Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

mobile cu camera foto

HHF
post 18 Jul 2004, 00:12
Post #1


Membru


Group: Members
Posts: 137
Joined: 4 May 04




vreau sa imi cumpar un tel cu cam foto integrata in jur de 220$ la care ma intereseaza in principal calitatea pozei. am vazut review uri pe net la Motorola E365, Sagem MY V-65 si Nokia 7250 dar nu am vazut prea multe
poze care sa ma faca sa iau o decizie. daca aveti astfel de tel trimiteti mi si mie ,daca nu va deranjeaza ,cateva fotografii la hhf@f-1.org. astept si sfaturi ,daca aveti , in scopul de a alege pe cel mai bun. multumesc


--------------------
Renault Megane 1999
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claus
post 18 Jul 2004, 05:35
Post #2


private spice


Group: Members
Posts: 1.695
Joined: 27 November 03
From: Bucuresti




mai pui cativa $ peste aia 220, si poti sa iti iei motorola v525 ..
care are o camera foarte buna, memorie interna cat 7650 (5 mb), si poti sa iti pui si mp3uri dupa calculator (calitate mai mica, si mai scurte, cat sa intre multe)
eu vreau sa il dau pe al meu cu 270 $, cu adaptor bluetooth (ca sa il conectezi la calculator) inclus in pret


--------------------
renault megane II 2003 confort dynamique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphex_daddy
post 20 Jul 2004, 10:21
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 19
Joined: 24 May 04




Pentru target-ul de pret specificat de tine, nu vei gasi decat tel cu camera incorpoarta de 0.3 mpix. Adica o rezolutie destul de slaba! Depinde insa pentru ce vrei sa folosesti pozele. Daca vrei sa le pui pe display ca wallpaper, rezolutia asta este ok. Daca insa vrei sa le si printezi, vei fi dezamagit. Claus are dreptate, Nokia 7650, laturi de 3650, face cele mai bune poze pentru un mobil sub 300 usd. Iti recomand si SE T610, este ceva mai ieftin, insa in pofida celor 65k culori pe display, pozele ies mai slabe dacat in cazul N 7650.

Nokia 7250 este sub SE T610, din toate punctele de vedere, iar in primul rand datorita display-ului mic. Motorola E365 nu imi spune nimic iar Sagemul ala... daca tot vrei sa dai 220 usd, macar ia-ti ceva de firma!

Cheers!


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claus
post 21 Jul 2004, 21:19
Post #4


private spice


Group: Members
Posts: 1.695
Joined: 27 November 03
From: Bucuresti




hhf .. continua-ti cautarea .. eu am dat telefonul wink.gif


--------------------
renault megane II 2003 confort dynamique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
George
post 22 Jul 2004, 07:50
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 263
Joined: 5 December 03
From: Bucuresti




cu tot cu adaptor :cry:


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 17:05
Dacia