Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

1343 Pages « < 1020 1021 1022 1023 1024 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Faze de toata jena, intr-o tara de toata jena

vallixx
post 30 Apr 2018, 06:20
Post #30631


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.359
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




radmasa.gif

Acu' cică îi zice Mikado..... wacko.gif

This post has been edited by vallixx: 30 Apr 2018, 06:22


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SandelBS
post 30 Apr 2018, 08:30
Post #30632


Membru autentic


Group: Members
Posts: 949
Joined: 5 December 09




In cautare de un birou clasic, culoare nuc inchis am dat de oferta asta pe emag (mai bine zis promovata de emag pentru un dorel care le lua de pe undeva si le vindea mai departe)

https://www.emag.ro/birou-furniruit-finisaj...a/pd/DN0NZ9BBM/

Nu l-am comandat pana in week end ca daca nu era expus pe vreundeva aveam ceva retineri sa-l comand, desi era fix ce cautam eu. Retinerea era de spatiul central unde tre sa intre scaunul cu totul (standardul e de 65-70 cm).

Sambata prin tamilia am gasit biroul expus la un set de dormitor unde de fapt era masa de toaleta. Nu ma deranja nici acest aspect insa am masurat si era dupa cum ma asteptam, spatiul central mai mic, vreo 57 cm, deci nu e birou.

Uitasem sa scriu ca l-am si contactat pe dorel si cica sigur e spatiu pentru birou, asa crede el calculand prin diferenta fata de dimensiunea usilor.

This post has been edited by SandelBS: 30 Apr 2018, 08:42


--------------------
Renault Koleos 2013, 2.0 dci 173 cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Fratzica
post 2 May 2018, 10:22
Post #30633


Zen


Group: Moderatori
Posts: 2.912
Joined: 6 April 04




QUOTE
România.
Cum poți fi prăduit ca in vestul sălbatic, la final de vacanța! Sinesti, E85, Bucuresti - Buzau.
In aceasta seara am oprit intr-o parcare, pe drumul Buzau-Bucuresti, pentru o pauza de la condus.
Am urcat in mașina cand am văzut ca cea din fata mea, oprită si ea in parcare, a plecat. Nu am avut un sentiment Ok, o bănuiala mi-a zis sa ma car.
Fix in acel moment am văzut oameni ieșind din pădurea de pe marginea drumului, venind spre mașina in viteza. Eram deja înăuntru si am văzut cum un tânăr era deja ghemuit in spatele mașinii.
Am blocat ușile, am plecat in viteza si am sunat la 112.
Mi s-a făcut legătura la Politie, care mi-a spus ca sigur am roata înțepata si o mașina care sigur ma urmărește. Deci știau. In timp ce vorbeam cu ei la telefon, mi-a apărut in bord mesajul de pana pe spate, dreapta. Le-am dat datele mașinii si locatia si mi-au spus ca vin după mine.
Am reușit sa ajung la benzinăria Mol din Voluntari. Si sa umflu roata. A apărut si poliția care ma cauta. Mi-au spus ca am avut noroc, pentru ca alții, in zilele trecute nu au fost la fel de norocoși. Au fost bătuți, jefuiți.
Bai, in ce țara trăim?
I-am întrebat pe polițiști de ce nu se face ceva, dacă tot știu situația. Mi-au spus ca patrulează pe zona 2 mașini zi noapte, dar sunt depășiți. Sunt doar 40% din câți ar trebui sa fie. Si de la centru nu se face nimic, chiar dacă se știe situația. S-a cerut patrularea jandarmeriei, dar mah ăștia sunt mai Ocupați cu paza lui Dragnea la DNA si nu pot participa.
Acum sunt la vulcanizare, in Bucuresti.


Sursa:
https://www.facebook.com/mihairazvan.moraru...858256877577894

This post has been edited by Fratzica: 2 May 2018, 10:23


--------------------
Kia Sportage T-GDI 2021
"The happier we are, the less we see." - some japanese guy
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Relu11
post 2 May 2018, 10:54
Post #30634


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.077
Joined: 21 January 08
From: Bucuresti




Cine l-a pus sa opreasca in parcare langa padure? biggrin.gif. D-aia opresc eu doar in benzinarii (asta daca e musai sa opresc)


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 2 May 2018, 10:58
Post #30635


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.865
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Hai mah mai da-o dracu ... de cand am ajuns sa ne fie frica sa oprim intr-o parcare ... da ce suntem in vestul salbatic ?

Oare daca asta avea pistol la el ... legal ... si ii trimitea pe aia la cele vesnice .... ca era in legitima aparare ... nu era mai bine?!?


