Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topic

Outline · [ Standard ] · Linear+

un golf 4, tedeist convins

aphophis
post 12 Sep 2009, 19:43
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




QUOTE(l@u @ 12 Sep 2009, 18:59)
Bai eu nu ma atac chiar imi plac mistourile dar pana la un punct....eu masina nu am luat-o pentru imagine ci pentru ca asa a fost sa fie....sunt fan benzina dar prin anumite conjuncturi m-am procopsit cu pisatu tedeist ce dreaq sa fac sa o vand ca au avut toti cocalarii pisaturi ?
*



tu nu ai luat-o, dar altii au luat-o. icon_mrgreen.gif

QUOTE(ArtVandelay @ 12 Sep 2009, 19:04)
Deci mai nou daca iti iei masina dupa aspect, iti iei masina in care iti face placere sa te urci, esti cocalar sau cum?

golful ala de enshpe mii de ani cum spui tu inca e o masina mai buna ca un logan din toate punctele de vedere smile.gif
*



unde ai vazut tu in primul post ca acest golf a fost luat pentru aspect si restul chestiilor pe care le zici, de insisti pe asta?


--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ArtVandelay
post 12 Sep 2009, 19:47
Post #32


Anytown, USA..


Group: Members
Posts: 2.662
Joined: 5 January 08
From: Craiova




tu te-ai luat de faptul ca el si-a luat masina SI pentru imagine, ai inceput cu versuri din manele si alte alea..


--------------------
Ford focus 2001
He wondered why the boomerang kept getting bigger. Then, it hit him.

I got 99 cookiez cause a bitch ate one.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphophis
post 12 Sep 2009, 19:50
Post #33


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




QUOTE(ArtVandelay @ 12 Sep 2009, 19:47)
tu te-ai luat de faptul ca el si-a luat masina SI pentru imagine, ai inceput cu versuri din manele si alte alea..
*



care si pentru imagine? Ca doar de asta l-a luat din cate vad. Si in plus, ma ia rasul cand tu numesti imagine chestia asta de mai jos si in plus .. ce dracu de imagine (pozitiva) ai ca proprietar de fauve golf?

QUOTE(twingo_buc @ 12 Sep 2009, 13:39)

De ce nu mi-am luat logan? pai ca aveam 20 de ani, si ca are 2 usi.... si ca in anu 1 la facultate una e cand te intreaba unu ce masina ai si ii raspuns am golf 4..... da am fost snob si probabil inca sunt un pic.

*




--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
l@u
post 12 Sep 2009, 20:09
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 6.057
Joined: 31 July 06




bai da omu' recunoaste asa ca se poate ierta ....50%


--------------------
Land Rover Freelander Td4, HSE -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kog
post 12 Sep 2009, 20:15
Post #35


epuri orijinali


Group: Members
Posts: 1.916
Joined: 27 November 08
From: Lipova - Arad




pitzipoancele e de vina biggrin.gif


--------------------
Dacia 1310 1989 TLX - AR-05-DGF
Daa... prea rapid, daa... prea furios
Io merg cu Dacia, iar tu pa jos...
"ti ciuda ca consum putin?" by argon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ArtVandelay
post 12 Sep 2009, 20:50
Post #36


Anytown, USA..


Group: Members
Posts: 2.662
Joined: 5 January 08
From: Craiova




aphophis daca ai fi student si ai avea varsta lui ce ai alege dintre g4 si logan ?

sau..bmw e38/39 (nu imi dau seama exact ce ai la avatar) si logan? icon_mrgreen.gif ca vad ca g4 nu iti place de fel tongue.gif

This post has been edited by ArtVandelay: 12 Sep 2009, 20:52


--------------------
Ford focus 2001
He wondered why the boomerang kept getting bigger. Then, it hit him.

