Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages « < 10 11 12 13 14 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Se desfiinteaza SMURD ?

ncristi
post 13 Jan 2012, 23:38
Post #331


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.910
Joined: 9 April 05




De la teroristi este cea mai grosolana manipulare pe care am vazut-o. Eu unu nu am vazut nici macar o sg fraza cum ca s ar desfinta smurd.

Am primit mailuri, pe facebook am fost asaltat de oameni inlacrimati de nenorocirea ce va sa vina....saracu Arafat degeaba a zis sa nu fie inclus in jocul asta ca nu a mai auzit nimeni.


--------------------
Renault kadjar - 1.2 tce 130 hp ZEN - 2017
Sandero stepway 0.9 tce
Ford focus 1.6 tdci 110 hp
Ford ecosport 1.0 ecoboost 125hp
Skoda octavia 1.2 tsi 105 hp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4x4
post 13 Jan 2012, 23:41
Post #332


Übermensch


Group: Members
Posts: 3.394
Joined: 24 March 07




Se uita prea mult la televizor.


--------------------
W S S
Attere Dominatum!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 13 Jan 2012, 23:41
Post #333


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




QUOTE(ncristi @ 13 Jan 2012, 23:38)
De la teroristi este cea mai grosolana manipulare pe care am vazut-o.
*


Sa-ti zic un secret (da' sa nu mai spui la nimeni, bine?): teroristi au existat (ca nu s-a sinucis lumea-n strada), doar ca nu erau arabi, ca Arafat wink.gif


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 13 Jan 2012, 23:47
Post #334


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




@cris_t

Sa vedem daca am inteles...
Platesti citeva zeci de milioane de lei impozite aferente, desigur, citorva sute de milioane salariu, care vin din prestari de servicii medicale catre mosi, plata acestora provenind din milioane de contributii facute de pulime. Adica stai pe banii lor, da-ti e scirba sa fii asociat cu ei. I-ai vrea tratati in burkina fasso, din bugetul romanesc ai putea accepta doar decontarea sumelor pe drept si cu efort civenite.

This post has been edited by corbex: 13 Jan 2012, 23:49


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 13 Jan 2012, 23:50
Post #335


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




Ai înteles corect. E un stalp al economiei nationale (pe banii pulimii), da-i ofticat ca nu vin banii la timp.


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
chris_t
post 13 Jan 2012, 23:51
Post #336


trepadus clasic


Group: Members
Posts: 309
Joined: 19 August 04
From: Baia Mare




Pana la un punct ai inteles. Ce as avea de corectat ar fi ca:
- nu stau pe banii lor, ci muncesc, cateodata si 14-15 ore pe zi.
- imi iau medicamentele pe bani nu din scarba de asociere, ci pentru ca pot, si nu-i suport pe aia care se dau jos in fata farmaciei din masini de 100.000 de euro si urla ca ei vor medicamente gratis.
- as vrea ca fiecare sa fie tratat pentru cat plateste, eu nu merg sa urlu la Petrom ca vreau plinuri de benzina mocca pt ca asa am visat eu noaptea.

Stima.


--------------------
Renault Megane Estate 2017 ZEN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 13 Jan 2012, 23:53
Post #337


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Bietul de el, cred că nu știe că atunci când o să facă afaceri cu privați de o anumită mărime, i se va impune prețul la care trebuie să presteze serviciile alea și va afla și ce înseamnă plata la 6 luni de la un privat.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 13 Jan 2012, 23:54
Post #338


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




QUOTE(chris_t @ 13 Jan 2012, 23:51)
muncesc, cateodata si 14-15 ore pe zi.
*


si nu te ia cu amețeala? frustrat.gif


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 13 Jan 2012, 23:55
Post #339


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




Ajuta-ma sa inteleg mai in profunzime. De ce a fost necesara aparitia voastra? Ce ati adus in plus si pe banii cui? Oamenii va cauta in pagini aurii sau vi-i trimit doctorii contra comision?
Retetele compensate eliberate pe nume de morti, nenascuti si oameni sanatosi, care nu dau pe la doctor cu anii, le elibereaza cine? Serviciile prestate au un deviz in spate si semnatura de confirmare a beneficiarului? Cei care semneaza poseda adeverinta ca stiu sa scrie?

