Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

547 Pages « < 538 539 540 541 542 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Coltul Bucurosilor !, vesti bune

Lampard
post 3 Nov 2021, 10:08
Post #16171


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.400
Joined: 7 April 13
From: ARAD




Tata este tractorist de la 18 ani si cred ca am fost de 10 ori cu el cu U650 in toti ani de munca,sincer nu stiu cum a rezistat in acele conditii.A iesit la pensie si dupa o luna de stat acasa s-a reantors la munca pentru ca se plictisea.
Cu spatele nu am nici o problema,e bine.


--------------------
renault laguna 2003 expression,1.9dci,107cp - AR 69 ***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bwwlan
post 17 Nov 2021, 22:39
Post #16172


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.599
Joined: 16 September 09
From: .de, ex Cluj




Bucuros ca azi am aflat ca mi se inlocuieste gratuit masina de spalat.

Cumparasem acum 23 de luni un Bauknecht WAT Prime 752PS. La inceput, totul OK, masina mergea brici, dupa care au inceput sa apara problemele: un program de o ora jumate dura 2 ore+, se bloca aiurea (fara motiv aparent) pompa de evacuare, la centrifugare masina devenea zgmomotoasa desi in titulatura ii zice "Silent Pro" dry.gif etc.

Acum vreun an am chemat echipa de service fiindca deja ma saturasem de atatea erori. A venit tovarasul, a desfacut masina, a conectat masina la laptop, s-a scarpinat in cap si a decretat ca nu isi da seama de ce face masina asa, dupa care a plecat cum a si venit.

Ce-i drept, o perioada dupa vizita lui masina a mers oarecum in parametri. Dupa care de vreo doua luni incoace a inceput sa faca si mai urat ca inainte cand centrifuga. Plus ca, here's the highlight, aparuse rugina in vreo 3 locuri de pe carcasa, plus pe capac mad.gif

Am sunat din nou la aia, le-am zis ca asa ceva e inadmisibil la o masina de 435 Euro si ca sa faca bine sa trimita pe cineva, inainte sa expire garantia. A venit acelasi nene luni, a dat drumul "in gol" la masina, a ascultat-o putin, dupa care a zis ca lui i se pare clar. A plecat afara din casa, sa vorbeasca la telefon cu colegii lui, dupa care cand a revenit, mi-a zis ca ei nu repara masina ca e "dauna totala" si ca o sa mi-o inlocuiasca cu una noua.

Pe de o parte, yupiiii, pe de alta nu mi se prelungeste garantia. Cu alte cuvinte, aia imi dau o masina de spalat noua (alt model, ca asta cum e al meu nu se mai comercializeaza - WAT Platinum 781 N, undeva pe la 500 Euro), insa fara garantie. Nu m-as fi asteptat, sincer.


--------------------
VW Golf Sportsvan 2017 1.4 TSI 150CP DSG Comfortline
"Să gândești e dificil, de aceea majoritatea oamenilor doar judecă."
C.G.Jung
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 17 Nov 2021, 22:45
Post #16173


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




Pai aici unde apa de obicei curge cam rece...produsul schimbat are garantia cf legii. 2 ani (nu am mai cumparat becuri led de multi multi ani... icon_mrgreen.gif ..le tot inoiesc pe garantie)

Acum daca msr avea extra garantie...nu se extinde...din ce stiu.

Ps. Acum 6..7 ani...artic mi a dat banii de pe factura pe o msv beko dupa aproape 5 ani. Mai erau 2..3 luni si expira garantia. In miorita se schimba produsul identic sau $ cum doresti.

This post has been edited by wolfin: 17 Nov 2021, 22:51


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bwwlan
post 17 Nov 2021, 22:56
Post #16174


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.599
Joined: 16 September 09
From: .de, ex Cluj




Nu stiu care-s legile aici, in sensul ca habar n-am daca au dreptul sa restranga unilateral garantia la masina de schimb. Oricum, aia cum vine, asa si pleaca, in sensul ca n-o desfac ci o dau la 300 Euro cu tot cu fulgi, ca am trecut la Bosch cu incarcare frontala, peste care pot aseza un uscator de rufe. Capacitate mai mare de spalare, calitate mai buna, garantie 5 ani, plus ca pe aceiasi suprafata din baie pot spala si usca rufe.

Mie mi se pare un deal rentabil, ca macar imi recuperez o parte din banii dati pe combo-ul masina de spalat plus uscator.

