Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

417 Pages « < 398 399 400 401 402 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Telefoane mobile, ce avem, ce vrem sa ne luam

Filip
post 12 Sep 2022, 22:55
Post #11971


Forumist


Group: Members
Posts: 2.905
Joined: 23 July 09




Apple a renuntat la versiunea "mini", nu mai ezista iPhone 14 mini. Pe mine nu ma deranja, am 13 mini de la munca. E chiar misto gandit, fiindca are carcasa mai mica in inaltime decat un iphone 6, 6s, 7 sau 8 sau SE 2, dar diagonala ecranului e mai mare. Si imi place ca are marginea patratoasa ca la un iphone 5, 5S.

Mi s-a parut elegant iphone 5 sau 5s sau originalul iphone SE. Cred ca si datorita faptului ca era subtirel pt vremea lui si nu avea protuberanta aia pentru camera foto de pe spate. Avea lentila la nivel cu restul carcasei

This post has been edited by Filip: 12 Sep 2022, 22:56


--------------------
Renault Laguna 1 1.6 16v, Nubira 1.6 16v, Astra G 1.4 16v 1998 ,1999, 2006
Fara Dacie viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 12 Sep 2022, 22:55
Post #11972


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.353
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




+1 la break mic. smile.gif

Telefoanele, mai putin de 3 ani nu am tinut niciunul. Si de o obicei le schimbam la 3 doar daca aparea vreo problema ceva. Cel mai putin am tinut HTC-ul 10, care dupa 2 ani juma era praf cu bateria. Chinezaria Șaomi de acum se apropie de 3 ani dar e 'alive and kicking", merge beton, sunt multumit, mai sta minim inca un an.


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Filip
post 12 Sep 2022, 22:57
Post #11973


Forumist


Group: Members
Posts: 2.905
Joined: 23 July 09




Apropo de breakuri mici, clio 4 break mi s-a parut frumusel. Clio 5 vad ca nu o sa aiba versiune break


--------------------
Renault Laguna 1 1.6 16v, Nubira 1.6 16v, Astra G 1.4 16v 1998 ,1999, 2006
Fara Dacie viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mars
post 13 Sep 2022, 05:17
Post #11974


meow or never


Group: Moderatori
Posts: 7.257
Joined: 22 January 04




In general, si companiile le schimba la trei ani. Inclusiv operatorii ofera servicii de flota de telefoane, care sunt schimbate dupa trei ani (le raman utilizatorilor). Se pare ca ma paste un 13, desi am 12 mini de anul trecut. Schimbare de politica, nu pot cere mini, asta e. Si iar ratez sansa de a avea ultimul model… dar n-am dat niciodata bani pentru un telefon din 1998 pana acum (nici nu am avut numar “personal”).


--------------------
Mercedes-AMG A 35 (2023)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marksman
post 13 Sep 2022, 09:59
Post #11975


Post mortem nihil est


Group: Members
Posts: 7.457
Joined: 1 November 04
From: sat




M-am ferit ca de dracu' de telefon de serviciu folosit și în scop personal. Când mai era o oarecare libertate, în sensul că telefonul nu era înrolat în MDM, am avut un dual sim, și pentru numărul personal. Cum politica era să returnezi telefonul dacă se schimba lotul, sau dacă plecai din firmă, sau dacă schimbai postul cu unul care nu necesita telefon de serviciu, am preferat să am telefon separat. Când am returnat dual-sim-ul am dat restore to factory settings, dar au fost cazuri în care unii au uitat. Nu vreau să mă gândesc unde au ajuns pozele lor.


--------------------
Opel / Mazda Crossland X / CX-30 2019 / 2020
Charlie Foxtrot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 13 Sep 2022, 10:16
Post #11976


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.844
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Marcks-ul are dreptate, un telefon inrolat este accesibil persoanelor care se ocupa de administrarea lor, deci nu inrolati telefoane personale (stiu cazuri) pentru a avea mail, teams, etc) decat daca va asumati acest lucru .. indiferent ca va spun ca ei doar au treaba cu profilul "work" etc ...



--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Habba
post 13 Sep 2022, 13:37
Post #11977


Vizionar


Group: Members
Posts: 509
Joined: 24 January 17




Yeap, tocmai ce am renuntat si eu la dual setup (personal +work profile) pe un dual SIM Android. De acum incolo, doua telefoane, unul strict munca, celalalt strict personal.

