Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

20 Pages « < 12 13 14 15 16 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Smart Watches

Avani
post 18 Dec 2021, 19:44
Post #391


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 23 October 07
From: Capitala gri




La huawei gt2 pro mă uitam și eu lunile trecute. Și asta pentru că de vreo 3 ani dețin un huawei gt de care am fost foarte mulțumit. L-am utilizat cu o brățară metalică luată separat. Înainte de Gt, am avut un Huawei W1 pe care l-am ținut aproape 2 ani. Mișto și ăla, doar că având la vremea aia wear os, trebuia încărcat în fiecare seară.
Gt-ul l-am folosit la destul de multe activități, inclusiv înot, lovit de niște pereți, surprins că nici măcar vreo zgârietură pe ecran nu are. Din păcate însă, touchul merge din ce în ce mai greu și să umbli pe ceas a devenit destul de frustrant.
Totuși, nu am mai ales tot huawei, deși mi se pare că au ceasurile cele mai versatile din piață. Un raport foarte bun între preț și calitate. Dacă aș fi mers pe gt2 pro, nu simțeam că aș fi făcut cine știe ce upgrade față de Gt, aproape aceeași Mărie dar cu altă pălărie.

Am ales însă altceva, fix în cealaltă parte a categoriei în care activează huawei, și am mers pe un Garmin Instinct GPS, pe care îl am de 3 zile și de care sunt momentan încântat.
Nu mai voiam un ecran negru la mână, ori aod-ul la orice ceas smart nu mi-a plăcut niciodată cum se vede. Mai ales că noaptea pe întuneric, acel aod face și lumină. Aveam activat "wrist sense" și de exemplu la condus, mai mereu mi se activa ecranul. Dacă îl lăsam aod, atunci cum spuneam, seara într-o încăpere fără multe lumini, îmi tot fugeau ochii după ceas. Și, nu e vorba că nu am reușit să mă adaptez, în ultimii 5 ani am avut cele două ceasuri huawei și le-am purtat în mai bine de 90% din timp, deși am destule ceasuri non smart.

This post has been edited by Avani: 18 Dec 2021, 19:47


--------------------
. . .
Think forward !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Habba
post 18 Dec 2021, 23:24
Post #392


Vizionar


Group: Members
Posts: 515
Joined: 24 January 17




QUOTE(Andy_ACS @ 18 Dec 2021, 10:41)
Eu am nemultumiri - cel mai banal e ca nu afiseaza emoticonurile la mesaje. De multe ori un mesaj e doar un emoticon, si pe ceas apare un mesaj gol.
Cred ca ar fi posibil de rezolvat dpdv tehnic.
*


Eu as aprecia mai mult sa primesc notificări de WhatsApp call, eventual sa pot prelua și vorbi de pe ceas, ca la orice apel de voce normal.
Dar am impresia că asta nu depinde de Huawei, ci de Meta.
Ca și la emoticoanele mentionate, presupun de WhatsApp...la mine afiseaza *, în loc de orice fel de emoticon.

@Avani,
Am (si) un Garmin Vivoactive 3 Music, si te înțeleg perfect. Din păcate plasticul Garmin a cedat și la asta, locul unde se prinde cureaua cu telescop în ceas (bratul). Înainte de asta mi-a cedat construcția brățării (integrata) la un Forerunner.
Amândouă înainte de 2 ani de utilizare, ca un făcut, parca enginneered to fail.
Frustrant pentru ca erau/sunt device-uri încă bune dpdv tehnic, insa nu se mai pot utiliza, nu le pot purta.
De asta eu nu mai vreau plastic de Garmin niciodată. Mi-a ajuns.
Nu știu cum e al tău, dar dacă e tot plastic...
Prețul pentru construcție de titan la Garmin e în cer, dpmdv.

L.E. La Huawei e vorba de software smart slab/praf (fără NFC pentru plati, bug-uri diverse, integrare slaba, etc.) compensat cumva cu materiale de calitate și funcționalitate cât de cât ok (senzori).
Depinde de fiecare unde vrea sa facă compromisul și ce considera relevant, ce așteptări are, și mai ales cât vrea sa cotizeze. Clar mi-as dori mai mult de la GT2 Pro-ul meu, cred ca e cam rudimentar software (adică prost), insa pentru ce am eu nevoie, e suficient la banii dati pe el.

