Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages < 1 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topic

Outline · [ Standard ] · Linear+

Zoom-zoom, Mazda 6

Bliss
post 14 Jul 2008, 10:08
Post #61


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Se aude excelent din masina. Dar cine vrea sa-l auda vecinii sa caute altundeva, masina e bine antifonata. Si cu ocazia intalnirii de vineri seara l-a incercat semit si la volum maxim. tongue.gif Nu distorsioneaza deloc. La volum foarte mare (45-50/60) se aud din exterior zbarnaind usor niste plastice de pe/din usi; din interior nu se aude nimic.

Multumesc de urari! smile.gif


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 14 Jul 2008, 10:57
Post #62


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




in regula.Intrebam nu in ideea spusa de tine ca sa auda vecinii..Ma gandeam ca fidelitate si "inchegare"a sistemului in interior(adik sa n uzbarnaie plasticele la portiunile cu bass chiar si la volum decent).Deci merita upgrade-ul de la sistemul stock.


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 14 Jul 2008, 11:04
Post #63


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Absolut, mai ales ca vine la pachet (fata de TE) si cu handsfree-ul Bluetooth. Foarte util gadget-ul desi credeam ca va fi un moft. E o placere sa apesi doar pe un buton pe volan si sa vorbesti fara sa te mai incurce firele sau telefonul tinut c-o mana. Singura chestie care mi-ar mai fi placut era sa afiseze pe display-ul masinii si numele din agenda, nu doar numarul.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sonycu
post 15 Jul 2008, 16:17
Post #64


Alpinist de weekend !!


Group: Members
Posts: 612
Joined: 3 July 07
From: Bucuresti




felicitari..

nu multi au "curajul" de a cumpara o japoneza..

masina e pur si simplu superba..

imi imaginez cat de mult te bucuri de ea..

multi km fara incidente..

bafta

cristi


--------------------
Ex Dacia Solenza, Echiparea Scala, An 2004
Nicht, woher ihr kommt, mache euch fu rderhin eure Ehre, sonders wohin ihr geht !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 15 Jul 2008, 23:16
Post #65


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Eu credeam ca japonezele au o reputatie foarte buna. smile.gif


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreicri
post 16 Jul 2008, 09:58
Post #66


Membru autentic


Group: Members
Posts: 740
Joined: 5 September 04
From: Bucuresti




asa ca o satisfactie personala data lui Bliss,in ultimul test comparativ facut de promotor mazda 6 a iesit pe locul 1 in fata Honda New accord si toy avensis.Ma rog era pe motorina..

This post has been edited by andreicri: 16 Jul 2008, 09:59


--------------------
Renault megane 2 sedan 1,9dCi/2004
Laguna 3 Dynamique 2.0 dCi full (fara piele si trapa)(pe vine)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sonycu
post 16 Jul 2008, 10:43
Post #67


Alpinist de weekend !!


Group: Members
Posts: 612
Joined: 3 July 07
From: Bucuresti




japonezele sunt niste masini foarte bune.. din punctul meu de vedere..

dar multa lume nu impartaseste aceasta parere.. foarte multa lume.. din aceasta cauza am afirmat ca ai avut "curaj"

reputatia unei marci de automobile este un subiect de larga dezbatere.. de multe ori platesti firma desi calitatea este comparabila cu alte marci, la fel de calitative dar la preturi mai mici..

anyway.. ti-ai luat ce ti-a placut si eu unul te felicit..

cristi


--------------------
Ex Dacia Solenza, Echiparea Scala, An 2004
Nicht, woher ihr kommt, mache euch fu rderhin eure Ehre, sonders wohin ihr geht !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
body
post 18 Jul 2008, 19:52
Post #68


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 568
Joined: 19 July 04
From: Ploiesti




Sa o stapanesti sanatos !Am 2 japoneze in casa de care sunt mai mult decat multumit din toate punctele de vedere !Cred ( parere personala ) ca la ora actuala sunt cele mai fiabile masini !


--------------------
Mitsubishi/Suzuki Lancer/SX4 2007/2008 - PH-72-BVR PH-77-MMR
body cu lancer si nevasta cu suzuki sx4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 19 Jul 2008, 16:00
Post #69


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




fartilor am si eu o intrebare...nu dati cu pietre......
ca toata lumea o da cu japoneza in sus si in jos........


daca fabrica e detinuta de ford (de fapt intreaga companie)....... masina e facuta pe platfotma de ford mondeo... are motoare de ford.....de ce e japoneza?????



