Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Laguna 1. Performante si probleme, Problemele L1 si rezolvarea lor.Sfaturi.Ajutor

arkan
post 9 Jun 2007, 10:09
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 4
Joined: 1 June 07




blink.gif Sant un proaspat posesor de Laguna 1 , si desi merge ca un vis , cel putin pana acum , ma gandesc ca or sa apara si problemele inerente.In cazul asta de ce sa dam bani la service unde toti sant cam hoti , daca exista undeva cineva care a avut respectiva probleme si a rezolvat-o ...cred ca ne pute sfatui intre noi.


--------------------
Renault Laguna 1 09/2000 - tm17buh
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bas|cX
post 9 Jun 2007, 10:43
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 490
Joined: 18 April 07




asa e ...cand ai o problema da-i un search daca nu fa un topic ...pace printre pamanteni !!! ph34r.gif


--------------------
none ex Lag 2 1.9dci - none
Brasov
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
arkan
post 9 Jun 2007, 11:29
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 4
Joined: 1 June 07




Apropo.Am totusi o problema la care search-ul nu ma ajutat...au lucrat ceva baiti destepti la casetofon.probabil l-au schimbat si nu a potrivit mufa asa ca au taiat firele.cand a vandut-o proprietarul a pus la loc cassul original si a legat firele la papucii care merg in cass si duc la afisajul din bord.Problema e ca ala nu merge si nu vad posturile de radio , comenzile de la cass adica nimica.langa merge ceasul si temperatura externa.De aici am conchis ca afisajul nu e defect , iar la Reno a zis electricianul ca nu sant puse firele bine dar nici nu a stiut sa le puna.Acum ma gandesc ca poate un binevoitor face o poza cu spatele casului si pot identifica si eu culorile si locul lor.


--------------------
Renault Laguna 1 09/2000 - tm17buh
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 11th May 2024 - 09:57
Dacia