Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

28 Pages « < 5 6 7 8 9 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Cum Se Conecteaza Un Mp3 Player La Cd. Solutie, .. sau orice alta sursa de semnal audio.

RoVal1972
post 31 Jan 2006, 09:53
Post #181


Membru autentic


Group: Members
Posts: 434
Joined: 22 November 05
From: Bucuresti




Mie imi merge bine. Tot iTrip am si il am pus pe mini iPod si sunt multumit de el. In Bucuresti insa nu face fatza foarte bine pentru ca sunt multe posturi si in anumite cartiere sunt multe posturi pirat pe tot felul de frecvente. Si mi-e greu sa gasesc o frecventa libera (adica sa aiba ceva spatiu si in "stanga" si in "drepta. La drum lung insa, e super.
By the way, in Bucuresti stiti vreo portiune de frecvente mai libera ?

This post has been edited by cmandrei: 7 Mar 2006, 19:08


--------------------
Renault Megane Sedane 2005 1.6. 16V
________________________________________________
Renault Megane Sedan Privilege 1.6 16V + Clima& Xenon+ full airbags. Noir nacre. Nov. 2005
ex. Renault Megane Classic 1.6 16V. 2001
ex. Dacia 1310 1.6l. 1999
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eugen_foxy
post 31 Jan 2006, 14:54
Post #182


Membru incepator


Group: Members
Posts: 61
Joined: 16 September 05
From: Bucuresti




Si eu am avut aceeasi problema si anume ca nu am AUX la CD-Player-ul REnault pe care-l am din fabrica pe masina . Unii se pare ca au incercat sa adpteze ceva tot pe acele mufe , unul singur foloseste asa ceva si se pare ca AUX-ul se activeaza in momentul in care sesizeaza semnal pe intrare . La mine e simplu sa desfac Player-ul , dar mi-e cam frica sa umblu la mufe .


--------------------
Solenza Scala 2003/1.4/75CP
Invatati , invatati , invatati !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 3 Feb 2006, 21:27
Post #183


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




mi-am cumparat VDO dayton CHM 604 mp3.....eu momentan sunt in suedia..si comandandu-l de aici...am ajuns la un pretz mult mai decent k in romania

acum survin intrebarea..stie cineva ce dimensiune are gaura de sub cotiera?
adica nu stiu daca el ar incapea acolo...ca ma gandesc ca e locul ideal..nu il vede nimeni...e usor de accesat..etc.... si pare micutz

EDIT: dar cred ca il puteti comanda si voi..eu am platit cu card romanesc...acum ramane de vazut cand ma intorc in tara cati bani mi-au luat ei de pe card...smile.gif


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eminescu0
post 3 Feb 2006, 23:17
Post #184


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.180
Joined: 1 September 04
From: Colentina, inima strazii




felicitari! desi daca nu stii cati bani ti-au luat... poate te razganseti cu "am ajuns la un pretz mult mai decent k in romania" tongue.gif

sub cotiera ? cum adica ? poate in cotiera, unde nu cred ca intra !


--------------------
Reno Megane I hatch
If you can't convince 'em, confuse 'em.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 4 Feb 2006, 01:42
Post #185


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




teoretic a costat 2000SEK cu tot cu taxe ceea ce inseamna cam 200 eur= 7 mil..oricum fatza de 12...merita

de ce crezi ca nu inta in cotiera?
e chiar micutz..adica am mai vazut si eu cd changere si erau mult mai mari ca asta...pai...alte idei sa il montez nu am..am luat-o logic:
1. In torpedou= nu stiu daca ii place sa il bata frigu in cap de la AC
2.sub scaun(e)= sunt tzevile alea de la climatizare deci nu pot da gauri
3 in porbagaj...toata podeaua e mobila..adica ca sa scot roata de rezerva tre sa demontez toata podeaua...deci nu pot nici acolo,,,,si singurul loc era in cotiera sau in locashele alea din podea da nu cred ca se poate pt ca alea sunt chiar prea mici!

alte idei?


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eminescu0
post 4 Feb 2006, 12:37
Post #186


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.180
Joined: 1 September 04
From: Colentina, inima strazii




pai eu am montat-o in portbagaj, vertical, pe umflatura de la aripa rotii. acolo mi-a spus cel de la care am cumparat-o eu ca a venit montata de la Reno. setarea pentru shock absorber era intr-adevar pe vertical. frig cred ca ii este saraca, mai ales saptamanile trecute cu temperaturile acelea extreme, dar nu a facut fite deloc. de sarit nu sare catusi de putin, nu ma incomodeaza cand incarc portbagajul, cablurile le-am mascat perfect pe sub praguri (exact cum a venit din fabrica)... in concluzie cred ca e o solutie foarte buna, desi as fi preferat sa fie mai la indemana, in torpedou de exemplu, si cred ca motivele sunt lesne de inteles... dar nici sa-mi ocup tot torpedoul (care nu e foarte mare) nu-mi convenea smile.gif