This post has been edited by Bwwlan: 17 Nov 2021, 22:56


--------------------
VW Golf Sportsvan 2017 1.4 TSI 150CP DSG Comfortline
"Să gândești e dificil, de aceea majoritatea oamenilor doar judecă."
C.G.Jung
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 17 Nov 2021, 22:59
Post #16175


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




Indubitabil.

Apropo. Vezi nu da banii pe sisteme de prindere.

Am vazut in altex acum multi ani un sistem rudimentar. Adica 2 dastea. Ps sa fie lungi sa cuprinda si uscatorul si msr


Am cumparat din dedenan...nicio problema. Sta fixa...oricum uscatorul e usor.

This post has been edited by wolfin: 17 Nov 2021, 23:01

Attached thumbnail(s)
Screenshot_20211117_225826_Opera.jpg ( Size: 307.65k ) Number of downloads: 551


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bwwlan
post 18 Nov 2021, 06:18
Post #16176


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.599
Joined: 16 September 09
From: .de, ex Cluj




Eu ma gandeam la asa ceva:

2dd20abbf69c474b9f189b98fe76d638b252F0252F1252F5252Fb015d5942ce17bae88f1f4fae991355a0296afe7_image_2_url_158229_800x800.jpg ( Size: 29.79k ) Number of downloads: 542


E pe la vreo 15 Euro, se prinde prin insurubare (sau cu BDA) de capacul masinii de spalat iar peste vine montat uscatorul.


--------------------
VW Golf Sportsvan 2017 1.4 TSI 150CP DSG Comfortline
"Să gândești e dificil, de aceea majoritatea oamenilor doar judecă."
C.G.Jung
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 18 Nov 2021, 06:46
Post #16177


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




Așa ceva am și eu de câțiva ani și e f ok, sta uscătorul cocoțat pe MSR fara sa miște deloc!


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 18 Nov 2021, 08:23
Post #16178


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




La 15 eur e super. Dar la momentul x al meu era +300 lei.


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 18 Nov 2021, 08:37
Post #16179


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.908
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




nu stiu in ce tara ti se prelungeste garantia la inlocuire.... AI platit X ani de garantie, aia primesti.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 18 Nov 2021, 08:43
Post #16180


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.851
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Masina de spalat haine, vase, frigiderul si congelatorul sunt toate Whirlpool ... teoretic au venit cu 2 ani garantie, iar prin nu stiu ce promotie si inregistrarea lor pe site la ei am mai primti inca 4 ani ... sper sa nu a nevoie de garantie ..


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 18 Nov 2021, 09:28
Post #16181


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.908
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




ieri mi-a venit comanda de black friday... din pacate e useless, ca nu am belit ochii la dimensiuni pe site. Le vand mai departe


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 18 Nov 2021, 09:39
Post #16182


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




QUOTE(einstein1984 @ 18 Nov 2021, 08:37)
nu stiu in ce tara ti se prelungeste garantia la inlocuire.... AI platit X ani de garantie, aia primesti.
*



O prevedere nouă ce va fi introdusă din data 28 februarie face referire la prelungirea automată a garanției legale și a celei comerciale cu perioadele de nefuncționare ale produselor, atunci când este vorba de lipsa de conformitate apărută în cadrul termenului de garanție. Mai precis, perioada de nefuncționare va fi reprezentată de intervalul dintre aducerea la cunoștință a neconformității sau prezentarea produsului la comerciant/service și aducerea produsului în starea normală de funcționare sau predarea/notificarea de ridicare a produsului.

"Timpul de nefuncționare din cauza lipsei de conformitate apărute în cadrul termenului de garanție prelungește termenul de garanție legală de conformitate și cel al garanției comerciale și curge, după caz, din momentul la care a fost adusă la cunoștința vânzătorului lipsa de conformitate a produsului sau din momentul prezentării produsului la vânzător/unitatea service până la aducerea produsului în stare de utilizare normală și, respectiv, al notificării în scris în vederea ridicării produsului sau predării efective a produsului către consumator", va dispune Legea vânzării produselor și a garanțiilor aferente acestora.

Atunci când va fi vorba de înlocuirea produselor defecte cu produse de folosință îndelungată, în cadrul termenului de garanție, acestea din urmă vor avea un nou termen de garanție, care va curge de la data preschimbării.

