Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

68 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Android, HTC Desire & co

biscu
post 25 Aug 2010, 15:36
Post #61


...


Group: Members
Posts: 500
Joined: 24 January 07




Samsung i9000 Galaxy S am inteles ca e mult mai ok decat orice HTC...asa e?

Samsung i9000 Galaxy S mi-a fost recomandat si in comparatia facuta cu SE Xperia X10

Voi ce parere aveti?


--------------------
Renault Clio III 2007 - ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 25 Aug 2010, 16:38
Post #62


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




QUOTE(padre @ 25 Aug 2010, 15:11)
Herculane, in afara situatiei in care ti-ai achizitiomat un Streak din UK da-mi voie sa.ma indoiesc ca-l butonezi de ceva vreme.


dupa tine asta e singura posibilitate sa butonez un telefon inaintea altora? smile.gif

deja daca-ti spun ca ma jucam cu el acum vreo 2 luni banuiesc ca ti se pare prea tras de par

mi-am mai aminitit un lucru pozitiv la el (altul sigur nu mai gasesc) - bateria rezista cu vreo 30-40% mai mult decat la desire si cu vreo 20% mai mult ca la galaxy s, cu toate setarile pe default (fara tweak-uri de power management).

pt cei interesati de streak, incercati inainte sa-l puneti in buzunarul de la blugi, si apoi sa va asezati pe un scaun biggrin.gif

QUOTE(biscu @ 25 Aug 2010, 16:36)
Samsung i9000 Galaxy S am inteles ca e mult mai ok decat orice HTC...asa e?

Samsung i9000 Galaxy S mi-a fost recomandat si in comparatia facuta cu SE Xperia X10

Voi ce parere aveti?
*



depinde. eu le folosesc pe amandoua momentan, dar telefonul principal este desire-ul. prefer dimensiunule htc-ului, viteza sporita, avantajele android-ului 2.2, precum si constructia desire-ului. totusi, galaxy s este superior la display, camera, si poate design

teoretic, pt cine e pasionat de jocuri (ma refer la cele care cer accelerare grafica), samsung-ul ar trebui sa fie mai rapid. practic, pt ca majoritatea jocurilor sunt portate in graba pt android de pe iphone, diferenta nu prea se vede. totusi, la jocurile ce stau sa apare, galaxy ar trebui sa aiba un avantaj destul de mare la fps

This post has been edited by herculane: 25 Aug 2010, 16:43


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
padre
post 25 Aug 2010, 16:53
Post #63


Il padrino


Group: Members
Posts: 1.890
Joined: 20 December 04
From: Bucuresti




QUOTE(herculane @ 25 Aug 2010, 17:38)
dupa tine asta e singura posibilitate sa butonez un telefon inaintea altora? smile.gif

deja daca-ti spun ca ma jucam cu el acum vreo 2 luni banuiesc ca ti se pare prea tras de par

*



LOL, da, chiar ca tras de par, acum vreo 2 luni abia se lansa la nivel global, prima tara fiind Marea Britanie si cu exclusivitate la lansare in reteaua O2.
Deci, ori l-ai butonat de la cineva care l-a luat din Marea Britanie ori lucrezi la Dell si ai primit un demo de pre-productie.


--------------------
Ford Mondeo 2.5T
ex Renault Megane 2.1 1.5 dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 25 Aug 2010, 16:57
Post #64


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




nu trebuie sa lucrezi la dell. prototipuri sunt trimse si cu un an inainte (de ex. xperia x1) firmelor producatoare de aplicatii, reviewer-ilor, etc. wink.gif

This post has been edited by herculane: 25 Aug 2010, 16:58


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
padre
post 25 Aug 2010, 17:01
Post #65


Il padrino


Group: Members
Posts: 1.890
Joined: 20 December 04
From: Bucuresti




Posibil, ce sa zic, de asta am uitat, ai dreptate. wink.gif

Intrebare pentru cunoscatori, cum transfer contactele dintr-un Nokia (deci Symbian) intr-un dispozitiv cu Android? Exista vreun soft pentru asta sau ceva specific?

