Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire la salonul de tuning
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
sebi
Dupa cum probabil stiti saptamana viitoare, mai exact in perioada 15-16 martie (sambata-duminica) se organizeaza intalnirea anuala de tuning la Romexpo.

Evenimentul se desfasoara pe o suprafata de 13.000 mp, deci aveti ce vedea smile.gif concursuri, masini, muzica etc.

Va fi si un reprezentant al grupului renault, eu, inscris la concursul de tuning smile.gif asa ca daca va face placere sa vedeti masini, va astept la Romexpo.

Daca mai aveti nevoie si de alte informatii va stau la dispozitie.
aleksanders
sebi- venim sa facem galerie biggrin.gif - bafta multa - poate ajungi vineri seara la polivalenta s ane dai mai multe detalii wink.gif
semit
See ya there.. apare si un sticker reno.ro pe masina? rolleyes.gif
sebi
Din cate am inteles, taxa va fi intre 12 - 15 ron/zi. Dar tind sa cred ca va fi 12 ron.

QUOTE(aleksanders @ 10 Mar 2008, 21:31)
sebi- venim sa facem galerie biggrin.gif - bafta multa - poate ajungi vineri seara la polivalenta s ane dai mai multe detalii  wink.gif
*



Merci mult aleksanders, te astept, chiar daca vin vineri, vin fara masina, ca va fi deja la Romexpo.

QUOTE(semit @ 10 Mar 2008, 21:41)
See ya there.. apare si un sticker reno.ro pe masina?  rolleyes.gif
*



Te astept wink.gif

Hmmmm, nu stiu ce sa zic de sticker....... dupa cum ai vazut masina e mai pe clean look, nu am nici un sticker, de nici un fel pe ea. Vdem ce si cum.

Te astept wink.gif
bear_mc
Vin si eu la romexpo. smile.gif
aleksanders
daca tot suntem doritori de romexo - hai sa stabilim si o ora cand sa ne vedem toti acolo - wink.gif sambata sau duminica
j.d
Ne vedem acolo. Sunt sigur ca vom avea parte si de cateva surprize. wink.gif
M i h a i
Daca va duceti duminica vin si eu..Sambata nu prea sunt prin Bucuresti.. smile.gif
sebi
Va astept pe toti, eu voi fi prezent si sambata si duminica smile.gif. Programul de vizitare este de 10:00 - 20:00 (sambata/duminica).
Bliss
j.d, vrei sa faci senzatie? tongue.gif blush.gif
sebi
Pentru cei care nu imi stiu masina, atasez cateva poze cu ea, sunt inscris la concursul de custom car (exterior/interior).

j.d
QUOTE(Bliss @ 10 Mar 2008, 22:17)
j.d, vrei sa faci senzatie? tongue.gif blush.gif
*





Senzatie se va face...fii sigur. wink.gif
aditasse
Imi fac si eu drum duminica pe acolo... daca ne intalnim mai multi, cu atat mai bine
sebi
Pretul pentru bilet este acum confirmat: 10 ron/pers/intrare. Pretul este mai mult decat decent in opinia mea.

Va asteptam!
Mutzunache
Daca e sa merg, merg sa fac poze la femei biggrin.gif
j.d
Asadar...cine mai vine? smile.gif
Lucman
daca e duminica as veni si eu
Fratzica
o sa trec si eu biggrin.gif
bear_mc
Si eu.smile.gif Dar nu stiu daca sambata sau duminica.
antifizic2
stabilim ora pentru sambata sau duminica??

dupa mine un 12 sambata e o ora decenta se mai anunta careva? sau mai bine vorbim vineri la intalnire?
sebi
Ne-am instalat!! va asteptam maine si duminica smile.gif

Vreau sa-i multumesc si pe aceasta cale lui J.D fara de care nu cred ca as fii reusit !!!!

Multumesc J.D. pentru tot suportul si sprijinul acordat, nu numai la acest eveniment, dar in general, multumesc!
B_37_DEE
maine cum am terminat treaba de dimineata am venit si eu:) de abia astept............ wub.gif
semit
care vii azi.. ca ma pregatesc sa plec biggrin.gif
antifizic2
bucuros m-am intors de la tuning show asta

muuulte masini chicioase poate prea multe, muulte masini neingrijite venite zgariate, cu chitul cazut sau nespalate, si multe masini care nu avau ce cauta la un eveniment numit tuning show ele avand doar geamurile fumurii. wow seria 5 cu geamuri fumurii cu adevarat original.

trecand peste asta am avut parte de o prezentare extraordinara sub forma masinii lui SEBY care era printre cele mai reusite din salon dupa parerea mea subiectiva

in mare BMW a avut cea mai mare reprezentare cu ursulete , modele noi vechi reusite sau nu urmate de grupul vw-audi care de asemenea a avut multe modele

preferatele mele ar fi fordul mustang, cobra si lamborghini dar si camioneta doge ram care arata demential masini mai puternic modificate dar cu stil ar fi fost un bmw ursulet negru mat care arata extraordinar un audi tt cu lambo dors un seat leon modelul nou culoare alb sidefat sinu in ultimul rand meganul colegului nostru care era cel mai reusit avand modificate ataat interiorul cat si exteriorul cu foarte mult bun gust

in rest culorile baby blue plus crom sau portocaliul salbatic m-au lasat destul de rece

cam asta ar fi in mare tuning show 2008
semit
foarte slabut show-ul... masini luate de pe strada, majoritatea murdare sau zgariate, cu jante ieftine, o folie si imitatie de carbon din targ pe capota si puse in tuning show , singurele lucruri notabile au fost intalnirea cu vechi prieteni si o sueta la o bodega dupa aia...

SEBI up.gif up.gif
Lucman
Azi mai vine cineva?

C a t a l i n
Am trecut și eu să-i urez succes lui Seby. tongue.gif

user posted image
gotty
QUOTE(Lucman @ 16 Mar 2008, 08:51)
Azi mai vine cineva?
*



eu...pe la 15.30-16.00
blondish
Am si eu o poza cu reprezentatul nostru Reno

user posted image
sebi
Ce poza reusita! smile.gif
blondish
Mdea stiu ca nu a iesti foarte bine. Trebuia sa se straduiasca mai mult smile.gif
thunder77
Pe cind facem un pictorial cu masina si cu fetele? tongue.gif biggrin.gif icon_mrgreen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.