Mai multe motive, unul fiind dorinta de uniformizare spre Iphone la coropratie (ceea ce nu imi place), al doilea fiind nenumaratele restrictii tot mai puternice pe terminalele existente Android.
Numai simplul motiv ca e un device administrat din alta parte, si care poate oricand sa fie resetat la setarile din fabrica (si nu numai) remote de catre adminstrator, ar trebui sa dea fiori oricui foloseste telefonul de firma ca telefon personal.

L.E. Si mi-am mai amintit de o chestie, mi se limtase in profilul Personal instalarea de aplicatii 3rd party care nu aveau origine in Google Play.
Desi teoretic si publicat, ar fi trebuit ca administatroul MDM sa aiba acces si sa faca management doar in profilul Work. Ihim, right. sleep.gif

This post has been edited by Habba: 13 Sep 2022, 14:05


--------------------
ex Dacia Logan 2005, Laureate 1.4mpi-K7J
Drugs are bad, mkay?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mircea_aq
post 13 Sep 2022, 13:41
Post #11978


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.884
Joined: 13 October 06




De acord cu cj98czh.

@Filip, s-a cam terminat cu sedan-ul si cu break-ul pe clasa mica, ai Captur si Arkana daca vrei Clio de familie. De ce ? asta putem discuta pe alt topic.

Eu astept sa vad testele de baterie si cum se descurca cu AOD-ul activat si probabil ca mi-l fac cadou de Craciun, vorbesc ce iphone 14 pro max (care idiot o fi venit cu propunerea asta de nume, ti-e si greu sa spui ce telefon ai)

AOD-ul vine la cati ani dupa Samsung?
Ce mai era? Spre extazul publicului a revenit procentul de la baterie dupa vreo 5 ani, timp in care au tot tinut-o ca n-au unde sa il afiseze.
Imi place aifonul, dar sunt unele lucuri de porc, putin spus...


--------------------
Megane Estate GT Rouge Flamme
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 13 Sep 2022, 20:47
Post #11979


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.844
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




am ras si eu bine cand am citit de faza cu AOD la Iphone ... daca tin bine minte Samsung a venit cu asa ceva pe S7 edge ... prin 2015-2016, este bine ca au descoperit si ei ... sa vezi cand o sa fie in stare sa faca un ecran curbat ... atunci eveniment ...


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 14 Sep 2022, 09:50
Post #11980


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.273
Joined: 19 July 04
From: Craiova




Felul in care e implementata o anumita chestie conteaza extrem de mult, nu numai ca scrie in specificatii ca are X sau Y conteaza.
Oare cum era AOD pe Samsung cu rata fixa de refresh? Consumator de baterie si arata doar 2-3 iconite.
Oare cum e pe in ecran LTPO cu rata de refresh variabila care coboara la 1Hz? Total diferit.
Ca la masina, clima automata are si un Logan si un S-Class, dar implementarea e alta.


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 14 Sep 2022, 09:52
Post #11981


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.902
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




da, dar mercedes nu aplica pe S klass chestii pe care loganu le avea deja de 8 ani..... Jobs macar era inovator.
Ah stai, ca keyless entry si keyless go le avea reno de mult pana sa le ia mercedes, scuze


This post has been edited by einstein1984: 14 Sep 2022, 09:53


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 14 Sep 2022, 09:57
Post #11982


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.273
Joined: 19 July 04
From: Craiova




Apple e notoriu prin faptul ca nu se arunca la o tehnologie aparuta curand. Stilul lor e sa adauge doar chestii dovedite, cu tehnologie matura.
Daca vrei cutting edge nu te duci la Apple.
Asa a fost si cu ecranul de 120Hz - alti producatori au adaugat chestia asta repede, dar intr-o implementare foarte proasta, aveai 120Hz fix sau 60Hz fix.
Apple a adaugat doar cand tehnologia a evoluat intr-atat incat ai refresh variabil, o diferenta imensa.
Dar cone citeste doar in specificatii nu stie chestiile astea, pe urma rad ca Apple “copiaza” pe altii.