This post has been edited by Habba: 19 Dec 2021, 00:40


--------------------
ex Dacia Logan 2005, Laureate 1.4mpi-K7J
Drugs are bad, mkay?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 19 Dec 2021, 08:44
Post #393


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.857
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




QUOTE(Habba @ 18 Dec 2021, 23:24)
Dar am impresia că asta nu depinde de Huawei, ci de Meta.
Ca și la emoticoanele mentionate, presupun de WhatsApp...la mine afiseaza *, în loc de orice fel de emoticon.
*



Samsung S3 Gear afisaza corect emoticoanele ... si este un model pe care eu il am de vreo 4 ani ... gace cam tot ce face GT2 Pro, iar unele chestii le face mai bine chiar daca este mai vechi ... gen .. sa citesti pe ceas un mail, nu doar subject-ul lui ... iar GT2 Pro face asta doar cu un alt programel .. prin spate ... din pct asta de vedere Samsung il bate la cur big time ... dar cum Huawei a fost cadou .. esre bine primit.


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Avani
post 19 Dec 2021, 09:41
Post #394


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 23 October 07
From: Capitala gri




Pe sistemul ăsta, și acel huawei w1 de acum vreo 5 ani, care are wear os, nu doar că afișează emoticoane, dar pe ecranul telefonului afișează inclusiv pozele primite pe whatsapp, ba mai mult are conexiune wifi, nefiind dependent doar de conexiunea limitată pe bluetooth. De la 10m cât are limitarea pe bluetooth, putea fi folosit indiferent de distanță, condiția era să fie conectat la wifi. Dar, bateria ținea maxim o zi, problemă pe care încă o au ceasurile care se bazează pe acel os, și anume durata scăzută a autonomiei.


--------------------
. . .
Think forward !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Habba
post 19 Dec 2021, 09:48
Post #395


Vizionar


Group: Members
Posts: 515
Joined: 24 January 17




Exact.
Huawei e extrem de rudimentar software în partea de comunicare cu alte aplicații.
Garmin-ul meau afișa absolut corect emoticonurile, notificările de apel WhatsApp, email-urile, avea NFC pentru plati. Model din 2018. Deci se poate. Și cu autonomie de o săptămână, când era în mod smart (fără utilizarea GPS).

Nu știu dacă Huawei face asta ca și politică internă asumată (integrare limitată cu terți) sau pur și simplu nu au acces sa facă altfel de când cu limitările.
E păcat pentru ca hardware (incluzând calitatea materialelor și construcției) sunt de top.

This post has been edited by Habba: 19 Dec 2021, 09:51


--------------------
ex Dacia Logan 2005, Laureate 1.4mpi-K7J
Drugs are bad, mkay?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 19 Dec 2021, 10:15
Post #396


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.857
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Avani, ai dreptate un mare plus pt. Samsung conectivitatea pe wifi .. asta este cu Tizen si dupa 4 ani tine 48h lejer + ca se incarca f. repede ... repet daca era sa dau eu banii mergeam tot pe Samsung ..


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 19 Dec 2021, 10:25
Post #397


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.274
Joined: 19 July 04
From: Craiova




Sunt abordari diferite la Huawei vs Samsung. Daca va uitati numai la RAM, e duferenta imensa (32 mega vs 700 mega sau 1 giga).
Huawei are Hw slab si cu consum f mic. Samsung are Hw puternic cu consum f mare.
Eu prefer varianta Huawei, deoarece nu doreac sa inlocuiesc telefonul cu ceasul, ceasul e doar complementar pentru notificari alarme, fitness tracking, ora, vreme.
Totusi l afaza cu emoticoanele... E ceva ce face ceasul sa para incomplet.