--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 19 Jul 2008, 16:59
Post #70


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




QUOTE(b76bgaarh @ 19 Jul 2008, 17:00)
.....de ce e japoneza?????
*



Ca e facuta cu mai mult orez. De aia.


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C@talin
post 19 Jul 2008, 17:05
Post #71


Dealer autorizat droguri/Stil romantic: Sef.


Group: Members
Posts: 5.405
Joined: 5 December 05
From: cucu




drivere tu intoarcete la rabla ta ca salivezi degeaba dupa japoneze tongue.gif ,ce as vrea si eu o japoneza sa o ard peste limita naughty.gif


--------------------
Range Rover V8 5.0 Vogue SE - B 666 IAD
Sold my soul to the devil for the Range.
Ladies if you wanna hang with me, you need a good rope .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin_f39
post 19 Jul 2008, 18:41
Post #72


Ferrari fan


Group: Members
Posts: 2.431
Joined: 22 August 05
From: Galați




QUOTE(b76bgaarh @ 19 Jul 2008, 16:00)
fartilor am si eu o intrebare...nu dati cu pietre......
ca toata lumea o da cu japoneza in sus si in jos........
daca fabrica e detinuta de ford (de fapt intreaga companie)....... masina e facuta pe platfotma de ford mondeo... are motoare de ford.....de ce e japoneza?????
*


Mazda nu foloseste motoare Wankel? Asta inseamna ca motoarele nu sunt de provenienta Ford.


--------------------
Renault Megane 2.2 Bicorp Dynamique 1.6 16V (2007) - GL
I'm the freedom man / That's how lucky I am.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 19 Jul 2008, 19:19
Post #73


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




QUOTE(b76bgaarh @ 19 Jul 2008, 17:00)
daca fabrica e detinuta de ford (de fapt intreaga companie).......

Miturile astea urbane... Ford detine 33,9% din compania japoneza. Care nu e macar 50%+1. wink.gif
QUOTE(b76bgaarh @ 19 Jul 2008, 17:00)
masina e facuta pe platforma de ford mondeo...

O platforma dezvoltata comun nu inseamna aceeasi masina. Clio/Micra/Logan, Golf/Octavia/Leon, A8/Phaeton, Q7/Cayenne/Touareg etc. Sunt aceleasi masini?
QUOTE(b76bgaarh @ 19 Jul 2008, 17:00)
are motoare de ford.....

Pe-aproape, dar sensul e invers. Ford are MZR-uri preluate in 2004 si vandute ca Duratec. De-atunci Mazda a pus pe MZR VVT, Ford pe Duratec nu. Puterea a evoluat in consecinta.
QUOTE(b76bgaarh @ 19 Jul 2008, 17:00)
de ce e japoneza?????

Fiindca 6 nu are din cate stiu nimic din Mondeo, pe cand invers da.
QUOTE(sorin_f39 @ 19 Jul 2008, 19:41)
Mazda nu foloseste motoare Wankel?

Doar RX-8 are in acest moment Wankel. Restul sunt Otto/Diesel.

Masina a ajuns la 1500km, consum 12,1% strict in Bucuresti, a atins usor 200km/h pe autostrada iar la 6000rpm se aude magnific. Luni va primi si senzorii de parcare.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 19 Jul 2008, 23:42
Post #74


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




atata timp cat e actionar majoritar si detine managementul unei companii poate sa detina si 1% din actiuni ca tot a lui este...... sau cel putin el este cel care dicteaza curentul directia.....etc.....

si nu poti sa zici ca mazda 6 e mai moderna sau mai nu stiu cum decat un mondeo..pt ca au aparut in acelasi timp...au aceeasi platforma....au aceleasi motore...... poti sa zici ca in mazda sau concetrat pe ceva pe cand in mondeo sau concentrat la altceva.... nu de alta dar nu vroiau o canibalizare intre modele ale aceleasi companii............

ps si noul volvo s 80/v 70 este pe aceeasi platforma.... si nici ele nu sunt cu mult mai diferite.... la partea de platforma......diferenta vine mai ales din designul coajei..... si faptul ca macar la volvo folosesc alte motoare....

dar poate sunt eu mai carcotas....

ps ce scrie pe dvi????? la tara de provenienta????


