Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Mesteri de incredere in Brasov ?, imi recomanda cineva unde sa imi duc Safranica ?

Bo_
post 3 Jul 2009, 13:57
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 2 July 09
From: Brasov




salut. am luat un safrane si vreau sa ma apuc sa mai repar una-alta pe la el.
mi-ar trebui un nene care sa stie la ce se uita, si sa se uite in general la directie sa o verifice, sa imi schimbe nishte cabluri de la kilometraj si de la frana de mana. la kilometraj se intampla ceva bizar (in capul meu), adica imi arata viteza, dar nu imi mai inregistreaza nici un km nou pe bord, iar frana de mana cred ca am smuls-o smile.gif.
mai trebuie sa vada ce are ventilatia ca uneori merge alteori nu... depinde ce gropi si in ce ordine le iau, presupun. e ca o combinatie la jocurile pe nintendo smile.gif)
asaa.... mai vreau sa imi puna un magnetofon sau ceva de facut galagie la care pot adapta comenzile existente pe bord (nu am pe volan nimic, am langa maneta pentru stergatoare) si conectorii pentru bancheta din spate. in afara de astea... mi-ar mai trebui ceva reparatii la inchiderea centralizata, anume portierele din fata nu se incuie si schimbate pompele de apa de la spalatorul de parbriz si de luneta. apropo de luneta, are cineva idee unde naiba e ala, ca eu am gasit rezervorul dar nu si stropitoarea.

multam fain


--------------------
Renault Safrane 2000, 2.2 dT, Alize - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th April 2024 - 00:40
Dacia