Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Un fan Britney Spears
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
LNG

gotty
oops.gif i did it again!!!! radmasa.gif
maryus_83
Ce soarice. smile.gif)))
bear_mc
radmasa.gif coffee_spitsk.gif E bun de megastar.
Lostboy
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Băi, e criiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmiiiiiiiiiinal șocâtele!

Mă doooooooooooooooooooor maxilareleeeeeee..........
LolLolLo.gif crazys4.gif coffee_spitsk.gif rofl1.gif rofl1.gif rofl1.gif rofl1.gif
Mrija
[SIZE=14] OMFG !!!!!!! [SIZE=14]
EUROPE_
E bun!!! Ce aveti cu el? radmasa.gif
Si mie imi place muzica ( si cred ca si voua ), dar imi cunosc limitele.
mars
Gizas! Abia am mancat si acum mi-e rau de la cat am putut sa rad. Mr. Bean e copil mic pelanga extraterestrul asta: hit mi beibi oan mor taim!
Lostboy
QUOTE(EUROPE_ @ 11 Feb 2008, 20:48)
E bun!!! Ce aveti cu el?  radmasa.gif
Si mie imi place muzica ( si cred ca si voua ), dar imi cunosc limitele.
*




Haide măi ce draq. Tu vezi cum arată? Și mai și zâmbește!!! blink.gif
Să nu-mi zici că arăți așa?!?!? icon_mrgreen.gif
LNG
Cam asa arata si Bill Gates, si uite ce nea facut sad.gif
sadi
eu m-am indragostit de el wub.gif radmasa.gif
A l e x
Ce fata are baiatul, mama mama...

radmasa.gif
EUROPE_
QUOTE(Lostboy @ 11 Feb 2008, 21:58)
Haide măi ce draq. Tu vezi cum arată? Și mai și zâmbește!!! blink.gif
Să nu-mi zici că arăți așa?!?!? icon_mrgreen.gif
*


In niciun caz.
Ii bun, nu vezi ca si danseaza? Asta daca scoate un album ii sparge pe toti radmasa.gif . Daca baiatu` crede ca stie sa cante bine bv lui, dar problema e ca pe la noi apar tot mai des specimene dinastea de se cred supertalentate si chiar sunt in playback, ca live... sunt sub baiatul din clip radmasa.gif .
E asa sau nu e asa?
Lostboy
Așa este domnul meu.
Totuși cred că o să-l visez la noapte....
maryus_83
Doamneee, ce miscari si ce fata are soarecele. radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Fygaro
Doaaah, haaa chaa chaa cha smile.gif)
cata87
eram suparat de dimineata....da acum nu ma pot opri din ras radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Mutzunache
Asta sigur o sa joace in urmatorul Austin Powers..The great and evil Mouse.....radmasa.gif
zanga
rofl1.gif
bobo77
Eu zic ca seamana mai de graba a castor...rar vezi pe unul sa cinte mai prost ca el radmasa.gif
LNG
Eu mi-am facut bookmark la asta. Dimineata cand sunt suparat ca sa imi incep ziua bine ma uit la el radmasa.gif
Forum Bot
cosmin_2300: Dar de asta ce parere aveti ?huh.gif <br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cDDEhLw1PVI"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/cDDEhLw1PVI" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
SebyAvrig
[SIZE=7]bah,asta ii fata sau baiat?ii cam plecat/a de acas` death.gif
LNG
Tot nu am inteles ce a patit fata asta radmasa.gif
tiberiu.anghel
QUOTE(SebyAvrig @ 12 Feb 2008, 23:45)
[SIZE=7]bah,asta ii fata sau baiat?ii cam plecat/a de acas` death.gif
*




Nici el/ea nu stie
&feature=related


Dar mie mi se pare cel mai tare comentariul tatalui ei/lui de la sfarsit:
&feature=related
SwatKat
Pe asta din urma il stiam... Doamne, toata lumea promoveaza azi la toate televiziunile numai retarzi, fatalai si alde astia. Da domle are "tzispe" milioane vizitatori pe youtube, pe orice altceva. Da nu promova si tu la stiri....

Si ne mai miram ca OTV are audiente la noi...


PS. recunosc, primul videoclip e funny, cum is alea cu animale, cu copii care cad, se impiedica etc. Nu zic sa nu te uiti si la alde d-astia Chris cum-il-mai-cheama, insa l-as compatimi pe autor. Nu as promova insa asa ceva in prime time etc.
Executron
Tipu/tipa sau ce sex o fi parca este un exemplar reprezentativ + toata emisiunea aia gen jerry springer, pentru societatea americana... wacko.gif
ageana
Puștiul din primul filmuleț ar trebui folosit într-o reclamă ceva. E bestial... și fața... si modul de pronunța cuvintele
cosmin_2300
Parca vad titlul reclamei in care ar participa : " ALCOOLUL SI DROGURILE DAUNEAZA GRAV SANATATII ! "
dack
Arata ca Bill Gates cand era mic. Poti sa stii?

Uneori prezervativele sunt obligatorii.
ageana
Nu, nu, nu, ceva de genul: "ești singur și nu te plac fetele..."
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.