--------------------
Reno Megane I hatch
If you can't convince 'em, confuse 'em.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 4 Feb 2006, 12:45
Post #187


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




aha....pai atunci nu imi trebuie si cablul de "extensie"? ca asa zice in manualul lui...adica eu am primit in pachet un cablu de 5.5 m lungime!
problema e ca megane 2 nu are nici o umflatura in probagaj ...iar peretii acestuia sunt aproape drepti...
daca stie cineva unde se monteaza sau unde e montat CD Changrul la megane 2 bicorp..sa imi spuna....sau la acest model din fabrica vine numai cel integrat in bord?

ziceam ca il montez peste 2 luni, de fapt 3, pt ca voi face o scurta reintoarcere in tara i aprilie, eu fiind venit aici cu avionul, iar masinuta saraca e singurica in garaj!


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eminescu0
post 4 Feb 2006, 13:10
Post #188


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.180
Joined: 1 September 04
From: Colentina, inima strazii




pai eu am primit si cablul original care este suficient de lung dat fiind ca din fabrica a fost montat in portbagaj... probabil tu va trebui sa cumperi alt cablu (nu stiu de unde) in caz ca optezi pentru montare in portbagaj pe unul din pereti... daca nu, torpedoul e solutia ta, zic eu. chiar nu cred ca incape in cotiera!


--------------------
Reno Megane I hatch
If you can't convince 'em, confuse 'em.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 4 Feb 2006, 14:08
Post #189


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




dap..pana la urma cred ca torpedoul e solutia...la mine e foarte mare..kiar prea adanc..adica eu oricum nu tin nimic in el...deobicei am 2 harti...si atat..si presupun ca in fundul lui are tot locu cd-changerul....si o sa las tot cablul de 5 m, pentru ca in momnetul in care trebuie schimbat filtrul de polen,,,torpedoul se scoate cu totul...dar fiind un singur cablu...care are si mufa nu cred sa fie vreo problema!

multumesc de sfaturi...sper sa iasa bine toata treaba
ps:
am citit pe un forum francez ca nu se poate sa arate titlu/autor la mp3, pt ca radio-cd ul nu concepe faza asta..adica...nu stie...cea ce e rather odd, din moment ce pe radio are RDS...o sa vad la fata locului
tie cum iti afiseaza
CD1 TR 1..ceva de genu..sau cum stii care e cd-ul,,,,si cum schimbi intre cd-uri ca in manualul cd-changer-ului zice ca sa consult cel al radioului smile.gif)


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eminescu0
post 4 Feb 2006, 19:56
Post #190


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.180
Joined: 1 September 04
From: Colentina, inima strazii




exact, imi afiseaza doar CD 1 TR 12, ceasul si temepratura... desi mi-ar fi placut macar conorul melodiei. cat despre ID3 tag, a mea nu e mp3 deci oricum nu ar avea ce afisa...
CD-urile le schimbi apasant tastele numerice.


--------------------
Reno Megane I hatch
If you can't convince 'em, confuse 'em.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 4 Feb 2006, 22:56
Post #191


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




@rombu
Se poate sa imi zici si mie de unde ai comandat-o?Ma refer ca magazin,ca sunt foarte interesat si eu..ea a fost noua banuiesc....referitor la temerea ta ca poate fi afectata de aerul conditionat,el se poate opri in torpedou de la un butonas

This post has been edited by cmandrei: 3 Mar 2006, 18:08


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claus
post 5 Feb 2006, 01:44
Post #192


private spice


Group: Members
Posts: 1.695
Joined: 27 November 03
From: Bucuresti




la m2 hatch cu magazie.. magazia e integrata in bord, iar in portbagaj, in dreapta.. e pus amplificatorul si tunerul am/fm.. maine fac poza, ca sa intelegi mai exact..


--------------------
renault megane II 2003 confort dynamique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 5 Feb 2006, 14:50
Post #193


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




www.pixmania.com

de aici l-am comandat eu..problema e ca trebuie sa selectezi tara unde il vrei..sau mai bine zis unde te aflii..si evident ca romania nu e pe "harta"

alte cateva magazine online unde il puteti comnada :
http://www.heise.de/preisvergleich/a140591.html
primul din aceasta ;lista este si el foarte serios, si aici am vrut sa il comand initial, si face livrare si in romania..problema , pt mine, a fost ca plata trebuie facuta prin transfer bancar (din romania un OP ) ceea ce voi puteti face foarte usor...eu ca sa am cont bancar in suedia..mai bine ma impusc...este foarte complicat si efectiv nu aveam cum sa fac aceasta plata. repet, firma e serioasa eu am tot corespondat cu ei, ba chiar facusem deja comanda la ei.