This post has been edited by padre: 25 Aug 2010, 19:08


--------------------
Ford Mondeo 2.5T
ex Renault Megane 2.1 1.5 dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Richelieu
post 25 Aug 2010, 22:08
Post #66


altă scursură umană


Group: Members
Posts: 312
Joined: 22 July 10
From: Scursureștii de Pădure




QUOTE(padre @ 25 Aug 2010, 01:02)
L~ai vazut macar de~aproape, lasa sa~l butonezi...?
Ce-mi place sa vad verdicte d-astea neavizate...
*


Ca specificatii este comparabil cu Desire, doar ca are ecranul mai mare. Am avut rezolutie 480x800 pe un dispozitiv de 2.8". Mi se pare ridicol sa am aceeasi rezolutie la un device cu suprafata a ecranului de aproape 4 ori mai mare. Asa ca avantajul ecranului mare dispare. Poate ar fi autonomia mai buna, insa cand pot cumpara Desire cu 1600 lei si Streak cu 2700 lei, ma gandesc serios daca nu cumva sa imi cumpar doua Desire in locul unui singur Streak.
Ecran mare cu rezolutie adecvata va avea abia viitorul HTC HD3, 4.5" cu 1280x800. E foarte probabil ca acest HTC sa nu depaseasca la aparitie pretul Dell-ului.


--------------------
0.00 % :((
Teacher's, e valabil citatul filozofului Marty! Ia incet sa nu te ineci!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 25 Aug 2010, 22:19
Post #67


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




@padre de ce nu sincronizezi contactele cu outlook?


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 26 Aug 2010, 06:07
Post #68


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




QUOTE(padre @ 25 Aug 2010, 18:01)
Intrebare pentru cunoscatori, cum transfer contactele dintr-un Nokia (deci Symbian) intr-un dispozitiv cu Android? Exista vreun soft pentru asta sau ceva specific?
*


Vezi că am dat eu mai pe la începutul topicului un link, de ce nu citești? Zice lumea că ar funcționa.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M i h a i
post 26 Aug 2010, 07:23
Post #69


_______________________


Group: Members
Posts: 5.669
Joined: 12 September 06




QUOTE(herculane @ 25 Aug 2010, 17:38)
galaxy s este superior la display, camera,
*


de ce? ambele au 480x800....3.7 inch vs 4 inch...care nu mi se pare cine stie ce..altceva?camera? ambele 5 mp...ambele 720p... unsure.gif


--------------------
------ ------ ------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 26 Aug 2010, 08:53
Post #70


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




nu neaparat datorita dimensiunilor, ci si tipului de display aka samoled vs amoled la desire. e cam cu 20% mai lumninos, iar in soare, unde se stie ca amoled-urile au probleme, cel de la samsung se vede decent, pe lanaga cel de la desire, unde d-abia distingi

camera chiar daca are tot 5mp, are o calitate mai buna, iar la filmare are mai multe fps-uri, mai ales la lumina artificiala.

deci, indiscutabil, galaxy bate desire la capitolele astea 2


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Richelieu
post 26 Aug 2010, 11:11
Post #71


altă scursură umană


Group: Members
Posts: 312
Joined: 22 July 10
From: Scursureștii de Pădure




padre, mai bine ne spuneai de Dell Aero.

http://www.ziare.com/dell/produse/dell-lan...ul-aero-1037543


--------------------
0.00 % :((
Teacher's, e valabil citatul filozofului Marty! Ia incet sa nu te ineci!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 26 Aug 2010, 11:47
Post #72


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




nu mai sunt la curent cu modelul asta, dar cand l-am butonat avea un android varza, adica versiuena 1.5. nu stiu daca asa va iesi, sau era doar pt proto

oricum, e cel mult un model de mijloc - rezolutie mai slaba decat desire si galaxy, procesor mai slab, ram mai putin etc. in schimb, chiar daca e din plastic, este f solid


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
padre
post 26 Aug 2010, 23:27
Post #73


Il padrino


Group: Members
Posts: 1.890
Joined: 20 December 04
From: Bucuresti




Acum am auzit de Aero, nu stiam de el. mie tot Streak imi place, deja e distractiv sa vezi ce ochi mari fac unii can ma vad cu placinta la ureche. Mesajele din ultimele zile sunt scrise de pe Streak, e o placere wink.gif


--------------------
Ford Mondeo 2.5T
ex Renault Megane 2.1 1.5 dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2dor
post 27 Aug 2010, 14:40
Post #74


Desi nu pare, acum sunt fan iPhone


Group: Members
Posts: 2.827
Joined: 14 April 06
From: Bucuresti




QUOTE(biscu @ 25 Aug 2010, 16:36)
Samsung i9000 Galaxy S am inteles ca e mult mai ok decat orice HTC...asa e?

