Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Modificari Clio V - cluster + tableta, Schimbare cluster si tableta easy link

AlemarTM
post 21 Feb 2023, 21:34
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 21 February 23




In primul rand vreau sa va salut, aceasta este prima mea postare din ce sper eu sa fie mai multe.

Sunt in procesul cumpararii unui Renault Clio V 2019 si daca nu se schimba ceva pe saptamana viitoare o sa intru in posesia lui.

Acum: varianta gasita de mine vine cu un cluster cu jumate de display digital si marginile analogice iar sistem-ul easy link este de 7". Intrebare: se poate schimba clusterul cu unul full digital si inlocuirea tabletei cu una mare de 9,3"? Daca da pe la ce pret ar ajunge si unde as putea sa fac asta.

Nu tin neaprat sa fac modificarea dar daca se poate si nu costa o avere de ce nu smile.gif.

Iar ca bonus masina vine fara cotiera centrala. Am cautat pe eMAG si am gasit mai multe modele de cotiere dar din punct de vedere material si prindere nu stiu care s-ar potrivii mai ok. Ceva sugestii?

P.S.: Sunt din Timisoara.

Multumesc mult


--------------------
Renault Clio 2019, V
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cata-scenic 3
post 19 Nov 2023, 11:13
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 10
Joined: 15 October 21




Salut, a trecut ceva vreme de cand ai postat, eram curios daca ai facut modificarea


--------------------
Renault Clio V E-tech hibrid
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 24th April 2024 - 06:22
Dacia