Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Strazi inchise (lucrari, asfaltari,etc.)-de evitat

Radu718
post 16 Apr 2004, 08:09
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 675
Joined: 22 December 03
From: Bucuresti




Poate ca este cazul si unui asemenea topic...mai ales ca se apropie traditionalele asfaltari de sezon ...
Asa ca, atentie:
1) nu mergeti pe Calea Dudesti de la Mall spre Mihai Bravu, desi nu este nici un indicator de drum inchis, te trezesti printre basculante care nu stiu ce cac..t mai fac pe acolo.
2) Pe Nicolae Grigorescu , la intersectia cu B.Basarabia spre Petrom, evident asfalteaza, evident infern....


--------------------
Clio Symbol Expression 1.4 8V
Gri Boreal
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 16 Apr 2004, 09:50
Post #2


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




pai sa adaugam aici valea cascadelor si timisoara. pe timisoara se mai poate merge da pe valea cascadelor e rupere.

si mihai bravu se asfalteaza da se circula,

ghencea e inca in reparatii.


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nick
post 16 Apr 2004, 09:57
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 216
Joined: 9 April 03
From: Bucuresti




Astazi pe Stefan cel Mare a fost un calvar!!! Inainte de pasajul Obor se lucreaza de vreo luna (adica au decopertat, si atat), si astazi era si un praf infernal.

Parerea mea este ca astia isi bat joc de noi, nu numai de soferi, dar si de pietoni si locatarii zonelor. Ca idee, am fost la Londra acum doi ani, si peste noapt pur si simplu asfaltasera un drum intreg!


--------------------
Megane II 1.6 16V Confort Dynamique 2003
Chevrolet Lacetti 2.0 TDCi 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SorinV
post 16 Apr 2004, 22:01
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.321
Joined: 28 January 04
From: a




calea moinesti bvdul uverturii aceleasi motive huliu maniu de la apusului spre autogara militari ! e imposibil domne


--------------------
a a a
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Radu718
post 3 May 2004, 09:46
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 675
Joined: 22 December 03
From: Bucuresti




Ca de obicei Stefan cel Mare (pisa-m-as pe ea de strada, in fiecare luna o asfalteaza). Au inceput si pe Decebal, in dreptul Connex. Nu stiu cum o sa ajung la serviciu! (Salajan-Romana). De B. Timisoara nu mai vorbim. Aaaaaaaaaa uitasem , in Militari de la Gorjului spre Autostrada infern: la un moment dat se circula pe un singur fir. Sambata, la ora 10.30 am facut de la A.P.A.C.A. pana la Metro-Militari fix 45 min.


--------------------
Clio Symbol Expression 1.4 8V
Gri Boreal
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 15:38
Dacia