This post has been edited by corbex: 13 Jan 2012, 23:56


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 14 Jan 2012, 00:00
Post #340


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




Tataie, esti invidios, recunoaste. Daca-i fi si tu meneger la fabrica de leucoplast din Baia Mare, ai primi passat 1.6TDI. Da' asa - lula!

This post has been edited by Markos: 14 Jan 2012, 00:04


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ncristi
post 14 Jan 2012, 00:02
Post #341


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.910
Joined: 9 April 05




offfff topic

Este a 2 a seara cand ma culc la 12 din cauza smurdului...

Nici cand mi a picat fulia la 1.6 16v nu am stat atat...politica...


--------------------
Renault kadjar - 1.2 tce 130 hp ZEN - 2017
Sandero stepway 0.9 tce
Ford focus 1.6 tdci 110 hp
Ford ecosport 1.0 ecoboost 125hp
Skoda octavia 1.2 tsi 105 hp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 14 Jan 2012, 00:04
Post #342


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




Sint, asa e tot omu', nu ma pot abtine sa nu-i individiez pe cei pe care merite incontestabile ii imping in fata rindului la salam.

14 Jan 2012, 01:05:
QUOTE(ncristi @ 14 Jan 2012, 01:02)
offfff topic

Este a 2 a seara cand ma culc la 12 din cauza smurdului...

Nici cand mi a picat fulia la 1.6 16v nu am stat atat...politica...
*


Cu aia te-ai obisnuit, pica o data la doua saptamini.

This post has been edited by corbex: 14 Jan 2012, 00:05


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ncristi
post 14 Jan 2012, 00:07
Post #343


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.910
Joined: 9 April 05




Prima oara cand suntem de acord

This post has been edited by ncristi: 14 Jan 2012, 00:08


--------------------
Renault kadjar - 1.2 tce 130 hp ZEN - 2017
Sandero stepway 0.9 tce
Ford focus 1.6 tdci 110 hp
Ford ecosport 1.0 ecoboost 125hp
Skoda octavia 1.2 tsi 105 hp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
chris_t
post 14 Jan 2012, 00:07
Post #344


trepadus clasic


Group: Members
Posts: 309
Joined: 19 August 04
From: Baia Mare




Aveti dreptate, asa e, nu inteleg deloc sistemul asta de sanatate, ma depaseste cu totul ceea ce inseamna case de asigurari publice sau private, retete, decontari si alte alea. M-am bagat si eu in seama doar asa, ca n-aveam ce face, si imi cer scuze ca am insultat prin asta "revolutia Smurd".

Power to the people, si medicamente gratis la popor (pe banii cui nu stim, dar ce, mai conteaza?)!!! Jos Basescu, traiasca DD!!!

Respectele mele.

Semnat,
Meneger de la fabrica de leucoplast Baia Mare.

This post has been edited by chris_t: 14 Jan 2012, 00:08


--------------------
Renault Megane Estate 2017 ZEN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 14 Jan 2012, 00:09
Post #345


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




In afara de partea cu DD, lozinca-i in regula. Trebuia doar sa completezi "medicamente ieftine, la care n-am apucat sa punem adaos de 300%, inainte sa le vindem spitalelor".

This post has been edited by corbex: 14 Jan 2012, 00:11


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vic24
post 14 Jan 2012, 06:45
Post #346


Membru autentic


Group: Members
Posts: 509
Joined: 14 April 08




QUOTE(chris_t @ 13 Jan 2012, 23:37)
In acelasi timp, platesc cateva zeci de milioane taxe pe salar in fiecare luna. Deci, sa ma mai scuteasca de "justice for all", m-am cam saturat sa platesc dupa toti puturosii care asteapta sa le cada din cer. Iti permiti platesti, nu-ti permiti, ura si la gara!
*



Esti un dob........ Exemplul standard care atunci cand ajunge la un salar de peste 100 de milioane pe luna o ia razna. Pai bine ma muncitorule 25 de ore pe zi, cum iti permiti tu sa-i urezi unui pensionar cu cateva sute de lei pe luna, care nu isi poate "lua un job" (asta ca sa ma inteleaga si trepanatii ca tine) - "ura si la gara" ??? Ce dracu ma, termenul "societate"nu mai are niciun inteles de la un cuantum al salariului incolo ?