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 20 Jul 2008, 00:43
Post #75


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Se transforma intr-un versus si nu vreau asta. Pentru mine, Mazda 6 a fost "cea mai" dintre toate masinile pe care le-am avut in vedere, Mondeo inclus. Sa o lasam asa. smile.gif

Nu stiu ce e "dvi" si foarte probabil nu il am, masina e luata in leasing. Aici scrie asa:
QUOTE
Hofu plants in Hiroshima produce the Mazda 6 for Europe and some Asian markets, including Australia.

Din cate am auzit la BDT, traseul masinilor este Japonia - vapor - Klagenfurt - vama Curtici - dealeri.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
zanzie
post 20 Jul 2008, 08:52
Post #76


Aspirant de Trabant


Group: Members
Posts: 1.241
Joined: 30 April 08
From: Pădure




Eu nu inteleg cum se poate compara frumusete de Mazda 6 cu caramida aia de Mondeo wacko.gif
Ma rog, gusturile nu se discuta.


--------------------
gard viu din spini, cu flori la poarta si rinoceri in curte
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
liviu2004
post 20 Jul 2008, 09:08
Post #77


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.184
Joined: 21 November 05




QUOTE(Bliss @ 20 Jul 2008, 01:43)
Nu stiu ce e "dvi" si foarte probabil nu il am,
*



declaratie vamala de import


--------------------
Opel Tigra Twintop 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Arhimede
post 20 Jul 2008, 14:38
Post #78


Membru inferior, lung si tare


Group: Members
Posts: 2.294
Joined: 5 March 05




M-am apucat si eu sa citesc un test in top gear.Mare panarama de articol.N-ai sa afli nici cum se comporta motorul, nici cum e directia , nici cum sunt frantele nici cum e etajata cutia, nici cat de insetata e masina, nici daca e comfortabila nici daca e sportiva nici daca ii place benzina nici dacai ii place motorina....Nici pe dracu'......


--------------------
dacia lgn 2005 Ambition
0% avertisment=0% divertisment
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 25 Jul 2008, 15:37
Post #79


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Masina a primit inca un set de numere rosii, RAR-ul nu a terminat cartea de identitatea nici dupa 2 saptamani jumatate de cand e la ei.
Acum cateva zile s-au montat si senzorii de parcare spate la BDT. I-au vopsit "relativ" bine. Vreo doi au brobonete mici (particule de praf prinse sub vopsea, nu-mi dau seama) si de-aproape se vad toti ca au fost vopsiti neingrijit, au marginile vopselei neregulate. In fine, pana la revizia de 20k km nu vreau sa mai aud de service...

@Arhimede: De ce nu intrebi? Incerc sa iti raspund pe cat de obiectiv pot. smile.gif

Motorul se comporta foarte bine. E foarte elastic, nu da in nas nici cand o calci mai zdravan la 1200-1300 rpm in trepte superioare. De tras trage civilizat pana pe la 3500rpm, dupa foarte teapan pana la 6500. Pe rosu nu l-am bagat inca.

Directia e foarte usoara si chiar o invarti cu un deget. Fata de ea, Symbol-ul parca nu are servo. La viteze mari se intareste, dar nu pe cat mi-ar fi placut mie, tot se misca prea usor. Ca "feeling", se simte drumul foarte bine in volan, Symbol-ul e mai nesimtit si reactioneaza mai greu.

Frana are o cursa lunga in sensul ca se poate doza foarte bine forta de franare. Am avut ocazia sa le testez eficacitatea pe DN1 cand prin Tancabesti s-a gandit unul sa intre intr-o curte fara semnal. Un tataie din spatele lui s-a infipt in frana cu toata puterea, eu in spatele astuia destul de tare dar nu la limita. N-a dat nici o emotie, masina s-a tinut bine desi ploua, ABS-ul n-a intrat. ABS-ul nu l-am auzit deloc pana acum.

Despre etajarea cutiei nu stiu ce as putea spune decat ca se potriveste foarte bine cu motorul. Rapoartele nu-s nici scurte, nici lungi, taman bune. In a doua am ajuns undeva in jur de 100, din pacate n-am fost atent la vitezometru sa vad exact. Daca schimbi la 5500-6000 si dai talpa dupa schimbare, zmuceste indiferent de treapta. In schimb, daca o calci pe coada la 2000 faci fix vax, trage moale in ritmul ei. Ca la orice benzinara, retrogradarea e de baza pentru acceleratii rapide.