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Habba
post 19 Dec 2021, 10:26
Post #398


Vizionar


Group: Members
Posts: 515
Joined: 24 January 17




Eu sunt curios dacă GT3-ul de la Huawei are software mai bine integrat.
Samsung nu as lua (desi sunt la a 3--a generație de telefon flagship de la ei) pentru ca au autonomia bateriei de tot râsul și sunt mult mai scumpe la aceeași construcție. Cum ziceam pe GT2 pro am dat 155 de euro.

Decât Samsung, mai bine pui niște bani în plus și ei un Garmin non-plastic (Fenix). Sau în aceeasi bani (chiar mai ieftin) iei Ticwatch cum si-a luat Vali.


--------------------
ex Dacia Logan 2005, Laureate 1.4mpi-K7J
Drugs are bad, mkay?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 19 Dec 2021, 10:52
Post #399


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.857
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Garmin doar high end ... dar nu as cumpara pt. ca nu imi plac cum arata ..

Gt3 ... are autonomie 48 sau 72h ... nu mai tin minte exact deci cat un Samsung si costa la fel .. deci s-a dus avantajul pretului ..

Autonomia nu ma intereseaza daca duce 48h ... se incarca rapid ... inca nu am verificat la Gt2 Pro daca se incarca de la telefon complet ..

una peste alta Gt2 pro este un ceas frumos, bine finisat , ok din pct de vedere al functionalitatii .. dar daca este sa dau eu banii pe el as cumpara altceva ... chestie de gusturi si preferinte personale ..

This post has been edited by cj98czh: 19 Dec 2021, 11:03


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Habba
post 19 Dec 2021, 21:57
Post #400


Vizionar


Group: Members
Posts: 515
Joined: 24 January 17




Întrebare pentru cei cu GT2 (si e sau pro). Va funcționează monitorizarea continuă a SPO2?
Mie nu îmi apare opțiunea în Health, pot doar măsurători individuale.
Am citit ca de la ceva versiuni de Health în combinație cu telefon Huawei ar fi disponibila această monitorizare continuă.


--------------------
ex Dacia Logan 2005, Laureate 1.4mpi-K7J
Drugs are bad, mkay?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 20 Dec 2021, 08:42
Post #401


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.857
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




doar cand o dau eu .. nu monitorizeaza continu decat pulsul ..


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GBX
post 20 Dec 2021, 09:09
Post #402


Membru autentic


Group: Members
Posts: 581
Joined: 26 May 13
From: aproape de Cluj




Dacă ar funcționa toți senzorii permanent ar scădea drastic autonomia bateriei.


--------------------
ex. Renault 19 Europa 1997
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 20 Dec 2021, 09:41
Post #403


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.857
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




eu as prefera sa am posibilitatea sa aleg eu asta ... nu chinezul ..


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Habba
post 20 Dec 2021, 10:23
Post #404


Vizionar


Group: Members
Posts: 515
Joined: 24 January 17




Din ce am vazut in review-ul lui Buhnici pe GT3 ai posibilitaea/optiunea asta (monitorizare continua SP02).

@Cj,
Ai ultima versiune de Health?


--------------------
ex Dacia Logan 2005, Laureate 1.4mpi-K7J
Drugs are bad, mkay?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 20 Dec 2021, 10:44
Post #405


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.359
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




QUOTE(Avani @ 19 Dec 2021, 09:41)
Dar, bateria ținea maxim o zi, problemă pe care încă o au ceasurile care se bazează pe acel os, și anume durata scăzută a autonomiei.
*


Da, intr-adevar, mai toate ceasurile cu Wear OS tin doar pana seara. Asta este motivul pentru care m-am luat Tic Watch in loc de Fosil.
Asta reuseste sa tina 2 zile pline, si daca nu e frecat prea tare il duc si jumatate din ziua a treia.

Ecranul monocrom e ON in permanenta, iar la miscarea mainii se si aprinde lumina de background, daca in camera e intuneric. Ecranul OLED se aprinde doar la atingere sau la apasarea oricariua din cele 2 butoane. Pot seta AOD si deasemenea ca OLEDul sa se aprinda la miscarea mainii, dar ma avertizeaza ca se va micsora autonomia.
WIFI-ul e mereu ON, GPS-ul pe OFF, monitorizarea SpO2 este doar la cerere nu continua. Continuu doar pulsul si pasii.

