Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

SOS R25, Un mod de a ne ajuta reciproc la necaz

R20
post 19 Dec 2013, 02:56
Post #1


R20 (prima mea masina)


Group: Members
Posts: 253
Joined: 22 September 06
From: Bucuresti




Va salut,

Chiar daca moderatorii acestui forum isi vor infige mainile-n par, eu ii rog sa ma ierte si sa-mi accepte o noua idee traznita, adica:

Propun ca-n acest topic sa poata fi publicate numerele de telefon ale tuturor acelora care sunt dispusi sa ajute - neconditionat - un posesor de R25 care are o broblema in trafic. Serviciul "SOS R25" ar consta in trimiterea unui SMS catre toate numerele afisate aici, iar cei ce pot si sunt dispusi sa ajute il vor contacta pe colegul aflat in necaz, urmand sa stabileasca detaliile prin telefon.

Acestea fiind spuse, va rog sa participati si sa veniti cu idei care pot promova si imbunatatii aceast demers.

Emil Tudor(R20) - Bucuresti, sector 3, Tel: 0724238410[SIZE=7]

Sarbatori Fericite!


--------------------
R25GTX/R25 Baccara 1985/1990 Masini din vremea cand firma Renault se respecta.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 19 Dec 2013, 08:22
Post #2


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.823
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Salutare,

Atata timp cat acest topic nu o sa se transforme intr-un talcioc de vanzare-cumparare (am lasat pentru asta un topic pe sectiunea de R25), salut initiativa ta si topicul va ramane.

Va doresc sa nu aveti nevoie de numerele colegilor care vor posta aici biggrin.gif


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R20
post 1 Jan 2024, 18:56
Post #3


R20 (prima mea masina)


Group: Members
Posts: 253
Joined: 22 September 06
From: Bucuresti




Va salut!

Au trcut zece ani si nu am primit nici macar un apel. Asta este de bine, caci inseamna ca R25-ul nu este o masina care sa te lase in drum.

Ceea ce este mai trist... este ca-n zece ani nu a mai existat cineva care sa-si doreasca sa ajute.


--------------------
R25GTX/R25 Baccara 1985/1990 Masini din vremea cand firma Renault se respecta.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 2 Jan 2024, 12:26
Post #4


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.823
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




avand in vedere cate R25 vezi pe strada .. adoca cam 0, de ce te mira?

BTW, am un bord de R25 de vreo 15 ani in pivnita, nu este crapat (sau nu era) tinut la intuneric si temp. constanta, varianta Phase 1 cred ca este, dar nu stiu sa fie diferente cu Phase 2, provine de pe un GTX din 87 stop stanga parva varianta Phase 1 .. daca trebuie cuiva gratuii este dispus sa vina dupa ele, ziceti ... nu ma complc cu trimisul prin curier ..

probabil ca mai sunt si alte piese .. dar nu mai stiu exact si nu prea ajung curand acolo ..

This post has been edited by cj98czh: 2 Jan 2024, 12:29


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th March 2024 - 06:57
Dacia