Samsung i9000 Galaxy S mi-a fost recomandat si in comparatia facuta cu SE Xperia X10

Voi ce parere aveti?
*




Momentan Samsung Galaxy S este cel mai tare device cu Android. Procesorul ar fi mai performant decat cel de pe Desire chiar un ciuda faptului ca au aceiasi frecventa. Bine sincer eu consider cel mai tare device cu Android HTC EVO 4G, si vine si in Europa sub numele de HTC Desire HD. SE Xperia X10 in ciuda faptului ca e facut de HTC, are momentan Android 1.6 care e depasit, Desire are acum Froyo 2.2 care vine curand si pe Samsung.


--------------------
Ford Mondeo Vignale Hybrid 2018
Be nimble as a greyhound, as tough as leather, as hard as Krupp steel and so you shall be the German warrior incarnate.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 27 Aug 2010, 17:44
Post #75


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




in bench-uri procesorul lui galaxy este cam cu 10-20% mai performant decat al lui desire, iar "placa grafica" este cu vreo 50%. totusi, avand in vedere ca dezvoltatorii de aplicatii (jocuri, in special) nu le optimizeaza pt fiecare telefon in parte, si desire si galaxy s obtin cam aceleasi performante...



--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tatabobu
post 30 Aug 2010, 00:44
Post #76


membru


Group: Members
Posts: 4.518
Joined: 14 September 04
From: Bucuresti




Voi cu ce va conectati androizii la windows? Ma rog, cei care folositi win..
Mie imi sta Kiesul de vreo juma' de ora cu "Se conecteza dispozitivul, asteptati".


--------------------
DACIA 1300 1995
Scurgere de ulei? Care scurgere de ulei??? Balta aia de sub masina e sudoarea hergheliei de cai putere...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 30 Aug 2010, 06:54
Post #77


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Conectare pentru ce? Pentru sync? Pentru transfer de date?
Dacă e vorba de sync (eu folosesc linux așa că ceea ce voi spune nu se potrivește poate 100%) dacă folosești contacte gmail nici măcar n-ai avea nevoie, s-ar sincroniza cu gmail și e suficient, zic eu. Oricum, al meu Desire a venit cu o aplicație pe card (HTCsync ) care ar trebui instalată pe win.
Dacă e pentru tranfer de date, n-ar trebui cu nimic, pur și simplu ar trebui (cel puțin de la XP în sus) să fie văzut imediat.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tatabobu
post 30 Aug 2010, 09:08
Post #78


membru


Group: Members
Posts: 4.518
Joined: 14 September 04
From: Bucuresti




Pentru transfer de date. Vista si XP-ul de acasa nu-l vad. La conectare se instaleaza driverele, in "My computer" uneori vad doua "devices with removable storage", dar la incercarea de deschidere a lor imi da cu minus, cica "please insert drive". Intrebare de n00b: exista vreo limitare in accesul utilizatorului la memoria interna a telefonului? Din telefon vad ca am 1.8 GB spatiu disponibil in "stocare interna telefon" si 5.78 GB liberi in "cartela SD interna".


--------------------
DACIA 1300 1995
Scurgere de ulei? Care scurgere de ulei??? Balta aia de sub masina e sudoarea hergheliei de cai putere...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 30 Aug 2010, 13:36
Post #79


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Da' telefonul este setat pentru conexiune de date?
Că la mine e:
-charge only
-htc sync
-disk drive
-usb tethering (asta e pentru a da net prin usb pc-ului)
În plus, eu l-am setat să mă întrebe de fiecare dată.
Poate o fi și la tine ceva asemănător și setat pe orice altceva decât "disk drive".


