Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic

Outline · [ Standard ] · Linear+

Dacia Super Nova 2002, "micuta"

tr04www
post 15 Mar 2010, 12:20
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.117
Joined: 13 October 09
From: Bucuresti




salut.am zis sa imi prezint si eu masina aici la jurnal de bord.masina este o dacia super nova din anul 2002.dupa multe cautari pe internet si prin bucuresti, unde am gasit numai masini foarte scumpe pentru felul in care aratau, am zis sa merg in targ la pitesti, ca poate gasesc acolo o masina care sa imi placa si sa fie accesibila bugetului meu.in targ erau cred ca erau peste 50 de supernove.chiar am gasit una care fusese a unui om de la mine din localitate.pana la urma am gasit-o pe asta(pe care am cumparat-o).omul nu era proprietar dar nu o avea cumparata de mult timp de la proprietar).cerea initial pe ea 1400 euro dar dupa negocieri am scos-o la 1200 euro.am dat o tura cu ea de proba, mi-a placut cum se comporta si am facut actele de vanzare cumparare.masina avea 71000 km, distributia mi-a zis ca fusese schimbata, jante aliaj, geamuri ionizate omologate.nu are AC.primul drum a fost pitesti-bucuresti.masina se comporta bine, nu am avut probleme cu ea(cateva maruntisuri care le-am rezolvat).dupa 1000 km mi se pare o masina buna, stabilitate buna, franele la fel.per total sunt multumit de ea.
cateva poze cu masina:


--------------------
Renault Talisman Intense 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 16:23
Dacia