Notificarile vin toate si complete....inclusiv emoji sau poze. Pot prelua sau initia apel de pe el si se aude decent....si se pare ca si cel de la captul celalalt ma aude bine.

In felul asta il incarc la 2 zile juma. E decent.....stiam si mi-am asumat ca nu voi avea autonomii de 10+ zile. Dar parca nici nu voiam sa-l incarc in fiecare seara.

This post has been edited by vallixx: 20 Dec 2021, 10:53


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 20 Dec 2021, 10:51
Post #406


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.857
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




QUOTE(Habba @ 20 Dec 2021, 10:23)
@Cj,
Ai ultima versiune de Health?
*



Cred ca da ... Health vers. 12.0.11.300 si Firmware ceas: 11.0.6.26

<span class='edit'>20 Dec 2021, 10:52:</span>
QUOTE(vallixx @ 20 Dec 2021, 10:44)
In felul asta il incarc la 2 zile juma. E decent.....
*



de aia zic si eu ca preferam altceva daca era sa dau eu banii .. nu ma interesa sa tina 7 zile ci mai tare sa primesc toate notificarile cum trebuie ..

This post has been edited by cj98czh: 20 Dec 2021, 11:02


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Habba
post 20 Dec 2021, 11:42
Post #407


Vizionar


Group: Members
Posts: 515
Joined: 24 January 17




Corect.
La pret intreg nici nu m-as fi uitat la el. Ticwatch ar fi fost o optiune mai buna, chiar si doar cu 72h de baterie.
Cum l-am luat la 155 de euro, e clar ca a fost cea mai buna optiune in banii astia. Are neajnusurile lui, dar pot trai cu astea pentru vreo 2 ani. Dupa, vedem ce luam. Inca o data, constructia lui e chiar premium (fara exagerare), arata foarte calitativ, are multe functii/senzori, notificarile ar putea fi mai reusite, dar asta e. Pentru plati NFC voi folosi tot timpul telefonul, asa ca nu e bai ca NFC-ul de la GT2 pro nu il poti folosi la asta.


--------------------
ex Dacia Logan 2005, Laureate 1.4mpi-K7J
Drugs are bad, mkay?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 20 Dec 2021, 11:56
Post #408


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.359
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




QUOTE(Habba @ 20 Dec 2021, 11:42)
Pentru plati NFC voi folosi tot timpul telefonul, asa ca nu e bai ca NFC-ul de la GT2 pro nu il poti folosi la asta.
*


Eu fix de asta m-am dus catre Wear OS..... De asta si pentru ca Assistant, in principiu pentru control smart things de prin casa.

Si daca tot mi-am limitat optiunile la Wear OS, Tic Watch a fost cam singura optiune viabila pentru ca celalalte se pare ca sunt chiar asa cum se spune dpdv autonomie....adica o 1 zi este cam maximum ce poti scoate din ele.....si aia cu moduri economice activate.

Si sa-l tin pe economic doar ca sa ma tina pana seara e cam prea ......

LE: Pentru plati as mai fi avut si varianta Fitbit. Fitbit Pay de pe Versa sau Sense functioneaza in Romania, dar Fitbit e patrat. Ma rog, rotunjit destul de mult, dar in esenta....patrat. Si nu-mi place ideea de ceas patrat.....

This post has been edited by vallixx: 20 Dec 2021, 12:05


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 21 Dec 2021, 12:29
Post #409


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




La mine face monitorizzare continua, cred ca am si alarma daca scade sub 92%


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Habba
post 21 Dec 2021, 12:48
Post #410


Vizionar


Group: Members
Posts: 515
Joined: 24 January 17




Ai telefon Huawei? Asta era o parte a ceea ce citisem ca Health si GT2 pro au functii suplimentare cand sunt folosite si telefoane Huawei. Bastards!


--------------------
ex Dacia Logan 2005, Laureate 1.4mpi-K7J
Drugs are bad, mkay?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 21 Dec 2021, 21:33
Post #411


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




Da..Mate 20 Pro.
Și nivelul de stress e monitorizat continuu dar nu cred că indică bine...eu iau foc de supărare și el îmi zice că de la nivel 45 am sărit la 53...din maxim 100!

