Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: reclama BCR
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
zax
&feature=related
OVIDIUS
Am mai vazut o reclama similara, dar la altceva. E copiata ideea. Pacat ca nu mai stiu la ce era...
sqryn
sunt dragute reclamele la asigurari ale celor de la bcr. am mai vazut una la tv de curand cu un tip care gaseste petrol in curte dar lucrurile nu merg cum ar trebui smile.gif
Zippy
Aceeasi familie:

&feature=related


Fuzz
Ce tari sunt smile.gif
zax
am ascultat de 3 ori dar am inteles pana la urma: "... da' cat de lunga-i Bulgaria?" radmasa.gif Pai cam pana la granita, toanto! radmasa.gif
ady85btz
primele 4 super tari laugh.gif
Solon
Reclama de la BCR cu rochitele alea mici m-a scos din minti!
Si mai ales melodia!
O tampenie!
AlexC
QUOTE(zax @ 22 Mar 2008, 17:26)
am ascultat de 3 ori dar am inteles pana la urma: "... da' cat de lunga-i Bulgaria?"  radmasa.gif  Pai cam pana la granita, toanto!  radmasa.gif
*



Dar cam difera daca granita aia e la 60km sau la 250km, nu? Daca nu ai carte verde trebuie sa mergi pe jos... In clip a zis ca mergeau in Turcia, si cum abia trecusera de vama romana, cred ca aveau exact vreo 250km si 1 munte de parcurs radmasa.gif
AR-18-MOS
Amuzante reclamele ... laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.