I got 99 cookiez cause a bitch ate one.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphophis
post 12 Sep 2009, 20:56
Post #37


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




QUOTE(ArtVandelay @ 12 Sep 2009, 20:50)
aphophis daca ai fi student si ai avea varsta lui ce ai alege dintre g4 si logan ?

daca as avea un buget strans, as lua masina pe care pot sa o intretin ieftin, si aici cred ca loganul ar fi cel ales, daca nu m-ar durea in cot de bani, golf-ul. SI l-as lua pentru ca imi place, nu ca sa impresionez vreo pitzo

sau..bmw e38/39 (nu imi dau seama exact ce ai la avatar) si logan?  icon_mrgreen.gif ca vad ca g4 nu iti place de fel  tongue.gif
*




--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 12 Sep 2009, 21:02
Post #38


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




ai zis bine aphophis... numai ca in cazul meu ar fi un megane 2 bicorp wub.gif


p.s. student aici tongue.gif

This post has been edited by rtBK: 12 Sep 2009, 21:02


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 12 Sep 2009, 21:11
Post #39


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.274
Joined: 19 July 04
From: Craiova




Baieti, daca am gandi numai dpdv economic si eficient am merge toti cu tenisi chinezesti ca sunt mai ieftini, am purta numai blugi ca sunt mai rezistenti si nimeni nu ar cumpara decat bere timisoreana, nicidecum un heineken, jupiler, leffe, etc.
Dar oamenii mai cumpara anumite lucruri pentru ca asa le place, ii fac sa se simta bine, iar banii investiti (chiar daca veniturile nu suntmari si niciodata nu sunt de ajuns) nu vor fi regretati.
Si inca ceva: la fel cum unii sunt fani tdi inraiti, exagereaza voit si inconstient si pana la urma te si enerveaza cand vezi cum 'argumenteaza', altii sunt anti-tdi, la fel de inraiti si cu ochelari de cal (probabil considera ca prin asta sunt cumva superiori, cunoscatori si cu un nivel intelectual ridicat). Ambele categorii sunt extreme care trebuie evitate in viziunea mea.
Vremea cu fanii tdi a cam trecut, acum a venit vremea contestatarilor, pe toate topicurile sunt cativa.
Va rog sa nu luati comentariile ca pe ceva personal, doar o parere generala bazata pe observatiile personale.

Imi place masinuta, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.

Bafta!


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kamelot
post 12 Sep 2009, 21:13
Post #40


the chariot


Group: Members
Posts: 140
Joined: 14 June 09
From: Cluj-Napoca




QUOTE(ArtVandelay @ 12 Sep 2009, 20:50)
aphophis daca ai fi student si ai avea varsta lui ce ai alege dintre g4 si logan ?

sau..bmw e38/39 (nu imi dau seama exact ce ai la avatar) si logan?  icon_mrgreen.gif ca vad ca g4 nu iti place de fel  tongue.gif
*



E un seria7 e38 de prin 2000...Daca ar fi sa aleg intre un W si un R as alege R. Chiar daca am masina germana. Nu suport W si nici Opel. Fara suparare catre initiatorul topicului.


--------------------
BMW seria 3 - coupe 1997 - 318is 140CP
manelist? nici pe departe...doar 140CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 12 Sep 2009, 21:17
Post #41


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




uite un om cu capul pe umeri.


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
misu78
post 12 Sep 2009, 21:57
Post #42


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.392
Joined: 19 May 08
From: voluntari




De ce?


--------------------
Ford Focus 2015 - IF-44-VOI
Membru cu armă!
Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mednick
post 12 Sep 2009, 22:13
Post #43


Membru incepator


Group: Members
Posts: 20
Joined: 3 September 09




Tot atata vorba pentru nimic...fiecare ia ce-i place, indiferent de pret. Eu mi-am luat o benzinara mai dotata si nu un TDI mai chel pentru ca asa am vrut! Exceptand aspectul financiar, imaginea face totul...Asa nu s-ar mai vinde niciun Mertz, Bemve sau fauve (sic!) tongue.gif ci toti am avea tata nano (logan ar fi limuzina)...Si credeti-ma ca te simti al dracului de bine cand juma de strada ( cu tot cu pitzipoance si cocalari) se uita la masina ta...pot face si eu un jurnal de bord cu CC-ul din familie dar nu vrea ca sa ajunga mai ceva ca "pissatul" domnului doctor...si nu e TDI frate...TSI!