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
crisolro
post 2 May 2018, 11:08
Post #30636


Posts: 1.435.866


Group: Members
Posts: 1.884
Joined: 9 November 07
From: Bucuresti




Sinesti e un caz vechi si de regula e tot timpul o masina de politie acolo; probabil nu si dupa lasarea intunericului cand oricum nu mai este "nimeni" acolo, poate si pentru ca si-a castigat "celebritatea". Eu am oprit acolo acum muuulti ani in urma, spre seara si in secunda urmatoare a venit la mine un politist si mi-a explicat cum si de ce nu e bine sa stationez acolo si sa plec cat mai repede posibil daca nu ma impiedica ceva serios, caz in care vor sta cu mine. Am ramas paf! De fapt m-am carat cu val de praf in urma. In limita posibilitatilor, politia se implica acolo. Pacat ca sunt legi (unele internationale legate de drepturile omului, catalogandu-ne in mod gresit pe toti "oameni") care impiedica armata sa se implice noaptea cu niste rafale la liziera padurii - s-ar face dreptate si ordine.

din pacate, nu toti stiu despre Sinesti, asa cum eu nu stiu despre alte locuri d-astea cu haiduci


This post has been edited by crisolro: 2 May 2018, 11:15


--------------------
Renault Clio IV Life 2015, 1.2 16V/75 cp Ford Ecosport 2018, 1.0 125cp - cu nr absolut normal
Daca vreodata ai impresia ca nu mai exista nimeni caruia sa-i pese daca mai traiesti, incearca sa nu platesti cateva rate la banca.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 2 May 2018, 11:20
Post #30637


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.121
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Daca eram in State se gaseau niste rednecs sa faca pe justitiarii, sincer, aia e cea mai buna rezolvare....


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
crisolro
post 2 May 2018, 11:26
Post #30638


Posts: 1.435.866


Group: Members
Posts: 1.884
Joined: 9 November 07
From: Bucuresti




QUOTE(cj98czh @ 2 May 2018, 11:58)
Oare daca asta avea pistol la el ... legal ... si ii trimitea pe aia la cele vesnice .... ca era in legitima aparare ... nu era mai bine?!?
*



era mai bine dar nu era legal ... legitima aparare e cam greu de intruchipat pe la noi; practic io, la 75 de kg si cu abonament la biblioteca trebuie sa ripostez unuia de 120 kg plin de cicatrici si fara mama, fara tata, asa cum ma trateza el: el mana goala, eu mana goala. Daca el e cu mana goala si inclestata iar eu aam un vreasc in mana si l-am zgariat, pa! legitima aparare.
iar daca ma pocneste unu, trebuie sa stiu bine fizica si sa ma stiu bine si pe mine sa nu-l pocnesc mai tare ca daca el da primul si eu nu pierd dinti iar eu il ard al doilea dar ii zbor vreo masea cariata, n-am ripostat egal wacko.gif si nu mai e legitima de aia wink.gif ... daca n-as fi fost in apropierea unui proces pe tema asta, as fi zis ca ai 100% dreptate
si e trist

nu e normal sa nu poti opri in orice parcare amenajata dar, din pacate aici s-a ajuns

This post has been edited by crisolro: 2 May 2018, 11:31


--------------------
Renault Clio IV Life 2015, 1.2 16V/75 cp Ford Ecosport 2018, 1.0 125cp - cu nr absolut normal
Daca vreodata ai impresia ca nu mai exista nimeni caruia sa-i pese daca mai traiesti, incearca sa nu platesti cateva rate la banca.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 2 May 2018, 11:33
Post #30639


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.910
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




Ieri un cuplu de batrani au "impins o" pe fimea cu bicicleta cu tot intr un sant de 2 m din beton

Au fost cele mai cumplite 30 sec din viata.

Am respect pentru batrani... dar nu au nici un gram de toleranta...niste ignoranti care cred ca li se cuvine tot.

Cea mica e ok...doar cateva vanatai...a avut noroc ca a fost partial prinsa de un baiat....bicicleta venind peste ea.


Ps. Bicicleta e muci. tongue.gif ideea e ca trebe sa o repar..cat de cat ca o pun diseara pe sa pe ce mica. Roata pe fata o sa imi dea batai...ca era blocata dry.gif

This post has been edited by wolfin: 2 May 2018, 11:48


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 2 May 2018, 11:48
Post #30640


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




Asa fara motiv?


