radiocati in atmosfera e ceva rau! mad.gif
Filmele alea sunt facute de americani, detonatiile fiind prin desertul din nevada (nu stiu daca nu cumva si prin alaska). Au avut si ei teste prin pacific, ca sa vada daca pot scufunda o flota intreaga cu o bomba.
Fancezii nu au detonat dispozitive nucleare in atmosfera, rusii in schimb au recordul, o bomba cu hidrogen de vreo 58de megatone (aka 58 000 000 t trinitrotoluen) detonata in aer prin nordul atlanticului. Aveau si una de 100 megatone, dar nu au folosit-o.
liviu2004
QUOTE(einstein1984 @ 23 Mar 2008, 18:25)
Daca ai nevoie de niste simt al umorului, pune un anunt la bursa.
*



Nu sari calul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.