--------------------
Skoda Octavia II Elegance 2007
pHarmacist acid
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphophis
post 12 Sep 2009, 22:18
Post #44


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




QUOTE(Mednick @ 12 Sep 2009, 22:13)
Tot atata vorba pentru nimic...fiecare ia ce-i place, indiferent de pret. Eu mi-am luat o benzinara mai dotata si nu un TDI mai chel pentru ca asa am vrut! Exceptand aspectul financiar, imaginea face totul...Asa nu s-ar mai vinde niciun Mertz, Bemve sau fauve (sic!) tongue.gif ci toti am avea tata nano (logan ar fi limuzina)...Si credeti-ma ca te simti al dracului de bine cand juma de strada ( cu tot cu pitzipoance si cocalari) se uita la masina ta...pot face si eu un jurnal de bord cu CC-ul din familie dar nu vrea ca sa ajunga mai ceva ca "pissatul" domnului doctor...si nu e TDI frate...TSI!
*



icon_mrgreen.gif ce nu pricep insa aia care cica cumpara imagine la mana a doispea e ca imagine (cea de produs premium adresata unui om instarit), o are in general doar cel care ia masina din showroom DE NOUA, ca ala plateste devalorizarea infioratoare a unei masini premium + banii dati pe impresia de premium. Sa mai continui sa definesc pe aia care cumpara un sh premium si au in cap bashini mai mult ca un proprietar de s-class de 120.000 de euro? rolleyes.gif

This post has been edited by aphophis: 12 Sep 2009, 22:18


--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 12 Sep 2009, 23:50
Post #45


Membru


Group: Members
Posts: 4.436
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




QUOTE(StefanT @ 12 Sep 2009, 18:57)
Golf 4 ramane o masina adevarata dupa parerea mea, orice ar zice invidiosii. E o masina care fuge, si da intr-adevar bine la gagici.

Eu am Megane1, asa ca nu ma numar printre invidiosi.
Si nu mi se pare penibil. Penibil e sa crezi ca e penibil
EDIT: Si daca e aripa schimbata, care e problema? E cu atat mai penibil?
Frateeeeeeeeee sunteti penibili astia cu aripi schimbate, nu stiu cum va suportati radmasa.gif
*




Pai si tu de ce ti-ai luat megane 1 daca golf patru e za shit in town?
Pai e aiurea sa se vada intr-o poza facuta cu telefonul ca aripa e schimbata, n-are nimeni pretentii ca o masina de 10 ani sa nu fi suferit nici un accident in Romania, dar cand o repari macar o repari cu simt de raspundere;)

Sa o stapanesti sanatos! Pune si tu mai multe poze la o calitate ceva mai buna biggrin.gif
Are 101 Cp?

This post has been edited by St: 12 Sep 2009, 23:52


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twingo_buc
post 13 Sep 2009, 00:08
Post #46


fost twingar


Group: Members
Posts: 883
Joined: 4 January 09




haide ca m`ati acoperit n`am apucat sa raspund deloc va iau pe rand..
1. are "i" rosu si n`are nici 131 nici 101 nici 116. are fix 110 caluti care inca mai duc
2. n`a fost aripa schimbata, n`a avut nici`o avarie...poza e facuta cu telefon.
3. va spun sincer nu sunt un familist convins sa`mi caut masina in 4 usi. de aceea mi`am luat golf4, acum 2 ani a fost 7200 (cu tot cu sistem audio - nu taranesc de mii de statii si subwoofere, ci doar 4 boxe-2 bose si 2 hifonics si un cd player + taxa de inmatriculare).
4. am recunoscut ca am acest orgoliu cu numele masinii ca prefer sa spun ca am un golf si nu logan. Prima mea masina timp de 6 luni a fost o dacie break cu motor de 1.6 acele modele de erau pt export si consumau cat un jeep din 2000 care am iubit`o.
5. de schimbat am schimbat asa si va voi spune si preturile. in 2 ani: placute spate + discuri 210lei, placute fata 90 lei, filtrele toate 3 (schimbat de 4 sau 5 ori) cate 90-100 de lei de fiecare data. capete de bara fata 200 lei, bucse punte(2 la numar) 190 lei. nimic in plus. i
6. intre W si R nu pot spune ca pot alege ceva, de ce? pentru ca fiecare are altceva smile.gif) (vb de cele 2 modele care le detin nu la modul general). la drum lung prefer w, la plecarile de semafor mai fortate(urasc scarturile) iubesc sunetul de turbina si modul in care se ridica botul. iubesc la ea si modul in care se comporta in curbe. la R fac cu 15 minute mai putin pana la facultate (comuna pantelimon-casa presei, sunt la agronomie nu la rom-americana), are trapa fantastica, ii iubesc consumul de benzina.
7. despre golf ce sa va spun ca dotari am: ABS, ESP, 4 airbaguri, toate cele 3 oglinzi geliomate, scaune sport din fabrica regalbile pe inaltime, volan reglabil, computer de bord, senzori de ploaie si multe alte maruntisuri.