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 2 May 2018, 11:50
Post #30641


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.910
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




Nu au vrut sa o lase sa treaca...fimea a incetinit...si i au taiat calea...a prins bordura...si .. am vazut o intinsa pe jos.

Sonerie apasata regulamenta cu 10 m in spate sa isi faca prezenta .....mers incet...plm strada de 3..4 m latime....in parc.

This post has been edited by wolfin: 2 May 2018, 11:54


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 2 May 2018, 11:56
Post #30642


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.865
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




QUOTE(wolfin @ 2 May 2018, 12:33)
Ieri un cuplu de batrani au "impins o" pe fimea cu bicicleta cu tot intr un sant de 2 m din beton
*



In locul tau in secunda 2 erau si ei in sant ... am patit cu fiul meu o chestie asemanatoare ... doar ca eu nu l-am impins pe bosorog ... doar l-am lipt de un gard de beton ... da bine de tot ... nu a zis nici mac ... nici dupa ... a luat frumos viteza ..


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 2 May 2018, 11:57
Post #30643


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.910
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




Ii cunosc din vedere..am timp azi...



--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 2 May 2018, 12:37
Post #30644


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.121
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




E tardiv azi, a și uitat faza.
Pe de altă parte, mai bine treci peste, cine știe cum escaladează situația și poate face infarct moșu


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 2 May 2018, 12:53
Post #30645


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Stai cuminte, ala in 2-3 se curata singur de nici nu zici ca a fost. Pe fie-ta ai invatat-o cum e cu dovada de caracter la adulti si ca nu sari la bataie cu prima ocazie, iar ea o sa mai aiba multi ani in care sa se bucure de lectia asta.
Sper ca am reusit sa ma fac inteles.

Aia cu parcarea e trista. Pe la americanschi am vazut in unele locuri semnalizari de tipul "No Loitering", amenzi de cateva mii de dolari. Pe sistemul, nu ai ce cauta aici, decat daca ai un scop clar. Ti-o arzi noaptea prin padure? Hai putin la sectie.


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 2 May 2018, 12:57
Post #30646


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Cu săritul la bătaie sînt de acord, dar eu aș fi sunat la 112 și aș fi reclamat că mi-a lovit copilul și l-a împins în șanț. Nu i-ar fi plăcut deloc să fie cercetat penal.

This post has been edited by VladSoare: 2 May 2018, 13:01


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 2 May 2018, 13:01
Post #30647


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.865
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Usor de spus ... da cand esti acolo si vezi ca il impinge animalul efectiv de pe alee .... sunt curios cati din voi ramaneti impasibili ... sincer nici nu stiu cand l-am agatat de sub barba si l-am proptit de zid ... da recunosc ... si mi se rupe de ce cred ceilalti .... Nu imi pare rau nici o clipa .... sunt convins ca a doua oara nu mai face ...


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 2 May 2018, 13:04
Post #30648


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.910
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




ok

nu a existat contact fizic intre ei.

citez un baiat martor la tarasenie....domle ...mosu un bulangiu...putea sa merga drept si sa o lase sa treaca.


o sa vb cu el civilizat calm....o sa ii explic ca nu o sa ii convina ca nepotul sau sa pateasca acelasi lucru....intr un an de zile o se plimbe si boracu lu fisu cu bicicleta.


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GBX
post 2 May 2018, 13:04
Post #30649


Membru autentic


Group: Members
Posts: 581
Joined: 26 May 13
From: aproape de Cluj




QUOTE(wolfin @ 2 May 2018, 12:50)
Nu au vrut sa o lase sa treaca...fimea a incetinit...si i au taiat calea...a prins bordura...si .. am vazut o intinsa pe jos.
*


Din relatarea asta nu reiese să fi fost vorba de rea intenție. Bătrânii sunt, de regulă, mai puțin sprinteni, uneori chiar lipsiți de atenție, logică sau instincte de autoapărare.
Oricum, dacă a fost cu rea intenție sau nu, violența, chiar și DOAR verbală, nu ar fi făcut bine nimănui. În funcție de consecințe, de la o dojană la anunțarea organelor competente, există mereu și soluții civiizate.


--------------------
ex. Renault 19 Europa 1997
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 2 May 2018, 13:09
Post #30650


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.910
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




intentie a fost....in fine...la cald eu ii verificam oasele si reactiile copilului.....nu aveam chef de cearta...si cand am vazut ca e in regula fara nici o julitura ...


nu m am uitat la pegas in schimb...pe jos numai cioburi. sad.gif (apropo powdercotingul merge retusat?)


cand intrii in depasire si celalat accelereaza cum se cheama?