This post has been edited by vic24: 14 Jan 2012, 06:50


--------------------
Dacia Sandero 1.4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 14 Jan 2012, 08:50
Post #347


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




QUOTE(ncristi @ 13 Jan 2012, 23:38)
De la teroristi este cea mai grosolana manipulare pe care am vazut-o. Eu unu nu am vazut nici macar o sg fraza cum ca s ar desfinta smurd.

Am primit mailuri, pe facebook am fost asaltat de oameni inlacrimati de nenorocirea ce va sa vina....saracu Arafat degeaba a zis sa nu fie inclus in jocul asta ca nu a mai auzit nimeni.
*



Initiatorii diverselor campanii de pe net au vrut sa dea un mesaj puternic unui popor de mamaligari prosti care oricum reactioneaza extrem de greu si extrem de rar, daca mesajul era ca Smurd doar "se reformeaza" raspunsul traditional ar fi fost - nu-i bai merge s-asa.

Cand ma refer la popor vorbesc de majoritatatea lui macar 90%, nu contest ca sunt si romani extrem de inteligenti si bine intentionati, carora insa spre deosebire de tarile civilizate li se da in cap si ajung presedinti si ministrii tot felul de imbecili condusi de interese murdare.

Nu inteleg de ce trebuie "reformat" un serviciu care functiona dupa standarde europene - prompt si eficient - probabil unul dintre singurele lucruri care functiona profesionist in romania.

Iar celor care se cred mari si tari pt. ca au bani si pot merge in austria sa se trateze nu le-as dori sa aiba un accident serios in romania in care diferenta dintre viata si moarte sa fie o chestiune de minute - sa-i vad cum ajung ei la timp in austria ca sa beneficieze de serviciile medicale de cea mai inalta calitate.....da stiu ei nu vor pati niciodata nimic pt. ca si-au luat ml-eu cu 7 stele de siguranta.

This post has been edited by tony-s: 14 Jan 2012, 11:56


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ncristi
post 14 Jan 2012, 09:13
Post #348


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.910
Joined: 9 April 05




QUOTE(tony-s @ 14 Jan 2012, 08:50)
Initiatorii diverselor campanii de pe net au vrut sa dea un mesaj puternic unui popor de mamaligari
*



Adica au mintit si dezinformat

This post has been edited by ncristi: 14 Jan 2012, 09:35


--------------------
Renault kadjar - 1.2 tce 130 hp ZEN - 2017
Sandero stepway 0.9 tce
Ford focus 1.6 tdci 110 hp
Ford ecosport 1.0 ecoboost 125hp
Skoda octavia 1.2 tsi 105 hp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 14 Jan 2012, 09:57
Post #349


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




@ncristi: ce te "mana-n lupta": gica-contrismul sau capravecinita?


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 14 Jan 2012, 15:19
Post #350


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




QUOTE(chris_t @ 13 Jan 2012, 23:37)
In acelasi timp, platesc cateva zeci de milioane taxe pe salar in fiecare luna si daca ma imbolnavesc merg si-mi cumpar pe bani ce am nevoie, nu stau dupa o amarata de reteta. Deci, sa ma mai scuteasca de "justice for all", m-am cam saturat sa platesc dupa toti puturosii care asteapta sa le cada din cer. Iti permiti platesti, nu-ti permiti, ura si la gara!
*


Da, clar, ce paraziti abjecti sunt cetatenii pana in 18 ani care nu platesc sanatatea deloc. Ar trebui sa le facem cate o injectie letala si sa-i rezolvam.
Ma intreb insa cum ai trecut peste etapa asta de mai sus. Nu mai tii minte cand ai fost si tu un parazit abject, dupa cum ti se cam par ca-s toti aia de nu platesc?
Si nu ti-as dori vreodata sa ajungi sa ai nevoie de vreo operatie de transplant de ceva, sau una pe cord deschis. Cu toti banii tai, tu si cu familia pana la a saptea spita, nu o sa-i strangeti. Si atunci ce o sa faceti?
Pai o sa fiti niste paraziti abjecti care se opereaza pe banii altora, pe principiul solidaritatii.