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
r_vlad
post 14 Sep 2022, 10:04
Post #11983


---


Group: Members
Posts: 1.266
Joined: 6 September 06
From: Sibiu




As adauga ca se arunca si atunci cand tehnologia devine ieftina sau mai ieftina astfel incat sa faca marje imense pe produsele pe care le vinde. Esti de acord ? smile.gif


--------------------
VW/Tesla Tiguan eHybrid/Model 3 2022/2023
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aqua
post 14 Sep 2022, 10:04
Post #11984


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.244
Joined: 24 February 05
From: Bucuresti




pentru un utlizator needucat asa se vede din fata magazinului cu modele sclipitoare, si asta e si scopul producatorilor sa le ia ochii cu orice, sa fie pionieri vezi doamne, primii care scot un feature, bun sau prost nu conteaza prea mult cata vreme concurenta nu are (a se intelege ca sunt mai slabi sleep.gif )
altii nu se arunca doar sa scoata primii ceva ci mai asteapta si tatoneaza dupa care vin cu ceva substantial imbunatatit
dar nici nu e simplu sa intelegi strategia asta cata vreme alergam doar dupa ultimele specificatii tehnice scrise pe hartie

mi a luat-o andy inainte cu aceleasi idei

This post has been edited by aqua: 14 Sep 2022, 10:20


--------------------
ex. megane dci, ex. Sportage GDI 2017
Sportage 2020 AWD T-GDI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 14 Sep 2022, 10:18
Post #11985


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.902
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti






--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aqua
post 14 Sep 2022, 11:16
Post #11986


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.244
Joined: 24 February 05
From: Bucuresti




ca veni vorba de iphone, a iesit de 2 zile IOS 16 mai astept cateva zile sa vad ce zice lumea care il pune
dar ceva care pare intr-adevar interesant si folositor in utilizarea zilnica, nu ca nu pot vedea direct procentul de baterie de parca un swipe pe care il faci o data pe ora poate inseamna jumate de viata, este disparitia CAPTCHA si sper sa se extinda la cati mai multi


Skip CAPTCHAs using Private Access Tokens

The CAPTCHA -- which stands for Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart -- has been a necessary evil across the internet. CAPTCHAs are designed to make sure that a person is accessing a website or service, and not a bot. I find them annoying, as they often involve reading strangely written letters or having to find all the images that have a truck. With iOS 16, Apple plans to start replacing these awkward interactions with Private Access Tokens.

According to a video on Apple's website demonstrating Private Access Tokens, websites that support the token will essentially log in and authenticate that you are indeed a human without your having to play any of the usual CAPTCHA games. Apple says in the video that the company is working with other companies to roll out support for this feature, so we can't say the CAPTCHA will be dead after iOS 16 rolls out to the public. But the concept could provide some relief if it gets adopted.


--------------------
ex. megane dci, ex. Sportage GDI 2017
Sportage 2020 AWD T-GDI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 14 Sep 2022, 11:30
Post #11987


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.902
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




Sigur, si in loc de captcha o sa-ti vanda direct apple datele catre aia, sa stie doar cine intra... SI baii ii vad doar ei, nu tu.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aqua
post 14 Sep 2022, 11:39
Post #11988


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.244
Joined: 24 February 05
From: Bucuresti




absolut, incep scenariile laugh.gif
inteleg ca stii ce inseamna tokenurile si cum lucreaza, ce in spatele lor si ce date presupun ele

adica tu ai impresia ca o sa iti scrii numele, varsta, strada, datel= de pe card si posibil si CVC, sa fie primit

uite, un pic de documentare pe un site care nu e cancan.ro

https://www.ietf.org/archive/id/draft-priva...-tokens-01.html

This post has been edited by aqua: 14 Sep 2022, 11:43


--------------------
ex. megane dci, ex. Sportage GDI 2017
Sportage 2020 AWD T-GDI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 14 Sep 2022, 14:04
Post #11989


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.902
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




https://www.presse-citron.net/photographie-...a-tuer-le-game/ uite cam ce putea sa faca apple, daca erau inovanti... Dar nu e cazul.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 14 Sep 2022, 14:39
Post #11990


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.273
Joined: 19 July 04
From: Craiova