ce sa zic
pixmania astia au sediu la paris..eu am facut comanda pe 31 ian, pe 1 m-au intrebat si m-au rugat sa ma ideific ca sunt eu, pe 2 l-au predat catre DHL iar pe 3 , am primit pachetu la usa , in Goteborg!

astept detalii, cred ca o sa il montez in torpedou,,,e cel mai bine si mai facil..fara tras fire prin masina etc


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 3 Mar 2006, 15:52
Post #194


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




QUOTE(rombu @ Feb 3 2006, 10:27 PM)
mi-am cumparat VDO dayton CHM 604 mp3.....eu momentan sunt in suedia..si comandandu-l de aici...am ajuns la un pretz mult mai decent k in romania
*



vroiam sa te intreb ;ca sa il comanzi se poate folosi head-unitu-ul existent nu?inclusiv comenzile de pe volan ca sa schimbi melodiile?

This post has been edited by cmandrei: 7 Mar 2006, 19:08


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cuvy
post 3 Mar 2006, 16:24
Post #195


Membru


Group: Members
Posts: 134
Joined: 16 September 04




Tocmai asta e partea frumoasa, ca se poate comanda de la consola din dreapta volanului. CD-urile se schimba si din butoanele de pe radio-cass/cd.
Mie mi-a adus-o cineva anul trecut din germania, cumparata cu 180€, cand in romania era 10 milioane la falcon. Am montat-o in portbagaj.


--------------------
Renault Megane I Break, Expression, 1.9 dCi 102cp, 2002
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eminescu0
post 3 Mar 2006, 17:47
Post #196


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.180
Joined: 1 September 04
From: Colentina, inima strazii




QUOTE(andreicri @ Mar 3 2006, 03:52 PM)
vroiam sa te intreb ;ca sa il comanzi se poate folosi head-unitu-ul existent nu?inclusiv comenzile de pe volan ca sa schimbi melodiile?
*



da. citeste posturile mai vechi si o sa primesti explicatii detaliate. Cuvy are dreptate!


--------------------
Reno Megane I hatch
If you can't convince 'em, confuse 'em.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 4 Mar 2006, 13:33
Post #197


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




Vroiam doar sa ma iintreb un ultim lucru:eu am pe masina sistemyl Cabasse si vreau sa imi iau si acest cd changer.Ideea este acel cablu de conectare la head unit il pot folosi si eu nu?adik nu mai trebuie sa iau alt cablu sau adaptoare?Imi cer scuze daca par pisalog dar nu prea ma pricep la chestii electonice


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eminescu0
post 4 Mar 2006, 14:31
Post #198


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.180
Joined: 1 September 04
From: Colentina, inima strazii




la ce cablu te referi? magazia vine cu cablu de conectare la HU. il bagi in mufa in spate et voila! merg toare functiile! it's that easy! serios!


--------------------
Reno Megane I hatch
If you can't convince 'em, confuse 'em.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 4 Mar 2006, 18:00
Post #199


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




da dar nu stiu ce mufa are Cabasse pe spate....acest cd changer este VDO dayton...cu mufa pt VDO (cum e CD de pe megane..cel Bas-de-gamme.....)trebuie sa te interesezi inainte...cabasee e trecut in manualul de service haut-de-gamme si nu cred ca are aceleasi mufe pe spate....in definitiv are cd changer in el.


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 4 Mar 2006, 21:26
Post #200


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




da insa are intrari de aux,ceea ce inseamna ca are si de cd changer,nu?Oricum ma uit...


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 4 Mar 2006, 23:08
Post #201


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




de putut se poate orice...numai ca s-ar putea ca intrarea aux sa fie RCA si nu forma usor neregulata care o are mufa de cdchanger!..eu ti-am zis ca sa nu te arunci sa cumperi ala si porma sa nu mearga..ca poate exista cd changer cabasse...tu de fapt vrei pt MP3?? da..din mom ce ai aux...de ce nu pui un mp3 player si gata?


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 6 Mar 2006, 12:53
Post #202


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




Pai vreau sa pastrez head unit-ul actual care este cd changer ,insa nu suporta mp3 sad.gif sad.gif Il pastrez si pentru ca muzica de suflet o tin inca pe cd -uri normale.Cea comerciala o trec pe mp3.M-am uitat in cartyea tehnica si e lacunara,nu precizeaza exact ce inseamna aux si ce conexiuni se pot face.Am sa le dau un e -mail la reno franta sa ii intreb.daca tu zici ca nu se poate,nu exista adaptoare de la ce cablu are cd-changerul la celalalt?Eventual un electronist bun cred ca poate modifica terminatia sa se potriveasca.Nu cred ca e o problema.Sa inteleg ca tu il ai deja?