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tatabobu
post 30 Aug 2010, 14:37
Post #80


membru


Group: Members
Posts: 4.518
Joined: 14 September 04
From: Bucuresti




Am gasit ce greseam eu la una dintre chestii. Telefonul era setat pentru transfer, dar nu era montata memoria.
La mine e
- Samsung Kies (o porcarie, nu merge de nici un fel)
- aplicatie redare media
- stocare in masa (misto traducerea)
- internet PC
Si la mine-i setat sa ma intrebe, dar era chestia cu montatul memoriei.

This post has been edited by tatabobu: 30 Aug 2010, 14:38


--------------------
DACIA 1300 1995
Scurgere de ulei? Care scurgere de ulei??? Balta aia de sub masina e sudoarea hergheliei de cai putere...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 30 Aug 2010, 14:42
Post #81


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




E puțin tâmpițel în cazul ăsta. Tu pe telefon nu puteai accesa cardul?


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tatabobu
post 30 Aug 2010, 14:47
Post #82


membru


Group: Members
Posts: 4.518
Joined: 14 September 04
From: Bucuresti




Ba da, puteam sa vad ce fisiere am pe card.
Ma rog, impropriu spus: e vorba de o parte a memoriei interne a telefonului.


--------------------
DACIA 1300 1995
Scurgere de ulei? Care scurgere de ulei??? Balta aia de sub masina e sudoarea hergheliei de cai putere...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2dor
post 11 Sep 2010, 08:43
Post #83


Desi nu pare, acum sunt fan iPhone


Group: Members
Posts: 2.827
Joined: 14 April 06
From: Bucuresti




Deci incepand de ieri sunt si eu posesor de SGS, dupa ce am avut un Motorola Milestone. Ce pot sa spun, interfata copie iPhone mi se pare rapida, draguta dar prea copiata pe fata dupa telefonul celor de la Apple. Pana si in agenda are pe dreapta alfabetul de unde sa alegi litera numelui pe care il cauti. In rest ecranul e superb, mare, telefonul nu trozneste si calitatea mi se pare ok. Acum sa vedem daca tine la fel de mult cum a tinut Milestone-le. Parerea mea este ca Motorola face cele mai calitative telefoane din ziua de azi, ma refer strict la contructia fizica si la materialele folosite. Deci ala era din fier tot, si dupa 6 luni arata exact ca in prima zi, si da aveam la el un toc de piele. Softul Kies mi-a mancat zilele cu conectarea telefonului la Windows 7 x64, dar am folosit softuletul ala de cauta fisiere cu multe caractere, am gasit vre-o 5 pe card, le-am sters, apoi a mers perfect. Sa vedem cum se comporta SGS-ul ca baterie, si ca functionalitate. Sper sa vedem curand Froyo si la anul Gingerbread si poate si urmatorul. La cat de tare tipa speaker-ul, Milestone il umileste rau, ala are 2 difuzoare chiar daca unul langa altul.


--------------------
Ford Mondeo Vignale Hybrid 2018
Be nimble as a greyhound, as tough as leather, as hard as Krupp steel and so you shall be the German warrior incarnate.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 11 Sep 2010, 08:48
Post #84


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




Hm, sa iau HTC Desire si baterie de 3200mAh sau sa merg spre Galaxy S? Ca bani ajung la fel...


--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2dor
post 11 Sep 2010, 10:41
Post #85


Desi nu pare, acum sunt fan iPhone


Group: Members
Posts: 2.827
Joined: 14 April 06
From: Bucuresti




Eu as spune sa iei Galaxy S, si eu am avut de ales intre Desire si el, si totusi Samsung-ul e mai nou, cu ecran mai mare si nu regret alegerea.


--------------------
Ford Mondeo Vignale Hybrid 2018
Be nimble as a greyhound, as tough as leather, as hard as Krupp steel and so you shall be the German warrior incarnate.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 11 Sep 2010, 10:46
Post #86


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




E aceeasi discutie ca si cu Dell Streak. Degeaba e mai mare, daca rezolutia e aceeasi. Pe de alta parte Galaxy-ul se vede mult mai bine in soare, asta e un plus important. Insa, din cate vad eu, supportul HTC e mult mai bun... Am mai luat o teapa cu un LG la care supportul e zero...

Cu Desire vad ca e loterie in privinta display-ului, sunt pe piata si AMOLED si LCD-uri...

