Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Parerile voastre

halincea
post 11 Jan 2016, 15:15
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 11 January 16




Salutare tuturor,

Eu sunt Andrei, proaspat forumist pe reno.ro am 22 ani si intentionez nu numai sa devin coleg pe forum cu voi ci si sa fiu coleg in trafic conducand un Renault, un Renault Megane 3 .

Ma tot uit pe site-urile de profil unde poti gasi masini utilizate dupa un Renaul Megane 3 si daca nu ati observat sunt multe masini din Pitesti, cu numere de Olanda. Masinile incantatoare, foarte frumoase si dotate (exact cum intentionez sa cumpar si eu ).

Numai dupa o simpla cautare pentru acest model , veti observa ca sunt multe (peste 60-70%) din Pitesti si aduse din Olanda.

Ce parere aveti ? Sunt niste oameni care au prins vreo firma ce avea in flota acest model si le-au cumparat pe bani buni pentru a le revinde aici ori este pur si simplu acelasi sistem ca si acela in care oamenii ce se ocupa cu import auto, se duc in Germania, au cumparat cateva masini, le-au urcat pe platforma/tir si le-au adus in tara .

Sper sa nu ma intelegeti gresit dar fiind prima masina pe care o voi detine personal am cateva temeri pe care fiecare le-a avut probabil la inceput si as vrea sa fiu sigur ca voi plati 6000-8000 euro pe o masina care sa ma satisfaca cat mai mult timp .

Multumesc


--------------------
Dacia Logan 2012
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Jan 2016, 15:19
Post #2


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.865
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Salut,

Parerea mea ca este topic dedicat pentru cumpararea Megane 3, este topic dedicat la cafenea pentru samsari ... este suficient sa-ti faci o buna parere eventual sa postezi acolo.

Nu mai este nevoie de inca un topic.



--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 6th May 2024 - 09:43
Dacia