cine se ia de mine ca mi`am luat golf SH, le spun asa: Daca ai fi sau esti pusti si iti pun in fata un logan nou si un bmw 318i din 2002 (ca acum au aceeasi valoare) ce ai alege?

cam atat ce am poze promit ca voi face noi la golf. va salut colegii mei de forum si tin sa va precizez ca nicio parerea mai acida a unora din voi nu ma deranjeaza, consider ca suntem ca niste prieteni toti si putem comunica smile.gif


am pus poze cu twingo ca aveam mai multe, cu golf nu stiu ce am facut cu ele.

This post has been edited by twingo_buc: 13 Sep 2009, 00:19

Attached thumbnail(s)
Image017.jpg ( Size: 248.06k ) Number of downloads: 653
Image014.jpg ( Size: 269.84k ) Number of downloads: 693
Image016.jpg ( Size: 255.81k ) Number of downloads: 686
Da6iLy634035_02.jpg ( Size: 42.77k ) Number of downloads: 665


--------------------
mitsubishi colt CZ3 1.1 75CP 2008 MOTION - B8x8BBB
fost twingar si fost TDI-st
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mednick
post 13 Sep 2009, 00:39
Post #47


Membru incepator


Group: Members
Posts: 20
Joined: 3 September 09




Sa-ti traiasca amandoua! Adevarat ai mai spus faza cu bmw 316i din 2002 si logan nou! Aici trebuie sa se tina cont nu doar ca avem masini si opinii diferite, ci si varste diferite. Ce mie la xx ani imi place lu' ala de yy ani ii pute..clar!


--------------------
Skoda Octavia II Elegance 2007
pHarmacist acid
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kamelot
post 13 Sep 2009, 01:10
Post #48


the chariot


Group: Members
Posts: 140
Joined: 14 June 09
From: Cluj-Napoca




Oricum sa le stapanesti cu placere pe amandoua. Cat ai dat pe W?


--------------------
BMW seria 3 - coupe 1997 - 318is 140CP
manelist? nici pe departe...doar 140CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cosmin_2300
post 13 Sep 2009, 01:28
Post #49


Banned


Group: Members
Posts: 5.050
Joined: 5 May 06
From: București




QUOTE(twingo_buc @ 13 Sep 2009, 01:08)

3. va spun sincer nu sunt un familist convins sa`mi caut masina in 4 usi. de aceea mi`am luat golf4, acum 2 ani a fost 7200 (cu tot cu sistem audio - nu taranesc de mii de statii si subwoofere, ci doar 4 boxe-2 bose si 2 hifonics si un cd player + taxa de inmatriculare).



QUOTE(kamelot @ 13 Sep 2009, 02:10)
Oricum sa le stapanesti cu placere pe amandoua. Cat ai dat pe W ?
*


A mai zis o data tongue.gif


--------------------
Opel Astra J - 2016 - Diesel inside.
My friends, it has often been said that I like war. Friends, I love war!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twingo_buc
post 13 Sep 2009, 09:36
Post #50


fost twingar


Group: Members
Posts: 883
Joined: 4 January 09




vw golf a fost: masina+transport, taxe etc-7200 euro
twingo: 3300 euro in martie anul trecut + jantele cu anvelope cu tot 250 de euro


--------------------
mitsubishi colt CZ3 1.1 75CP 2008 MOTION - B8x8BBB
fost twingar si fost TDI-st
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 13 Sep 2009, 09:45
Post #51


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




QUOTE(twingo_buc @ 12 Sep 2009, 14:06)
ms Duyu. il dau ... dar se vinde ceva in perioada asta? i
*




se vinde binenteles, dar la un pret real, parca tu cereai cam mult, daca ai dat mult pe el e alta problema, piata auto a mai revenit la normal, desi...ai cam pierdut la masina asta, in doi ani ai pierdut aproape 3000 de euro la ea, asta cu pretul cerut acum cu care nu se da de mult timp..

This post has been edited by argon: 13 Sep 2009, 09:53


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 13 Sep 2009, 09:51
Post #52


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




aka 5000 de euro maxim sleep.gif


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twingo_buc
post 13 Sep 2009, 09:59
Post #53


fost twingar


Group: Members
Posts: 883
Joined: 4 January 09




Faptul ca cer pe ea 4500 de euro nu mi se pare mult, si se stie faptul ca niciodata nu iei cat ceri....

puteti sa`mi verificati anuntul de pe bursa sa vedeti ca nu va mint, dar sunt realist ca asta e pretul masinii 4-5000 euro maxim. pt un golf 4 pe benzina in doua usi deja ceri o suma cu 3 in fata.