In orice caz trebuie sa gasesc o alternativa pentru bateria originala in ambele cazuri, ca nu ma impac cu autonomie 24 ore...


--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2dor
post 11 Sep 2010, 16:38
Post #87


Desi nu pare, acum sunt fan iPhone


Group: Members
Posts: 2.827
Joined: 14 April 06
From: Bucuresti




Nu vorbim de Dell Streak, ala e o paleta de ping pong. Nu as fi luat asa ceva nici mort. Totul are o limita pentru mine, imi plac telefoanele, repet telefoanele, nu tabletele. Ai dreptate cu ecranul ca e mai mare dar are aceiasi rezolutie cu Desire, dar cum se vad culorile...e pur si simplu superb. Cu Desire m-am jucat si e super telefonul, rapid, foarte rapid si suportul HTC este cred cel mai tare dintre toti care fac telefoane cu Android. Dar totusi uite ca am renuntat la Motorola, care sunt varza la suport si am ales Samsung si nu HTC. Daca la anul cei de la Samsung ma dezamagesc, sar la vechii mei prieteni HTC. Dar macar la Samsung se pot pune OS-uri la alegere, doar sa le faca baietii, pe cand la Motorola, bootloader-ul era blocat si nu puteai pune nimic in afara de update-urile lor oficiale.

This post has been edited by 2dor: 11 Sep 2010, 16:38


--------------------
Ford Mondeo Vignale Hybrid 2018
Be nimble as a greyhound, as tough as leather, as hard as Krupp steel and so you shall be the German warrior incarnate.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 13 Sep 2010, 08:08
Post #88


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




QUOTE(C a t a l i n @ 11 Sep 2010, 11:46)
E aceeasi discutie ca si cu Dell Streak. Degeaba e mai mare, daca rezolutia e aceeasi. Pe de alta parte Galaxy-ul se vede mult mai bine in soare, asta e un plus important. Insa, din cate vad eu, supportul HTC e mult mai bun... Am mai luat o teapa cu un LG la care supportul e zero...

Amoledul meu se vede acceptabil în soare, acu' depinde și de cât soare, că până la urmă cu soarele nu te pui nene!

QUOTE
Cu Desire vad ca e loterie in privinta display-ului, sunt pe piata si AMOLED si LCD-uri...

Eu îți recomand Desire (NEAPĂRAT cu amoled), am văzut și butonat și Galaxy-ul și nu m-a impresionat cu nimic. Degeaba are placa video mai țapână decât Desire-ul dacă rulează aceleași aplicații stock Android. Și bănuiesc că o să mai treacă ceva vreme până or să apară (dacă!) aplicații optimizate pentru el. Și evident, vor fi contra-cost.
Să mai zic de rom-uri?

QUOTE
In orice caz trebuie sa gasesc o alternativa pentru bateria originala in ambele cazuri, ca nu ma impac cu autonomie 24 ore...
*


Îți zic eu că e urban legend, dacă-i faci ce ți-oi zice eu când ți-l iei, te ține lejer cel puțin două zile. (calibrarea bateriei și un rom modificat cu un governor deștept).

This post has been edited by DragosP: 13 Sep 2010, 08:24


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 13 Sep 2010, 08:25
Post #89


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




Bun, merci. Merg pe Desire, acu' sa vad cum fac sa gasesc cu AMOLED. Pe XDA Forum sunt poze cu specificatiile diferite ale display-ului, scrise pe cutie... Era bine sa-l comand direct in magazinul online Voda, dar nu pot verifica ce scrie pe cutie... O sa merg prin magazine, desi nici acolo nu e sigur ca gasesc bunavointa, in plus mi-e teama ca au cutiile branduite Vodafone, si atunci dracu stie ce scrie pe ele...

Nici cu 2 zile nu-mi convine, chiar de o fi sa scot toate aplicatiile ce ar rula inutil. smile.gif O sa comand bateria aia gigant cel mai probabil.


--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 13 Sep 2010, 08:28
Post #90


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Nu sunt brănduite cutiile (mamă ce barbarism!), sau cel puțin nu erau.

This post has been edited by DragosP: 13 Sep 2010, 08:29


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
68 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 18:01
Dacia