Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

evenimente si concursuri, si nu numai...intamplari si poze cu noi

catran
post 23 May 2006, 19:57
Post #1


Membru


Group: Members
Posts: 163
Joined: 8 August 05
From: Bucuresti




am vazut ca topicul cu "cei mai prosti soferi" s-a terminat urat
am inceput sa ne "aratam muschii" asa... intre "cunostinte", fara nici un motiv
sunt ferm convins ca toti cei care au scris,au criticat,au argumentat si au analizat
acea situatie au doza lor de maiestrie la volan,mai mare sau mai mica decat a celorlalti
exista evenimente publice,LEAGLE. REPET "LEGALE" unde se vad adevaratii "muschi" si abia dupa participarea la acele evenimente si ocuparea unor "pozitii" bune ce ies in evidenta pe mai toate forumurile,cum ar fi...rusinea suferita de multi "musculosi" din pricina a 2 renault-uri 5 gtt(unde mai pui ca a mai fost si cu tam-tam,cu presa,televiziune,si critici de specialitate) abia atunci ar fi OK sa ne sfatuiasca cum se face un tunning la renault,cum se schimba treptele de viteza pt. o performanta maxima....bla....bla...
acest topic are ca tema EVENIMENTE,adica poze,filmulete,link-uri si alte forme de expunere a unor chestii ce pot atrage atentia(chestii mai mult sau mai putin normale la care a-ti participat sau asistat,ex. o cursa,o intrecere o ipostaza mai mult sau mai putin amuzanta ce s-a petrcut in apropierea dvs.)
si CONCURSURI la care cred ca nu mai trebuie sa comentez...poze si filmulete cu membrii "concurenti"

ACEST TOPIC NU ARE MENIREA DE A PROVOCA LA TEMBELISME
nu cred ca as aprecia(si cred ca nici voi)vreun post in care cineva isi bate "webcamu" sa fie in top pe forum cu cea mai "cool"poza(nu pot da un exemplu anume de tembelism)
deasemenea nu este o provocare la nimic
este pur si simplu un topic unde fiecare va pune poza cu performantele personale sau ale altui membru,asa cum intelege dansul notiunea de performanta si conditiile in care se poate demonstra aceasta
mi-as dori sa nu existe aici prostii povestite,de genul.... rulam cu 300km\h....bla..bla...bla si m-a depasit "trita" si m-am luat dupa el,si l-am prins ,si s-a intrerupt curentu",si bla..bla....
urez bafta celor care au de pus ceva aici....si eu stiu sigur unul....si sper ca voi primi cele meritate daca nu e "in regula" ceva


--------------------
renault 21 ts 1986
renault laguna 2 ph2 1.9 dci 85kw 2007
RENAULT LAGUNA 3 2.0 DCI 110KW 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Toto - BOD
post 11 Jun 2006, 22:23
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 556
Joined: 18 January 05
From: Craiova




http://www.youtube.com/watch?v=gyzyHRVEDd4

ps: eram intr-o parcare! Deci nu eram pe drum public si nici nu am deranjat traficul in vre`un fel! De asemenea nu a fost nimic organizat ilegal! biggrin.gif A fost... pur si simplu!


--------------------
Renault Clio 2003 - BOD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 12 Jun 2006, 09:52
Post #3


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Ce ai spus ? ca nu iti mai tine frana de mana ... nu te cred. biggrin.gif planetare mai ai ?


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catran
post 12 Jun 2006, 10:26
Post #4


Membru


Group: Members
Posts: 163
Joined: 8 August 05
From: Bucuresti




QUOTE(catran @ 23 May 2006, 20:57)
urez bafta celor care au de pus ceva aici....si eu stiu sigur unul....si sper ca voi primi cele meritate daca nu e "in regula" ceva
*




super...ma asteptam ca tu sa fii acela TOTO
dar... sunt sigur ca mai sunt si altii(si eu bineinteles) doar ca eu prea am avut noroc de aparat de "imortalizat" (a fost o noapte ...in parcare la partia predeal...a doua zi am schimbat planetarele...fata cu camera a filmat tot timpul partia... mad.gif )
"maybe next time"

This post has been edited by catran: 12 Jun 2006, 10:26


--------------------
renault 21 ts 1986
renault laguna 2 ph2 1.9 dci 85kw 2007
RENAULT LAGUNA 3 2.0 DCI 110KW 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Toto - BOD
post 12 Jun 2006, 11:37
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 556
Joined: 18 January 05
From: Craiova




@cmandrei

pai i-am rugat pe oameni la revizie sa mi-o stranga! Acum 2 sptm am facut revizia de 45k km si am schimbat si pivotii si bieleta pe dreapta! biggrin.gif


--------------------
Renault Clio 2003 - BOD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 20:50
Dacia