Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Cod sistem audio Clio III, Daca ati patit o si voi?

Pearl Jam
post 18 Jun 2007, 17:41
Post #1


Membru


Group: Members
Posts: 135
Joined: 1 June 06
From: Bucuresti




Ieri m a atentionat cineva in trafic ca nu mai am lumini pe stopurile de frana.
Ca tot omul, am verificat sigurantele. Nu stiu ce naiba dar in compartimentul de langa volan parca nu erau toate ca in schema. Am incercat sa le schimb pe toate cele de 10 amperi desi pareau bune. Nimic.
Ei, din prea mult zel, m am uitat la toate si uite asa am scos si siguranta de la CD.
Acum imi cere codul de securitate format din 4 cifre.
In cartea tehnica spune ca ar fi trebuit sa mi l dea concesionarul. Dar din pacate nu mi amintesc treaba asta. Este cumva posibil sa fie initial 1234, ca la telefoanele virgine si apoi daca doreste clientul sa l schimbe...ceva de genul asta? Va rog mult un raspuns.
Iar chestia cu stopurile nu am rezolvat o. Mai bine nu ma bagam. dar mi a fost jena sa ma duc la service pentru atat.


18 Jun 2007, 19:43:
Ha ha ha , eu centrez eu dau cu capu...
Pentru TOATA LUMEEEA>
codul se afla scris in cartea de service, undeva cu pixul, in josul paginii, asa cum mi a spus domnul Razvan de la IPSO.
Ok. Am bagat codul, dar... NIMIC. Mai incerc maine ca am mai vazut un nr din 4 cifre scris cu pixu dar de data asta pe coperta. GAAATTTTTAAAA! Maine am zburat la Service. Mersi mult pentru ajutor.
Acest topic se poate RADE!!!!

This post has been edited by Pearl Jam: 18 Jun 2007, 18:43


--------------------
Renault Megane Sedan 4 Intense 2020 1.4 TCE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 30th April 2024 - 13:00
Dacia