This post has been edited by wolfin: 2 May 2018, 13:13


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 2 May 2018, 13:15
Post #30651


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.121
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Daca intru în depășire și accelerează intru in el. ph34r.gif
Daca vorbesc despre asta pe forum spun că aș acționa civilizat și l-as lasă să se ducă... laugh.gif


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 2 May 2018, 13:18
Post #30652


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.910
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




la rece...i am explicat unde a gresit (fimea...daca e copil nu inseamna ca e absolvita de orice vina)....cand are cea mai mica indoiala ca nu poate depasi sa se opreasca...tot timpul sa plece cu premiza ca cel din fat isi poate schimba directia.....

de aceea diseara vreau sa mearga din nou cu bicicileta. i am zis ca stopul pe spate il las spart sa ii aduca aminte ca trebe sa fie mult mai atenta....la neprevazut sleep.gif


oricum orice tarasenie naste alta tarasenia.
acu a vazut ca imi pasa mai mult de ea decat de pegas.... radmasa.gif ca nu am scos nici un sunet ref la pocnirea ei (bicicletei)

de daua saptamani ii tot repet nu io zgarie ..tine bine bicla...nu o pune acolo ...te rog poartate frumos cu ea...chestii dastea radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

This post has been edited by wolfin: 2 May 2018, 13:26


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 2 May 2018, 13:22
Post #30653


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.121
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Oricum ai făcut bine că n-ai făcut scandal de față cu cea mică. Tensiunile astea psihice îi impresionează pe cei mici. Eu unul regret că am avut niste răbufniri cu fimiu în mașină și incerc să mă controlez.


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SandelBS
post 2 May 2018, 13:29
Post #30654


Membru autentic


Group: Members
Posts: 949
Joined: 5 December 09





QUOTE(Relu11 @ 2 May 2018, 10:54)
Cine l-a pus sa opreasca in parcare langa padure?  biggrin.gif. D-aia opresc eu doar in benzinarii (asta daca e musai sa opresc)
*



Unii sunt nostalgici dupa wc-ul din fundul curtii si nu se duc la benzinarie crezand ca e pe bani. In padure e mai eco


--------------------
Renault Koleos 2013, 2.0 dci 173 cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 2 May 2018, 15:42
Post #30655


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.359
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Mda....vesnica problema a romanului....mokaciunea.

Si daca e pe bani...care e problema? La benzinarii nu e , dar chiar si daca ar fi fost pe bani, cat putea sa fie o intrare la kkre? 50 bani-1 leu...??
Nu-i mai bine asa decat sa te duci prin padure? Nu neaparat ca te fura altu' desi vad ca poate fi o problema...dar calci dracu' prin vreo groapa pe care n-o vezi....sau calci in norocul aluia de dinainte.... ca sa faci economie de 1 leu.....

This post has been edited by vallixx: 2 May 2018, 15:46


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 2 May 2018, 15:47
Post #30656


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.910
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




nu generaliza.....unii mai oresc si sa vomite...sa scoata o sticla de apa din portbagaj...etc etc.



anormal e sa fi talharit in parcare nu sa opresti in parcare...wtf

This post has been edited by wolfin: 2 May 2018, 15:48


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SandelBS
post 2 May 2018, 15:59
Post #30657


Membru autentic


Group: Members
Posts: 949
Joined: 5 December 09




Unii (2-3), da in rest...

E85 are acostament, poti opri oriunde, nu tre sa astepti pana la Sinesti.

Mai e si trecerea aia de pietoni pusa aiurea, nu stiu sa fie si limitare de viteza inaintea ei. Si au murit cativa. Nu m-ar mira ca in curand sa fie ca la rusi, sa se arunce unii pe trecere sa fie loviti si apoi sa ceara bani,mai ales noaptea cand vizibilitatea e proasta.


--------------------
Renault Koleos 2013, 2.0 dci 173 cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 2 May 2018, 16:00
Post #30658


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.359
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Da, evident. Eu ma refeream la cei care "sa risca" doar pentru 1 leu.....

Sunt complet de acord ca nu este normal sa fii talharit in parcare dar asta nu inseamna ca nu se intampla.


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 2 May 2018, 16:14
Post #30659


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.121
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Deja se întâmplă și pe la noi cu aruncatul pe mașină, mai ales aia de etnie discriminată.


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 2 May 2018, 17:13
Post #30660


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




Babaet', era intr-un Velar gagiu'... avea 1 leu smile.gif


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
1343 Pages « < 1020 1021 1022 1023 1024 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 7th May 2024 - 02:19
Dacia