Despre consum am mai scris. ~10% afara, ~12% in oras (clima pe auto la 25gr). Coroborat cu parerile altor posesori de pe forumul Mazda, pot sa-ti spun ca motoarele pe benzina sunt economice (consum mai mic decat te astepti, distributie pe lant), pe cand cel pe motorina mananca foarte aproape de cele pe benzina (2-3l diferenta, in schimb are distributie pe curea, in oras se regenereaza DPF-ul foarte des, trebuie sa fii atent la ulei dupa regenerari sa nu dea pe-afara, revizie scumpa). Consum + cost revizii + DPF m-au facut sa aleg benzina. Chiar si asa, daca as fi avut ocazia sa fac testdrive cu benzina l-as fi ales pentru acceleratii si silentiozitate la turatii mici.

E si confortabila, si sportiva. smile.gif Doar gropile nu-i plac. biggrin.gif Suspensia fata in special face zgomot la gropi mai maricele sau denivelari dese (in genul celor care se fac la semafor, dar mai adanci).


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 25 Jul 2008, 15:59
Post #80


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




s-o stapanesti sanatos!

QUOTE(Bliss @ 25 Jul 2008, 16:37)
Masina a primit inca un set de numere rosii, RAR-ul nu a terminat cartea de identitatea nici dupa 2 saptamani jumatate de cand e la ei.
*



acelasi lucru l-am patit si eu la mondeo. azi am mai primit inca un set de numere smile.gif


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adip
post 25 Jul 2008, 16:11
Post #81


Banned


Group: Members
Posts: 2.177
Joined: 12 July 06
From: Melbourne, Victoria




QUOTE(Bliss @ 25 Jul 2008, 23:37)
ABS-ul nu l-am auzit deloc pana acum.
O fi si de la cauciucuri & banda de rulare wink.gif
Cam off-topic, ieri am vazut parcate langa trotuar o Mazda6 hatch si un Accord Euro, ambele modelul nou, una in spatele celeilale. Nu ma puteam decide care arata mai bine, pur si simplu. Mazda parca are un look mai tineresc, Accord-ul pare mai rafinata, dar amandoua aratau brici, lucind in soarele cu dinti dimineata la 5 grade. Mi-a parut rau ca nu am luat aparatul foto cu mine.


--------------------
* * *
What you live with you learn.
What you learn you practice.
What you practice you become.
What you become has consequences .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Arhimede
post 25 Jul 2008, 17:02
Post #82


Membru inferior, lung si tare


Group: Members
Posts: 2.294
Joined: 5 March 05




Mersi Bliss!

Cursa scurta a pedalei de frana e mai degraba pentru masinile sport.Dar cred ca e mai potrivita o cursa lunga ca aici pentru ca se dozeaza mai exact ca doar nu o folosesti in pista.

Bliss, in femei si in frane sa nu te bazezi niciodata ras hohote.gif .Acu' serios, cel mai bine e sa le subestimezi in orice caz.Nu-s un geniu in materie dar din umila mea experienta stiu clar ca oricat de performant ar fi sistemul de franare importanta e suprafata pe care franezi si aderenta cauciucului pe suprafata aia.

Si oricat de bun ar fi cauciucul si te gandesti ca si pe suprafete mai putin aderente s-a comportat exemplar o sa dai odata de-o suprafata pe care cauciucul n-o place si observi ca ti-au fugit franele.

Despre femei nu zic ... laugh.gif

This post has been edited by Arhimede: 25 Jul 2008, 17:09


--------------------
dacia lgn 2005 Ambition
0% avertisment=0% divertisment
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sadi
post 25 Jul 2008, 18:25
Post #83


tanti moderatoreasa


Group: Moderatori
Posts: 2.001
Joined: 23 August 07
From: Bucuresti




QUOTE(Arhimede @ 25 Jul 2008, 18:02)
Bliss, in femei si in frane sa nu te bazezi niciodata  ras hohote.gif .
*



greata.gif


--------------------
VW Passat Confortline 2.0 TDI 140 cp 2009 - numar de moldova :)
Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nh1980ro
post 25 Jul 2008, 19:26
Post #84


Membru


Group: Members
Posts: 3.612
Joined: 7 February 07
From: Togo-Togo.