This post has been edited by twingo_buc: 13 Sep 2009, 10:01


--------------------
mitsubishi colt CZ3 1.1 75CP 2008 MOTION - B8x8BBB
fost twingar si fost TDI-st
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 13 Sep 2009, 10:18
Post #54


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




atunci scuzele mele... am vorbit in necunostinta de cauza.


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 13 Sep 2009, 10:27
Post #55


٩(Ś̯Ś)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




QUOTE(twingo_buc @ 13 Sep 2009, 00:08)
cine se ia de mine ca mi`am luat golf SH, le spun asa: Daca ai fi sau esti pusti si iti pun in fata un logan nou si un bmw 318i din 2002 (ca acum au aceeasi valoare) ce ai alege?
*



Eu la 18 ani cand am primit masina am ales direct Loganul nou in defavoarea unei masini SH.
Daca aveam peste 10.000 de euro probabil alegeam o masina SH de 1-2 ani.


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twingo_buc
post 13 Sep 2009, 10:28
Post #56


fost twingar


Group: Members
Posts: 883
Joined: 4 January 09




rtBK nu e nici`o problema.


fiind jurnal de bord ca spun ca am luat amenda vineri noapte 360 de lei ca n`aveam actele la mine, deh isi fac politistii planul de amenzi (aveam permis+asigurare+autorizatie reparatie pt nr fata, lipsa talon)


va spun si lucrurile care nu`mi plac: la golf, scrumiera e f prost pusa (vezi in poza-ma rog e de pe net nu e cu bordul meu), se murdareste spatele f repede, suportu de pahare, acoperi cu un pahar butonul de avarii si spalatorul din spate care niciodata nu uda suficient geamul. La reno nu-mi place electrica prea multa (bord electronic, servo electrica etc), e f rigida, iar la drum lung te cam doare spatele de la scaune


va mai rog ceva, cand dati reply, adaugati si la final care a fost prima voastra masina, sau "dragostea din tinerete", e o simpla curiozitate a mea. Sau mai bine zis vreau sa ma conving de faptu ca majoritatea am inceput pe dacii sau pe niste "vechituri"

Attached thumbnail(s)
google.jpg ( Size: 80.26k ) Number of downloads: 689


--------------------
mitsubishi colt CZ3 1.1 75CP 2008 MOTION - B8x8BBB
fost twingar si fost TDI-st
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 13 Sep 2009, 10:53
Post #57


Membru


Group: Members
Posts: 4.436
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




QUOTE(twingo_buc @ 13 Sep 2009, 01:08)
cine se ia de mine ca mi`am luat golf SH, le spun asa: Daca ai fi sau esti pusti si iti pun in fata un logan nou si un bmw 318i din 2002 (ca acum au aceeasi valoare) ce ai alege?

*




Eu am 19 ani si am fost exact intr-o situatie asemanatoare si am ales megane, chiar daca stiu ca pentru multi=0 si pentru fete e ca si cum as avea Logan wink.gif, important e ca ma doare fix in ultima extremitate de chestia asta si mie imi place masina.

PS: Mai e mult pana departe...

This post has been edited by St: 13 Sep 2009, 10:54


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twingo_buc
post 13 Sep 2009, 11:15
Post #58


fost twingar


Group: Members
Posts: 883
Joined: 4 January 09




va rog sa`mi aratati unde am zis ca l-am cumparat fete? tongue.gif:P:P

St, megane ce are? am avut ocazia sa merg cu unul si e confortabil e buna masina nu trosneste plastic in ea. la cat mai multi km.


--------------------
mitsubishi colt CZ3 1.1 75CP 2008 MOTION - B8x8BBB
fost twingar si fost TDI-st
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphophis
post 13 Sep 2009, 11:16
Post #59


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




ca-s fete, ca-i pentru ca sa pice toti jos la o pizza cand arunci cu cheile de golf pe masa, tot un drac e smile.gif


--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 13 Sep 2009, 11:23
Post #60


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




si tot service-ul ne omoara icon_mrgreen.gif


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
5 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 03:57
Dacia