Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Magazine Gsm Bucuresti
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
C@talin
Nu reusesc sa gesesc numaiua magazine cu componenste gsm gen folii smile.gif .Si astea doua sunt in Constanta.
In marea capitala nu exista asa ceva,da sa fie si la pretul dupa siturile respective.gen 14 ron o banda de 6260 biggrin.gif .Multumesc
gotty
sincer nu prea am inteles ce ai vrut sa zici....
C@talin
Scuze asa e nu se prea intelege,am nevoie de o banda,folie ptr nokia 6260 am gasit pe sitiu aceste http://www.gsmaccesorii.ro/banda-flat-cabl...nokia-6260--767

Da nu gasesc adresa :| situ asta merge doar pe comnada net ? sad.gif .Ca asa e naspa ca,comanada minima e 50 ron si nu am ce face cu atatea folii :| .
Daca ma poate ajuta cineva ,va rog mult detot
gotty
pai te pot indruma eu catre cateva serviceuri gsm daca vrei....

sau cateva telefoane de contact....
C@talin
Daca poti te rog mult pm,daca ai in buc ar fi super ca ma pot duce direct in magazin . smile.gif
Alexu7
QUOTE(C@talin @ 13 Mar 2008, 17:01)
Nu reusesc sa gesesc numaiua magazine cu componenste gsm gen folii smile.gif .Si astea doua sunt in Constanta.
In marea capitala nu exista asa ceva,da sa fie si la pretul dupa siturile respective.gen 14 ron o banda de 6260 biggrin.gif .Multumesc
*



dâng dâăng !


care este tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.