This post has been edited by meganus_bicorpus: 21 Dec 2021, 21:35


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 11 Jan 2022, 11:34
Post #412


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




In perioada sarbatorilor am ajuns la autonomie de 12 zile si la 10% l-am pus la incarcat.Merge si arata ca in prima zi, il dau jos doar cand fac un dus, in rest nici nu il mai simt la mana.


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Jan 2022, 13:52
Post #413


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.857
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Daca nu il zapacesti cu notificari gen mail, whatsapp, sport etc ... tine bine ... m-am intors dupa 7 zile de concediu cu bateria la 38% ... in conditii normale de viata cu toate cele de mai sus multe .. duce o saptamana ...


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ali3n_cop
post 11 Jan 2022, 16:43
Post #414


🎲🎲


Group: Members
Posts: 1.265
Joined: 28 May 12
From: 🏡




QUOTE(meganus_bicorpus @ 21 Dec 2021, 21:33)
Da..Mate 20 Pro.
Și nivelul de stress e monitorizat continuu dar nu cred că indică bine...eu iau foc de supărare și el îmi zice că de la nivel 45 am sărit la 53...din maxim 100!

Exista monitorizare pentru nivel de stres? Nu am stiut de treaba aceasta!

QUOTE(cj98czh @ 11 Jan 2022, 13:52)
Daca nu il zapacesti cu notificari gen mail, whatsapp, sport etc ... tine bine ... m-am intors dupa 7 zile de concediu cu bateria la 38% ... in conditii normale de viata cu toate cele de mai sus multe .. duce o saptamana ...
*


Pe AW..nu am dus mai mult de 4 zile...in conditiile in care nu am abuzat de el in nici un fel.


--------------------
Mercedes Sprinter "Sārak Edition" 1998
The truth is out there
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 11 Jan 2022, 22:06
Post #415


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




Cam așa arata la mine măsurătorile făcute împreună cu ceasul, în aplicația Health

Attached thumbnail(s)
Screenshot_20220111_165349_com.huawei.health.jpg ( Size: 343.3k ) Number of downloads: 212
Screenshot_20220111_165403_com.huawei.health.jpg ( Size: 187.96k ) Number of downloads: 220


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GBX
post 11 Jan 2022, 22:14
Post #416


Membru autentic


Group: Members
Posts: 581
Joined: 26 May 13
From: aproape de Cluj




7,11 ore de somn? E bine, dacă reușesc 6 pot spune că am dormit mult. 😔


--------------------
ex. Renault 19 Europa 1997
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 11 Jan 2022, 22:23
Post #417


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




Aici se mai păcălește, in special datorita pulsului meu scăzut.Daca mă pun in pat la un film stau așa nemișcat cel puțin 30 de minute și ceasul înregistrează aceasta perioadă că somn ușor.
In general adorm după ora 12 și la 6 deja visez cum suna ceasul...cred că nu am mai mult de 6 ore și un pic de somn pe noapte


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GBX
post 12 Jan 2022, 06:55
Post #418


Membru autentic


Group: Members
Posts: 581
Joined: 26 May 13
From: aproape de Cluj




Așa e și amazfit-ul soției. Dacâ stă cuminte și citește, ceasul contorizează somn ușor.


--------------------
ex. Renault 19 Europa 1997
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 12 Jan 2022, 09:19
Post #419


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.857
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Caz concret .. aseara m0am pus la un film .. ma uit azi pe ceas zice ca am adormit la 22:25 cand eu stiu sigur ca am stins TV-ul la 12:30 ... deci da, daca stau cumintel .. el contorizeaza somn ..


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ali3n_cop
post 12 Jan 2022, 15:46
Post #420


🎲🎲


Group: Members
Posts: 1.265
Joined: 28 May 12
From: 🏡




Probabil ca ar trebui sa te mai misti...din cand in cand.


--------------------
Mercedes Sprinter "Sārak Edition" 1998
The truth is out there
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
20 Pages « < 12 13 14 15 16 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 1st May 2024 - 21:00
Dacia