Eu am pus iOS16 de luni seara, merge foarte bune nu am intampinat nicio problema.
Inovatie o sa fie ce incearca Apple acum pe partea de security, sa scoata parolele, ca majoritatea oamenilor sunt nepriceputi in a seta parole 😊


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 12 Oct 2022, 14:59
Post #11991


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.228
Joined: 24 June 07




M-a mâncat undeva sa fac o precomandă. Mi s-a părut prețul ok și faptul că au dat și căștile "bonus" m-a făcut să renunț pentru prima dată la jack-ul clasic.
IMG_20221012_155308.jpg ( Size: 343.94k ) Number of downloads: 205

E interesanta culoarea, aduce cu ceva Huawei -uri de pe vremurile când aveau și alea Google services.
IMG_20221012_155442.jpg ( Size: 377.95k ) Number of downloads: 215

Acum mă fwte o lene să mă apuc sa îmi mut totul de pe cel vechi pe asta... sad.gif

Este varianta 8/128gb(din păcate la asta non-pro nu erau variante cu 256gb la preorder) și m-a costat 2800 lei... Mai mult decât ziceam că o să dau vreodată pe un telefon. Revin cu impresii după câteva zile de butonat.


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 12 Oct 2022, 15:08
Post #11992


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.844
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




nu le poti lega cu un cablu pe ambele si sa se muta automat?

La Samsung asa procedez si o face f. bine.


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 12 Oct 2022, 15:13
Post #11993


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.228
Joined: 24 June 07




Habar nu am, mai demult am folosit aplicația lor și a fost oarecum decent.

Ultima data am instalat "pe curat" și sincer cred că și acum o sa fac tot așa . Cu ocazia asta instalez doar cam ce am nevoie. Daca jack-ul poate nu-mi va lipsi, o să-mi lipsească slotul de card , țineam un microsd de 128gb in care aveam un backup fizic la toate pozele de vreo patru telefoane încoace. Acum o sa trec și eu pe online ca toți oamenii normali din 2022.

Later edit: Hai ca incerc "migrarea" cu ajutorul Google. Care ar fi mers mult mai smooth cu un cablu type C "mic" la ambele capete, dupa cum ai intuit. Pe "uaierles" a zis ca o sa dureze vreo 3 ore si ceva, dupa o ora si un pic m-a sunat un amic si parea ca a luat-o de la capat, dar ETA-ul a ramas totusi 1 ora jumate. Sper sa functioneze ceva. Altfel puteam sa bag si aplicatia Mi Mover, stiu ca la un moment dat, parca de la Redmi Note 8 Pro la Poco X3 NFC am trecut cu aia. Eu nu-mi salvez parolele in contul de google asa ca o sa fie amuzant sa incerc sa reinstalez chestii gen Revolut, cu care la ultima inlocuire de telefon am avut chiar bataie de cap mare, ca nu mai stiam nu stiu ce cod cer ei(probabil nici acum nu-l mai stiu, sincer) si a trebuit sa stau sa ma cert cu un bot care insista ca e om, sa-mi fac un selfie cu buletinu' in mana ca sa-mi deblocheze contul. laugh.gif

Pe asta ar trebui sa-l pastrez mai mult. Am dus 3+ ani primul Xiaomi, un Redmi Note 3 Pro, ala cu snapdragon. Doamne, cazusera bucati din el si inca functiona. Redmi Note 8 Pro a fost primul din gama care m-a convins ca merita upgrade-ul. Am zis ca-l tin si pe ala 2 ani, dar am prins tot asa pe un fel de precomanda un Poco X3 NFC si la Redmi Note 8 pro ma dispera grav senzorul de proximitate. Poco-ul a fost singurul ok din punctul asta de vedere, lucra cum trebuie, nu ma trezeam cu ecranul aprins la ureche, din senin.

Am trecut la Redmi Note 10 Pro doar pentru ca am avut ocazia sa-l iau pe banii "colaboratorului"/angajatorului, care mi-a zis sa-mi iau un telefon de munca ca-mi platesc ei toti banii pe el plus abonamentul pe un an. Am luat de la Digi in rate saracia, mare diferenta fata de Poco X3, in afara de ecranul amoled, nu prea a fost. Doar ca la asta chiar pseudo-senzorul de proximitate(ca in practica, el nu mai exista, e "virtual") merge varzaaa. Cel mai varza dintre toate.
Analizam sa-l vand dar pana la urma i-l dau maica-mii in loc de un Samsung A10 care abia mai misca. Asta o sa fie sigur overkill pentru ea, dar macar s-o tina, ca a capatat un obicei sa il scape si a spart unul relativ recent.

