Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Super Iluzie :)
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Fygaro
http://dothetest.co.uk/ icon_mrgreen.gif
ArtVandelay
eu am picat testul biggrin.gif rog pe cei ce posteaza sa nu spuna rezultatul sa vedem cati se prind...
zax
Nu cred ca e cineva care poate trece testul asta... Il scapi si cand te uiti la clip a 2-a oara daca chiar vrei sa numeri pasele.
Wolverine
si eu l-am picat biggrin.gif .
cosmin_2300
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif Eu eram atent la cate pase da aia in alb ( am numarat 13 ) si n-am observat ursul radmasa.gif
Alexu7
smile.gif ce linistit trece ursache prin cadru n-are nicio treaba, ba mai mult, danseaza radmasa.gif
argon
l-am vazut din prima...e adevarat ca mi se rupea de pasele lu' aia..
AlexV
si eu l-am vazut din prima ca stiam ce sa caut biggrin.gif. aceeasi chestie a fost la brainiacs, cu o persoana imbracata in albina. atunci pur si simplu am numarat ce faceau aia si incercam sa vad ce e suspect, dar albina gigantica nu mi-a sarit in ochi nici o secunda. as fi zis ca au trucat aia si initial au bagat film fara albina, dar realitatea "pute" ... nu ne putem concentra asupra unui lucru si sa ne ramana si perceptia vizual, extrasenzoriala ....

pe scurt si eu am picat testul mai demult si l-as fi picat si acum.
ady85btz
am numarat bine 13...dar pe urs nu l-am vazut radmasa.gif
Alexu7
dar pe marmota?
mmgmarius
pe lista celor picati sa ma adaugati si pe mine
sqryn
poate daca era imbracat in verde fosforescent sau avea farul aprins sarea in ochi. nici eu nu l-am vazut
Solon
Picat cu brio! Eu ma uitam sa vad daca nu paseaza albii si catre negri! radmasa.gif radmasa.gif
pastrama
Picat! biggrin.gif
bobo77
Idem...
GIC
EU L-AM VAZUT! Dar din greseala si doar un pic cind era in mijloc, ca ma incurca sa numar si sa si urmaresc cine si cui paseava. Dansul l-am vazul doar la reluare radmasa.gif .
cata87
13 am numarat....da nici a doua oara n-am vazut ursu radmasa.gif radmasa.gif
vis-a-vis
L-am vazut abia cand a iesit din cadru radmasa.gif
bear_mc
13 pase am numarat dar sa dea draq daca am vazut ursul ala trecand prin cadru. Eram asa concentrat la pasele alora ca nu am mai vazut nimic. biggrin.gif
ipiq
same here.... CE INAPT IS!!! sad.gif
je_design
am vazut ursul pentru ca mi se parea suspecta faza si ma asteptam sa sara ceva zombie in fata smile.gif
R-NOS
eu l-am vazut din prima.. dar nu am numarat pasele =))
A l e x
Din pacate am crezut ca e o gluma sau ceva si nu am numarat cu atentie, si am vazut ursul din prima. E foarte posibil sa nu-l vezi daca te concentrezi la pase, avand in vedere ca e negru ca restul echipei la care nu te uiti...
cmandrei
Ce misto danseaza ala printre baschetbolisti tongue.gif
ageana
Ce mândru eram la sfârșit când a zis ca nr. paselor era 13 (atâtea numărasem si eu). Mândria s-a sfârșit repede...
bear_mc
si la mine la fel ageana radmasa.gif
Alexu7
QUOTE(cmandrei @ 14 Mar 2008, 17:26)
Ce misto danseaza ala printre baschetbolisti tongue.gif
*




parol ! merge pe luna radmasa.gif
sadi
QUOTE(ageana @ 14 Mar 2008, 19:38)
Ce mândru eram la sfârșit când a zis ca nr. paselor era 13 (atâtea numărasem si eu). Mândria s-a sfârșit repede...
*



ai dreptate aici.. am numarat si eu si nu am vazut ursu radmasa.gif
rtBK
:-<... pai din moment ce au spus sa ne concentram asupra celor in alb si ursul trecea mai mult pe langa cei in negru era cam greu de observat. In orice caz ...picat
Andrul
Aceeasi idee am vazut-o la Brainiac acum o luna

ady85btz
acum am vazut-o dar am numarat 13 biggrin.gif
Cocojambo
si eu am picat... ce neatent sunt smile.gif
Forestman
Numarat 13 pase, dar nici urma de urs:)....l-am picat!!!
k0b3
13 pase, 0 ursi laugh.gif
fl7
radmasa.gif care urs radmasa.gif si ce lejer trece biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.