Buna alegere. S-o stapanesti sanatos.

Ai idee cumva cat sunt reviziile la 'jucarelele astea'?.. smile.gif Pe mine ma intereseaza o surioara mai mica, dar voiam sa-mi fac o idee.


--------------------
Kona/Renault Lana'i/Clio 3 2007/2009
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 26 Jul 2008, 11:56
Post #85


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Am dus-o aseara la intalnire in 7000 si ceva de rpm. M-am tinut de Passat-ul de 170 cu DSG, in schimb RS-ul lui razzor ne-a lasat pe amandoi dupa tigari. radmasa.gif

La BDT mi-au spus ca reviziile variaza intre 200 si 350 EUR, in functie de nr-ul de km. Probabil nu se schimba la fiecare revizie bujii, discuri de frana sau alte jucarii mai rezistente.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bebecool
post 31 Jul 2008, 00:49
Post #86


Doctor de oase


Group: Members
Posts: 549
Joined: 26 October 06
From: Pa scaun




wub.gif Misto masinuta Bliss!sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara incidente!
Face toti banii, si ms pt. tura data tongue.gif a fost super


--------------------
Renault/Opel Megane 2 1.5dci 80cp/ Focus 2 1.6Tdci 2009 2007 - B-08-BBM
Banii fac fericirea celor care nu merita alta fericire. (G. Gesbron)

User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 2 Sep 2008, 00:13
Post #87


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




E-mail la BDT:
QUOTE
Buna ziua,

Imi puteti trimite va rog un catalog (format electronic e foarte bine, PDF, lista sau ceva asemanator) cu accesoriile disponibile pentru Mazda 6 si preturile?

Va multumesc,
...

Raspuns dl Doru Lazar:
QUOTE
Buna ziua,

Mazda.at
Service & zubehor
Zubehor
Mazda 6
Mazda6 ab 08/2007

Remarcabil respectul fata de client, mai ales unul ca mine care nu stie germana. Nu s-a obosit macar sa downloadeze el PDF-urile si sa le trimita, tot eu trebuie sa ma invart prin site-ul ala pe care-l descoperisem oricum si singur.

E-mail la Arian:
QUOTE
Buna ziua,

Am achizitionat de curand o Mazda 6, model 2008. M-ar interesa o serie de accesorii pentru ea. Imi puteti trimite va rog catalogul de accesorii in format electronic (PDF, o lista sau ceva asemanator) impreuna cu preturile acestora?

De asemenea, ma intereseaza si achizitionarea unei roti de rezerva complete (janta tabla + cauciuc), impreuna cu un set complet de roti de iarna (4 jante de tabla + 4 cauciucuri). Imi puteti trimite preturi si pentru acestea?

Va multumesc anticipat,
...

Raspuns dl Toader Marian:
QUOTE
Buna ziua,

Anexata acestui e-mail se afla lista cu accesoriile pentru Mazda 6 GH.

Cu respect,
...

"Uite unul cu ceva intre urechi!", zic. Pana am deschis atasamentul:
http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...sorii_M6_GH.xls
Ia accesoriile de unde nu-s, preturi ioc, parca ar fi secret national la romani. De roata de rezerva sau de iarna nu mai zic.

Incep sa am un deja-vu, aceiasi concesionari romani jenibili. Pacat de masini. Traiasca aftermarketul, cu originalele m-am lamurit.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Arhimede
post 4 Sep 2008, 22:34
Post #88


Membru inferior, lung si tare


Group: Members
Posts: 2.294
Joined: 5 March 05




Ce accesorii ochisai?


--------------------
dacia lgn 2005 Ambition
0% avertisment=0% divertisment
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 4 Sep 2008, 23:10
Post #89


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




O plasa pentru portbagaj ca mi se plimba pe-acolo bidonul cu lichid de parbriz, niste suporti de bicicleta, un set complet de roti de iarna cu jenti de tabla, o rota de rezerva completa tot cu janta de tabla... "Maruntisuri". sad.gif


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Stefan
post 12 Sep 2008, 22:07
Post #90


Quite opinionated


Group: Members
Posts: 1.449
Joined: 18 January 08
From: Cluj-Napoca






--------------------
Volkswagen Golf 7 Variant 1,4 TSI 2013
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
5 Pages < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 00:57
Dacia