Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]casetofon jvc+magazie 12 cd-uri
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fiderzen
vand produsele din titlu
au fost cumparate de mine din germania acum vreo 3 ani,utilizate numai pe masina mea tongue.gif...si functioneaza inca in stare perfecta
pozele sunt facute cu telefonul blush.gif

asigur proba si eventual montaj wacko.gif
pret: 280ron sau schimb cu statie auto mai buna,mp3 auto,subwoofer etc........oricum,sariti cu oferte..nu ma intereseaza neaparat banii
nr de telefon 0730728541 sau 0767591506
id de mess aly_geo2001 (specificati pentru ce ati sunat sau ati dat add,va rog rolleyes.gif )
fiderzen
250ron pret nou
fiderzen
up....240lei....claritatea sunetului este superioara unui mp3 auto la aceiasi bani
fiderzen
230lei
fiderzen
up!...220lei
deovex
ce putere are si pretul e cu tot cu magazie?(magazia citeste doar track?)
fiderzen
4x40w , da 220lei cu tot cu magazie + cablul aferent smile.gif,magazia da,citeste doar track(nu exista magazie de cd care sa citeasca mp3,cred)..oricum,claritatea este mai buna decat la mp3 wink.gif
deovex
Eu am un cass Panasonic intact are control de magazie. Daca ar merge magazia pe el ti-as lua eu magazia.
fiderzen
facem un test.....esti din bucuresti?
deovex
Pai aia e problema ca sunt din Alba Iulia si dak nu sunt compatibile ce fac cu magazia. Nu stiu cum putem afla daca sunt compatibile.
fiderzen
doar prin test se poate afla smile.gif ..imi pare rau....up!
fiderzen
210 ron .... up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.