Nu te uita ca acum viata e roz. Roata se invarte, nu stii niciodata.


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 14 Jan 2012, 17:53
Post #351


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




QUOTE(ncristi @ 14 Jan 2012, 09:13)
Adica au mintit si dezinformat
*



Parca ar fi ceva nou in romania...cand presedintele romaniei e cel mai mare sustinator al legii cresterilor salariilor profesorilor pe care ii si scoate in strada la proteste iar apoi nu mai aplica legea, cand presedintele si prim-ministru se jura ca nu vor scadea salariile si nu va creste TVA.....cand mint si dezinformeaza cele mai importante institutii ale statului - presedintele si seful guvernului atunci nu e mare lucru...marea problema e atunci cand niste oameni oarecare iau atitudine pe internet impotriva "reformarii" (a se citi distrugerea) unui serviciu extrem de important care functiona profesionist in romania.

This post has been edited by tony-s: 14 Jan 2012, 19:21


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CGB
post 14 Jan 2012, 18:32
Post #352


CGB


Group: Members
Posts: 2.445
Joined: 4 May 05
From: behind




QUOTE(4x4 @ 13 Jan 2012, 23:27)
Voi nu ati auzit? Nu desfiinteaza nimeni smurd, linisti-va.



QUOTE(ncristi @ 13 Jan 2012, 23:38)
De la teroristi este cea mai grosolana manipulare pe care am vazut-o. Eu unu nu am vazut nici macar o sg fraza cum ca s ar desfinta smurd.


n-are treaba cu smurdu. e doar scarba fata de chior si ai lui.
sau voi inca mai credeti ca base a facut numa bine si e iubit de popor?

io ma-ntreb unde-a disparut boc de cateva zile.


si ptr aia de se lauda ca lucra 15 ore pa zi: luati-va dreac o viata sau taceti si ramaneti la statutu' de sclavi. din cauza unora ca voi ajung patronii sa se creada dumnezei si sa-i fu_a-n kur pa toti.

This post has been edited by CGB: 14 Jan 2012, 18:36


--------------------
Renault Clio RS Line 2022
_______________
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 14 Jan 2012, 20:11
Post #353


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




A intervenit SMURD-ul la Universitate, deci e util serviciul.


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Executron
post 14 Jan 2012, 20:35
Post #354


Membru fan UAP


Group: Members
Posts: 2.057
Joined: 27 June 07
From: Bucuresti




Mi-a placut acum la Realitatea cum arata un nene cu un Mercedes vechi care protesta si el acolo cu steaguri, bannere tot ce vrei... Contra taxei auto =)) Fiecare cu ce-l doare =))


--------------------
VW Passat 1,9TDI/131HP/2002/Highline/Tiptronic /// Dacia 1300 1974 Lux :)

"The law, in its majestic equality, forbids the rich as well as the poor to sleep under bridges, to beg in the streets, and to steal bread."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
clr
post 14 Jan 2012, 21:54
Post #355


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.729
Joined: 24 February 03
From: Bucuresti




QUOTE(CGB @ 14 Jan 2012, 18:32)
....
io ma-ntreb unde-a disparut boc de cateva zile.
....
*



Pai s-a miscat inteligent. Din ce vad in imaginile de la Universitate se striga "Jos Basescu". Nu-l injura nimeni pe Boc sau guvernul, toti au ceva cu o anumita persoana.
Ce m-a distrat e ca am vazut diverse interviuri, printre care si unul care urla ca el protesteaza din cauza noii legi de prima inmatriculare auto .

LE: abia acum am vazut ca era postat deasupra mea informatia tongue.gif

This post has been edited by clr: 14 Jan 2012, 21:54


--------------------
Ex Renault Megane 2003
Cand ai încercat totul si nimic nu a mers, citeste instructiunile de folosire

User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Maskatu
post 15 Jan 2012, 08:12
Post #356


..


