Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intilnire r5
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 5
amuliu
cu scuzele de rigoare ,am reusit sa ma loghez acum citeva saptamini si nu am reusit sa iau contact cu nimeni,intradevar sunt incepator in ale calculatoarelor si nu am inteles prea bine cum functioneaza forumul.Acum cred ca am inceput sa ma mai descurc asa ca nu stiu ce se intimpla, ma gindesc ca sunt putini utilizatori si de aceea nu reusesc sa intru in contact cu careva.Ideea este sa ne intilnim totusi la propiu si cred ca ne va fi de ajutor in impartasirea experientei si cunoasterii acumulate de fiecare posesor de r5 cu speranta ca nu v-am luat din pretiosul timp astept cu nerabdare raspunsurile voastre
Adi R5
salut!
vezi ca in prima pagina ,sus,sunt trecute orasele ,dai clik pe orasul care doresti si ai informatii despre intilniri
amuliu
am vazut acest lucru,in bucuresti zice ca ar fi in fiecare vineri, am fost acum o saptamana si nu era omasina nimeni
tomi87
Asta pentru ca lumea era la intalnirea nationala de la Tusnad. Incearca saptamana asta, si cu putin noroc o sa gasesti 2 sau chiar mai multi (?) fosti sau actuali posesori de R5.
amuliu
multumesc de informatie,voi incerca si vinerea asta,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.