Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Transmitator FM

VladH
post 13 Jul 2008, 16:14
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 39
Joined: 18 June 08




vreau si eu sa intreb pe cei care folosesc un transmitator FM cum merge exista interferente? daca da cand? cum se aude ? mi-am commandat unu de pe eBay special pt iPod mi se pare super idea sincer , se infige in spatele iPodului si practic poti da iPodu la oricine din mashina sau sa il ti unde vrei in buzunar sau oriunde. acuma singura problema e cat de "reliable" este si cate interferente are chiar daca pe eBay scria ca are protectii impotriva interferentelor si chesti de astea ar fi prea frumos sa fie asa perfect , sau e?


--------------------
Renault Megane II 2003
Renault Megane 2.1 2003 - 1,9dCi 120CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adrian mgn
post 13 Jul 2008, 20:22
Post #2


megane ... reno megane !


Group: Members
Posts: 1.073
Joined: 5 April 08
From: timisoara




cum tie norocu' smile.gif ...mai sunt topicuri care trateaza acest subiect mai mult sau mai putin.Eu am luat unul in probe de la un amic si nu am fost multumit de rezultat asa ca pt. conectatea mp4-playerului am ales pana la urma sa-mi fac o mufa de aux. pe care am "scos-o" in cutia de depozitare de sub casetofon unde am "plantat" o mufa jack mama...dar poate am fost eu ghinionist am auzit pe altii foarte multumiti de modulator...cred ca depinde si de firma...si de exigenta biggrin.gif


--------------------
Mgn II 1.5dci/105cp 18" Arrays custom wheels-Eibach+KYB Suspension- BMC filters-Chrome window trims-Xenon - Smoked taillights
Custom navi integrated into central dashboard , GroundZero audio line

Vanity, definitely my favorite sin!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
krystyb
post 13 Jul 2008, 22:23
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 49
Joined: 13 May 07




si eu am incercat destule, unele chiar cu rds, care iti transmiteau numele melodiei pe rds-ul casetofonului, sincer, nici unul nu mi-a placut cum se aude, daca ai si sub, practic se aude mai mult pe medii, etc, cum spunea colegul de forum de mai sus, firul e cea mai buna treaba, parerea mea.


--------------------
renault megane 1.9 dci 1 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 10th May 2024 - 07:32
Dacia