This post has been edited by Merced: 12 Oct 2022, 16:59


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 12 Oct 2022, 18:42
Post #11994


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




Intre Xioamiuri se face automat transferul. Nu mai stiu cum anume, dar merge.


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 12 Oct 2022, 19:05
Post #11995


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.228
Joined: 24 June 07




Merge dar pe mine mă freacă chestii gen să așez totul cum îmi place mie, ocd-uri din astea.

Later edit:

Din fericire dupa ce am pus back-up-ul via Google am facut si o tura cu Mi Mover, care imi copiaza toate prostiile, inclusiv cum am eu asezate toate aplicatiile pe cele trei main screen-uri. biggrin.gif

This post has been edited by Merced: 12 Oct 2022, 19:24


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AR-18-MOS
post 12 Oct 2022, 22:58
Post #11996


( -_・) ︻デ═一


Group: Members
Posts: 6.616
Joined: 19 August 07
From: Niedersachsen




QUOTE(cj98czh @ 12 Oct 2022, 15:08)
La Samsung asa procedez si o face f. bine.
*


In comparație cu iOS e la ani lumină în trecut. Acum 3 zile am schimbat un Samsung Galaxy A20s cu un Galaxy A32 pe care îl folosesc in scop de business. SmartSwitch prin cablu. M-așteptam să fie ca la iPhone, telefonul vechi identic cu telefonul nou (gata logat in aplicații etc.). Ei bine nu, a trecut toate datele (gen poze, contacte etc) dar aplicațiile aproape deloc, fundal, setări și widgeturi tot deloc. Practic trebuie să pierzi incă o zi să te loghezi peste tot, să îți setezi totul ca pe vechiul telefon. La iOS durează 15min și o face singur.

This post has been edited by AR-18-MOS: 12 Oct 2022, 22:59


--------------------
BMW 730Ld '07 High Executive - AR - -
M-Benz C350CDI 7G-Tronic '12 Avantgarde
M-Benz E350CDI 9G-Tronic+ 4Matic & Airmatic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 13 Oct 2022, 06:04
Post #11997


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Crecă ai omis ceva, de pe s7 pe S21 a adus prin Smart Switch, wireless, inclusiv poziția icoanelor, ringtonurile și backgroundurile. Inclusiv parolele de WiFi memorate


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 13 Oct 2022, 06:07
Post #11998


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.228
Joined: 24 June 07




Idem la Xiaomi.

Aștept poveștile când o să încarci iPhone-ul in 10 minute înainte să te dai jos din pat dimineață.

Încărcarea asta la 120w e ridicol de rapidă pe drăcia asta. biggrin.gif


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dizzy
post 13 Oct 2022, 07:17
Post #11999


Work smart not hard!


Group: Members
Posts: 4.781
Joined: 11 February 04




Intrebare, are careva Samsung Galaxy Fold?


--------------------
Whirpool ex Dacia Logan 2005 - B zzz SXX
Stupidity is a more dangerous enemy of the good than evil.
I have no time to battle egos and small minds.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 13 Oct 2022, 09:29
Post #12000


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.844
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




QUOTE(gabize @ 13 Oct 2022, 07:04)
Crecă ai omis ceva, de pe s7 pe S21 a adus prin Smart Switch, wireless, inclusiv poziția icoanelor, ringtonurile și backgroundurile.  Inclusiv parolele de WiFi memorate
*



corect ... aduce tot .. dar da sunt aplicatii gen cele de banca unde trebuie sa te loghezi din nou, dar este chestie de securitate si probabil ceruta de aplicatie .. tot ce am experimentat cu Samsung a fost doar pe seriile S .. ca sa fie clar ..

Apropo de mar ... zici de samsung dar AOD la Apple introdus cu atat pompa in 2022 arata mai rau decat cel introdus pe S7 Edge acum 8 ani ...

This post has been edited by cj98czh: 13 Oct 2022, 09:31


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
417 Pages « < 398 399 400 401 402 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th April 2024 - 12:44
Dacia