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FIPU
post 6 Mar 2006, 14:32
Post #203


Membru incepator


Group: Members
Posts: 18
Joined: 5 March 06




Am vazut eu o solutie interesant. Un fel de iPod care se alimenteaza de la bricheta masinii si cu un memory stick infipt in el. Pe memory stick pui muzica si jucaria respectiva emite pe o frecventa care o prinzi la radio !(89.9 sau ceva la genu) costa cam 4 milioane (dar nu stiu daca cu tot cu stick) asa ca mai pui 2 si-ti pui mp3 calumea (CLARION sau altceva)!


--------------------
RENAULT MEGANE I 2001 - 1.9 dTi
MEGANE I - 1.9 dTi
130 CP - 245 Nm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eminescu0
post 6 Mar 2006, 18:27
Post #204


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.180
Joined: 1 September 04
From: Colentina, inima strazii




mai andrei nu iti mai face atatea probleme si nu te mai complica cu mail-uri sau electronisti! player-ul este aproape acelasi si sigur se va potrivi un changer similar cu ce am eu.
iar daca vrei sa fii 100% convins si linistit, opreste-te in drumul tau pe magheru la Falcon (in incinta parcarii aceea bloc la etajul 1 - portarul te va indruma) si ei iti vor spune clar si sigur.
eventual daca esti dispus si te tenteaza, ai varianta de changer mp3 care costa 11 milioane cand am intrebat eu acum 4 luni. sistemul de conectare este acelasi si ai avantajul a 6 cd-uri cu mp3 smile.gif
asa ca da o fuga pana acolo daca vezi ca nimeni nu a pus magazie pe megane II si gata wink.gif

This post has been edited by cipman: 6 Mar 2006, 18:28


--------------------
Reno Megane I hatch
If you can't convince 'em, confuse 'em.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 6 Mar 2006, 20:56
Post #205


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




tot nu ma prind..de ce vrei cd changer...dar... adica daca ai Intrari obosnuite la head-unit....adica AUX gen rosu/alb (rca)..exista mp3 playere..nu prea scmpe de 512 mb or more...

eu il am deja, dar nu l-am montat pe masina...sta sub pat cuminte


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 6 Mar 2006, 23:42
Post #206


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




Pai vreau pentru simplul motiv ca actual head unit cd changer cabasse nu are mp3.Si am gasit la aproape 5 milioane acea magazie mp3 Vdo si e prea ietfina sa nu sar pe ea.nu?Ideea era daca cablul cu care vine ea se pupa cu ce intrari am eu in cabasse.

This post has been edited by cmandrei: 7 Mar 2006, 09:30


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 7 Mar 2006, 11:34
Post #207


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




smile.gif inseamna ca ai gasit-o cum am luat-o si eu...adica nu din romania...aia de la falcon vor cam 80% in PLUS pe ea. daca te ajuta cu ceva...uita-te in manualul de service...dar de fapt cel mai bine cei de la renault te pod dumiri (renault franta/germania etc NU ai nostrii ). probabil ca in final s-ar putea lega la Head-unitul tau..dar cu un adaptor..care costa si el...


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eminescu0
post 7 Mar 2006, 14:27
Post #208


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.180
Joined: 1 September 04
From: Colentina, inima strazii




andreicri vino tati vineri la intalnire si comparam mufele, eventual facem rocada de HU sa vedem daca accepta cabasse al tau magazia mea, ca sa fii lamurit.
cat depre pret. 5 mil ??!! blink.gif pai eu am dat 6 pe a mea (second hand) si nu e mp3 sad.gif asa ca nu rata ocazia !!!

(as lua-o eu daca nu merge la tine rolleyes.gif )


--------------------
Reno Megane I hatch
If you can't convince 'em, confuse 'em.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 7 Mar 2006, 16:16
Post #209


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




@Rombu:exact.Mi-o cumpara cineva din Germania.Ea este 149 euro cu tva -ul lor.Le-am dat mail celor din franta si mi-au zis ca au trimis problema persoanelor in charge si sa astept.In carte nu scrie nimik,e foarte lacunara.
@eminescu:As vrea sa vin,dar nu am cum,eu nefiind pana duminica in Bucuresti sad.gif Poate data viitoare cu mare placere.


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rombu
post 7 Mar 2006, 18:53
Post #210


FOR SALE


Group: Members
Posts: 586
Joined: 20 August 04
From: Bucuresti




Eu ar trebui sa zic SKUMP DOMNE SKUMP..pt ca eu am dat 180 de euro, pt ca sunt in suedia, cu tot cu taxa DHL de livrare si TVA-ul suedez de 'numai' 25%


--------------------
Renault Megane 2 2004 Confort Dynamique
Megane II BICORP 1.6 16V Confort Dinamique
Gris Hologramme- 2004
Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
28 Pages « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 21st June 2024 - 18:12
Dacia