Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] STINKY BOMBS - excelente pentru farse :D
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
N30
Este vorba de fiole cu un lichid cu un miros care muta nasul din loc, deci nu recomand spargerea in spatii inchise (sau ma rog... stiti voi LolLolLo.gif )
dupa ce se sparge fiola, in cateva secunde se degaja un miros GROAZNIC, sa citez pe un co-forumist "oua clocite, gaze dupa ce ai mancat fasole o saptamana...etc", exprimarea nu este exagerata (am spart o fiola in parcare si dupa 4-5 secunde am fugit de putoare ) Fiecare foloseste unde vrea, sau se poate pune intr-o hartie si lasa pe trotuar (primul care calca, va regreta, etc etc...limita este imaginatia fiecaruia worship.gif .

Acum, ca bani, o cutie (adica 3 fiole) costa 6 lei.
Pentru cantitate mai mare, de la 5 cutii in sus, pretul devine negociabil (in functie de cate cutii vreti)


CONTACT: messenger: bparvu1
0722.50.91.79

ca zona de intalnire:
dimineata - spitalul colentina
dupa-amiaza -> seara - militari




Later edit: scuze lucifer, am uitat sa adaug poze biggrin.gif
lucifer
Poze cu fiolele sau cutia
cristianxxl
La intilniri vineri seara nu vii?Ambele zone sunt greu accesibile.Daca vii la intilnire poate vinzi mai multe;)
N30
salutare
daca am o comanda ferma, trec, dar spre ora 11-11 jumatate biggrin.gif (cu rugamintea sa imi spui cate cutii sa aduc)
evental facem si o proba cu o fiola, dar intr-un loc mai ferit radmasa.gif
e ok ?
cum ne gasim acolo?
se poate o modalitate de contact (un mobil ceva) ?
semit
Vino la intalnirea Renault, in seara asta la 22.00 in spatel salii Polivalente si o sa vinzi cu sacu wink.gif
ramm
Daca vi la intalnire vreau si eu 2 pachete.
N30
s-a facut, vin si aduc tot stocul biggrin.gif
din pacate insa nu pot ajunge inainte de ora 11
rugamintea mea e ca la 11:15 sa imi dea cineva un telefon (chiar si bip, sun eu) sa stabilim exact unde si cand sa ne vedem
cum nu cunosc personal pe nimeni de la intalnire, nu o sa stiu care si cum este smile.gif

0722.50.91.79 - Bogdan
P.S.: vin cu loganul meu albastru (B-60-ZJN) 053.gif





Later edit:
o sa vin sigur wink.gif
sper sa va gasesc biggrin.gif




A lot later edit: fost, vandut; cine mai vrea, are datele de contact si locatiile de intalnire din primul post wink.gif
semit
trebuie sa ajungi AICI- ai poza cu harta
semit
marfa ok 243.gif
andr3y
cand mai e intrunire reno.ro ? as vrea sa vin si eu biggrin.gif si cu ocazia asta sa cumpar si niste bombe stinky icon_mrgreen.gif
ydaniel
vreau si eu:D:) unde in militari stai?
N30
am vorbit pe mess... in afara de comanda lui ydaniel , momentan nu mai am... o sa revin cu altele ulterior (rog sa nu fie inchis threadul sa nu deschid altul)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.