"Produsele de folosință îndelungată defectate în termenul de garanție legală de conformitate, atunci când nu pot fi reparate sau când durata cumulată de nefuncționare din cauza deficiențelor apărute în termenul de garanție legală de conformitate depășește 10% din durata acestui termen, la cererea consumatorului, vor fi înlocuite de vânzător sau acesta va restitui consumatorului contravaloarea produsului respectiv"


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 18 Nov 2021, 09:45
Post #16183


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




Mie mi s-a inlocuit in septembrie aspiratorul S5 MAx cumparat in noiembrie de BF, cel nou vine cu inca doi ani garantie.La inlocuirea completa a produsului, cel nou vine cu o noua garantie, la inlocuirea unor anumite componente din acel produs garantia se termina cand se fac doi ani de la achizitia acelui produs.


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 18 Nov 2021, 09:48
Post #16184


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




ideea e ca aceste legi sunt armonizate cu legislatie europeana. daca e la noi e si in germanea,

a nu se face confuzie cu extra garantia. aia ori se returneaza in $ daca ai platit ori ghinion daca era o promotie ceva. nu se aplica la produsul nou.

This post has been edited by wolfin: 18 Nov 2021, 09:49


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 18 Nov 2021, 12:41
Post #16185


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.908
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




QUOTE(wolfin @ 18 Nov 2021, 10:39)
O prevedere nouă ce va fi introdusă din data 28 februarie face referire la prelungirea automată a garanției legale și a celei comerciale cu perioadele de nefuncționare ale produselor, atunci când este vorba de lipsa de conformitate apărută în cadrul termenului de garanție. Mai precis, perioada de nefuncționare va fi reprezentată de intervalul dintre aducerea la cunoștință a neconformității sau prezentarea produsului la comerciant/service și aducerea produsului în starea normală de funcționare sau predarea/notificarea de ridicare a produsului.

"Timpul de nefuncționare din cauza lipsei de conformitate apărute în cadrul termenului de garanție prelungește termenul de garanție legală de conformitate și cel al garanției comerciale și curge, după caz, din momentul la care a fost adusă la cunoștința vânzătorului lipsa de conformitate a produsului sau din momentul prezentării produsului la vânzător/unitatea service până la aducerea produsului în stare de utilizare normală și, respectiv, al notificării în scris în vederea ridicării produsului sau predării efective a produsului către consumator", va dispune Legea vânzării produselor și a garanțiilor aferente acestora.

Atunci când va fi vorba de înlocuirea produselor defecte cu produse de folosință îndelungată, în cadrul termenului de garanție, acestea din urmă vor avea un nou termen de garanție, care va curge de la data preschimbării.

"Produsele de folosință îndelungată defectate în termenul de garanție legală de conformitate, atunci când nu pot fi reparate sau când durata cumulată de nefuncționare din cauza deficiențelor apărute în termenul de garanție legală de conformitate depășește 10% din durata acestui termen, la cererea consumatorului, vor fi înlocuite de vânzător sau acesta va restitui consumatorului contravaloarea produsului respectiv"
*


nu stiu daca e noua, dar da, ai stata cu produsul 2 luni pe bara , la inlocuire ai 2 luni de granatie in plus fata de termenul intiial, asta am avut in multe contracte de garantie deja. Nu crapa la 4 ani si 11 luni din 5 garantie, inlocuit si hopa alti 5 ani de garantie la ala nou.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 18 Nov 2021, 12:58
Post #16186


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




vezi ce o zis bicorpul

e din 2016 modificata legea..parca 416....

un produs schimbat este altul decat cel vechi. garantia o ai pe produs.
produsul fiind nou..si nu se identifica cu cel vechi (sn ul) ..ai garantie de produs nou...2 ani.

legea nu se aplica la pixuri de exemplu..doar la cele de folosita indelungata..cum sunt electrocasnicele

PS contractul de garantie nu ar trebui sa fie in contradictie cu legea..sau interpretarea ei biggrin.gif
chiar daca e..s a stricat produsul...nu poate fi reparat ...ceri banii nu vrei inlocuire cu alt produs.

asa fac eu. chiar l am luat la 11 m pe un nanager de mag media galaxy sa tot o baga sa imi dea alt prajitor ..dupa ce s a rupt tragaciul.

banii si cumpar unu nou

This post has been edited by wolfin: 18 Nov 2021, 13:07


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 18 Nov 2021, 13:32
Post #16187


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.908
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




nu stiu daca e la alegerea ta sau a vanzatorului daca face inlocuire sau bani. Daca are unu identic sa-ti dea, cred ca are voie sa faca asta.
am avut la ikea 2 desfacatoare de conserve schimbate, cand s-a rupt si al doilea am cerut banii ca era clar ca erau defectuoase tot lotul.

https://www.avocatnet.ro/forum/discutie_432...e-garantie.html nici in legislatia UE nu am gasit ce zici tu.

