Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Faruri Ph2 pe Ph1

RaresBrasov
post 22 Dec 2023, 10:02
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 3
Joined: 18 May 23




Salutare!

Dat fiind faptul ca sunt nevoit sa schimb farurile din cauza ca lupele sunt arse si nu mai bat nici cum, am observat ca faurile de ph2, cu interior negru pe langa faptul ca arata mai bine, sunt si mai ieftine biggrin.gif .

Aveti idee, se potrivesc? Eu ma gandesc ca ar trebui, practic forma este aceasi, banuiesc ca si prinderile.

Schimbarea lupelor din farurile mele nu este o varianta pentru ca nici sticlele nu sunt in stare prea buna, au primite deja 2 polishari si unul din faruri are 2 prinderi rupte.

Atasez un link cu farul la care ma refer: https://targuldepiese.ro/far-valeo-044535-t...rdt-3045892.htm

Multumesc!


--------------------
Renault Laguna 3 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
secarianurazvan
post 5 Jan 2024, 19:26
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 30
Joined: 31 December 22
From: Constanta




Salut! Din cate stiu, da, se potrivesc. Si eu caut, doar ca am bixenon (biled mai nou) si nou e doar 2000 lei bucata ... asa ca, caut din dezmembrari, tot pe negru, ca sa pun la a mea non facelift. Eu prefer farul fara pleoapa pe negru biggrin.gif


--------------------
Renault Laguna 3 2008 L3 - CT94SCR
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DrAg0nX
post 11 Feb 2024, 22:01
Post #3


Membru


Group: Members
Posts: 171
Joined: 8 November 09
From: Ploiesti / Bucuresti




intreb si eu tot aici ca sa nu deschid topic nou. Bara fata de facelift se potriveste pe o laguna 3 non facelift din 2008? multumesc!


--------------------
Renault Megane Classic 2002 1.6 16v Expression
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 14:08
Dacia