Group: Moderatori
Posts: 13.966
Joined: 2 July 08
From: zuzu




Protestele de ieri seara s-au terminat in jurul orei 00:15. Intre protestatari si jandarmi s-a incins o bataie mai ceva ca la steaua-dinamo. 5 jandarmi au ajuns la spital, acelasi lucru s-a intamplat si cu 13 protestatari. Dupa ora 23.30 jandarmii au evacuat in forta p-ta universitatii.

Jandarmii spun ca au fost agasati de protestatari si ca au avut motive intemeiate sa foloseasca forta. Protestatarii spun ca majoritatea nu au facut nimic rau, si au fost luati la bastoane.

Nici jurnalistii nu au fost iertati. Mai multi reporteri dintre care antena 3, prima tv, si tvr au fost prinsi in busculade si raniti, iar unul dintre ei a fost dus la sectie, incalcandu-se grav drepturile presei.

Romania a intrat din nou in presa internationala. CNN relata aseara "How is it possible that President Basescu told us that only the rich people will benefit from the healt services when 90% from the people living in romania are poor? The president wanted to disolve the SMURD(emergency healt service) and so people are on the streets. Yesterday they were protesting about the health law. After the protests, Traian Basescu went live and canceled the law but today the protests are in all the country. People aren't protesting now for some law.. they are protesting for their freedom!".

Iar reuters spunea "The government pulled its draft healthcare reform bill on Friday after street protests and criticism, but that has failed to assuage the anger of crowds, who called on Saturday for early elections and the resignation of President Traian Basescu.

Protesters chanted and carried banners that said "Stop thievery", "You lied to us and robbed us" and "Leave and let us be". Some scuffled with riot police in the capital."


Surse: jurnalul, reuters, cnn.

This post has been edited by Maskatu: 15 Jan 2012, 08:13


--------------------
. . . - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Tossi
post 15 Jan 2012, 18:19
Post #357


Membru autentic


Group: Members
Posts: 969
Joined: 25 April 06
From: Bucuresti




Numai mie mi se pare ca Iliescu a adus minerii in capitala, negand vehement acest lucru, iar Basescu a adus huliganii din galerii pentru a avea un motiv intemeiat sa puna jandarmii pe protestatanti???

Hmmm....


--------------------
Renault Megane 1.5 dci 2004 - B6SSSS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Smiley
post 15 Jan 2012, 18:30
Post #358


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.138
Joined: 12 August 04
From: Bucuresti




QUOTE(Maskatu @ 15 Jan 2012, 09:12)
.........CNN relata aseara .....Surse: cnn.
*




de fapt CNN nu relata nimic. iReport e un site administrat de CNN care permite oricui sa uploadeze articole. wikipedia spune asa: "Submissions are not edited, fact-checked, or screened " .


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
OVIDIUS
post 15 Jan 2012, 18:38
Post #359


bogat în valori simple


Group: Members
Posts: 1.719
Joined: 14 February 05
From: Orasu' lui Bucur




Am trecut azi pe acolo, cred ca am stat in jur de o ora-doua. Desi am fost manat numai de curiozitate, am vazut, pentru prima data dupa revolutie, oameni amarati care iesisera sa-si spuna oful. Doi batranei, o familie cu copilul pus pe umeri, o gramada de tineri. Cred ca asta e consecinta faptului ca aceasta guvernare a furat (la fel ca si celelalte) fara sa se gandeasca si la cei de la care fura. Iar faptul ca nu mai ies in strada decat cateva mii de profesori, functionari si medici este perfect normal. Ceilalti au plecat din tara...


--------------------
Renault Laguna 2.0 T 2007 / Dinamique + Twingo 1.2 16v 2004
Chiar si ziua de luni poate aduce minuni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 15 Jan 2012, 18:40
Post #360


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




QUOTE(Tossi @ 15 Jan 2012, 19:19)
Numai mie mi se pare ca Iliescu a adus minerii in capitala, negand vehement acest lucru, iar Basescu a adus huliganii din galerii pentru a avea un motiv intemeiat sa puna jandarmii pe protestatanti???

Hmmm....
*


Credeam ca n-o sa se sprinda nimeni. Analistul politic roman de tribuna vegheaza.


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
14 Pages « < 10 11 12 13 14 >
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th May 2024 - 14:39
Dacia