This post has been edited by einstein1984: 18 Nov 2021, 13:47


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 18 Nov 2021, 13:57
Post #16188


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




https://europa.eu/youreurope/business/deali...es/index_ro.htm


https://europa.eu/youreurope/citizens/consu...#faulty-goods-1

un punct de plecare

QUOTE(einstein1984 @ 18 Nov 2021, 13:32)
   am avut la ikea 2 desfacatoare de conserve schimbate, cand s-a rupt si al doilea am cerut banii
*



Vezi daca intorci conserva are cheita capacul.

This post has been edited by wolfin: 18 Nov 2021, 14:14


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 18 Nov 2021, 14:18
Post #16189


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.908
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




prin 2008 nu erau asa des intalnite.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 18 Nov 2021, 14:33
Post #16190


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




Era o gluma.

Cam pe atunci am luat si eu...de la flakeman


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 18 Nov 2021, 14:51
Post #16191


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.908
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




flakeman am si eu acum, nu e stralucit, dar nu se rupe.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 18 Nov 2021, 16:04
Post #16192


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




Ma uit si nu imi vine sa cred ca asa frumusete de pod se construieste in Dobrogea

This post has been edited by meganus_bicorpus: 18 Nov 2021, 16:05

Attached thumbnail(s)
IMG_20211114_080458.jpg ( Size: 1.43mb ) Number of downloads: 341
IMG_20211114_152930.jpg ( Size: 1.98mb ) Number of downloads: 336
IMG_20211114_153132.jpg ( Size: 1.57mb ) Number of downloads: 315
IMG_20211114_152858.jpg ( Size: 211.68k ) Number of downloads: 51


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 18 Nov 2021, 16:26
Post #16193


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.908
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




nu e in moldova cu un picior?


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 18 Nov 2021, 16:29
Post #16194


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.120
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Mă mir că mai facem și noi ceva... Dar e un lucru f bun. Dacă vrei să vezi ceva impresionant caută pe google să vezi ce pod fac turcii la Canakkale...
Nu mai zic ce drumuri au....


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 18 Nov 2021, 16:50
Post #16195


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




Da, e grozav si podul de acolo !Cred ca ii zice podul 1915 Canakkale si chiar ca e o constructie impresionanta!

18 Nov 2021, 16:55:
QUOTE(einstein1984 @ 18 Nov 2021, 16:26)
nu e in moldova cu un picior?
*




Nu..e in Muntenia

This post has been edited by meganus_bicorpus: 18 Nov 2021, 16:55


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bwwlan
post 23 Dec 2021, 11:46
Post #16196


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.599
Joined: 16 September 09
From: .de, ex Cluj




Bucuros ca am primit de la Porsche Bank 1000 euro.
La 9 ani dupa incheierea contractului de finantare.
Nu stiu ce reprezinta banii si nici n-am intrebat. Bogdaproste, sa fie primiti.


--------------------
VW Golf Sportsvan 2017 1.4 TSI 150CP DSG Comfortline
"Să gândești e dificil, de aceea majoritatea oamenilor doar judecă."
C.G.Jung
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 23 Dec 2021, 13:36
Post #16197


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.120
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Cadou de Craciun...
E un semn ca trebuie sa te intorci la VAG... wink.gif


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bwwlan
post 24 Dec 2021, 20:43
Post #16198


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.599
Joined: 16 September 09
From: .de, ex Cluj




Ptiu, pușchea pe limbă-ți biggrin.gif
Acuma la modul cel mai serios, nu mai am tragere de inimă spre grup, da' dacă apar iar cu oferte de leasing ca anul trecut, 99 Euro un Golf GTE, fără avans, păi atunci, s-ar putea să nu se știe wink.gif


--------------------
VW Golf Sportsvan 2017 1.4 TSI 150CP DSG Comfortline
"Să gândești e dificil, de aceea majoritatea oamenilor doar judecă."
C.G.Jung
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 14 Jan 2022, 16:38
Post #16199


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




Am spalat masina.


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 14 Jan 2022, 17:10
Post #16200


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase




metoo


--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
547 Pages « < 538 539 540 541 542 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 16:06
Dacia