Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

53 Pages « < 46 47 48 49 50 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

R-LINK2, setari aplicatii

sagetator
post 26 Oct 2018, 15:36
Post #1411


Membru autentic


Group: Members
Posts: 742
Joined: 8 September 05
From: O R A D E A




Victor80, felicitari pentru ca incerici sa ajuti comunitatea Reno.ro.

Am si eu cateva intrebari. Ai spus ca daca ai versiunea 2.2.19.200 si treci (utilizand linkul din postul #1413) la versiunea 3.3.16.940, atunci:
1. Ce inseamna ca treci la harti de tip High? Hartile celor cu 2.2.19.200 / 2.2.19.300 sunt diferite sub aspect grafic cu ceea va fi dupa upgrade? Spre exemplu eu am versiunea de harti 2017.12. Daca fac upgrade, se schimba ceva in calitate? Sau e posibil sa ne intalnim cu nefericitul caz in care actualele harti nici nu vor mai fi compatibile? Explica te rog.
2. Daca da, se naste intrebarea: noile harti de unde le luam. Sistemul va intelege automat ca am facut upgrade si la cumpararea pachetului de harti, voi primi varianta de harti pt. 3.3.16.940? Sau trebuie sa le comunic celor de la Renaut ca am facut upgrade pt. a ma asigura ca primesc ceva compatibil?

Mai am si alte intrebari, dar nu vreau sa abuzez de bunavointa ta. cheers.gif


--------------------
Clio Symbol Fidji dCi 82 CP gri eclipse
Megane IV Intens dCi 110cp manuala, gris titanium... o frumusețe.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
victor80
post 26 Oct 2018, 15:51
Post #1412


Membru


Group: Members
Posts: 102
Joined: 31 August 09




recunoasterea se face automat . Eu am verificat inainte de upgrade si erau hartile MID si dupa upgrade hartile HIGH ... diferenta sincer habar nu am care este ... Stiu doar ca e diferenta de aproape 1Gb intre MID si HIGH . Eu am pe taraba mea versiunea 7 .xxx si merge cu harti HIGH dar nu am vazut sincer nici o diferenta fata de hartile MID care le am avut anterior pe o versiune 2.2 ... Adica daca esti in oras printre case in 3D tot se blocheaza navigatia .... radmasa.gif . M-am resemnat si nu mai bag in seama chestia asta minora . Dupa cate stiu nu in toate tarile e problema asta ... Garantat in Begihistan semnalele de orice fel sunt slabe tare (Cred ca s folosite la minim ) .

Eu va propun cu tupeu sa instalati ce v am dat eu ... e versiune oficiala de la Renault . Trebuie sa aveti si un DDt pt configuratii (ecran porttrait sau landscape , activare mirroring ) si cam atat ;;;


--------------------
Renault Talisman 2017 - 1FOS857
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jay333
post 26 Oct 2018, 16:00
Post #1413


Membru autentic


Group: Members
Posts: 979
Joined: 25 June 07




Banuiesc ca nu merge pe 2.2.19.300.


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RveMO
post 26 Oct 2018, 16:07
Post #1414


Membru autentic


Group: Members
Posts: 902
Joined: 4 July 16




Ori nu merge ori nu fac eu ceva bine. Atasez poze.

2.jpg ( Size: 67.28k ) Number of downloads: 893

1.jpg ( Size: 118.47k ) Number of downloads: 907

Capture.PNG ( Size: 12.71k ) Number of downloads: 891



--------------------
Ford Focus 2005
Megane Intense 1.5 dCi EDC 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sagetator
post 26 Oct 2018, 16:59
Post #1415


Membru autentic


Group: Members
Posts: 742
Joined: 8 September 05
From: O R A D E A




Faci bine! Acelaș mesaj l-am primit si eu! De la aceeași versiune (cu 200 in coada). sleep.gif

This post has been edited by sagetator: 26 Oct 2018, 21:23


--------------------
Clio Symbol Fidji dCi 82 CP gri eclipse
Megane IV Intens dCi 110cp manuala, gris titanium... o frumusețe.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tovidiu
post 26 Oct 2018, 17:30
Post #1416


Membru incepator


Group: Members
Posts: 73
Joined: 28 November 07




QUOTE(victor80 @ 26 Oct 2018, 15:00)
tovidiu  ... am mai avut si eu vreo 2 tarabe care la fel faceau . La una am sters masina din rlink store am reformatat usb ul si a mers . La a doua a fost nevoie de ceva actiuni din partea celor de la renault
*



Poti spune ce fel de actiuni au facut cei de la renault ca sa mearga update-ul? Ma gandesc daca are rost sa merg la ei ca si ei repeta procedura standard care nu functioneaza?


--------------------
RENAULT Megane IV Sedan Intense 2017 1.6 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
shyck
post 26 Oct 2018, 20:10
Post #1417


Membru autentic


Group: Members
Posts: 620
Joined: 24 August 05




Salut, ma ajuta cineva pls. Nu pot instala android auto, imi da mesaj app not installed. Unknown sources e by default pe oreo. Alte idei?

Am incercat ultimile versiuni de pe apkmirror


--------------------
Renault Megane IV Estate 2018 GT 205
Ex: Renault Megane II Sedan 1,6 16V 2003 Privilege + Cruise
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RenaultR27
post 26 Oct 2018, 21:09
Post #1418


Membru


Group: Members
Posts: 157
Joined: 27 February 09
From: Timisoara




Puneti proxy, de DE de exemplu, la browser, logheaza-te in play.google.com si instaleaza remote Android Auto pe telefon. Done.

This post has been edited by RenaultR27: 26 Oct 2018, 21:09


--------------------
Ex Dacia Logan 1.6 8v Ambition 2005
Renault Megane 4 GT 1.6 TCe 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
keos
post 26 Oct 2018, 22:00
Post #1419


Membru


Group: Members
Posts: 163
Joined: 17 October 18




Sau foloseste aptoide sau downloadeaza apk-ul de pe servere de clone.

@victor80 - e ok sa-l pun pe cloud la mine si sa dau share la lgu-ul asta care l-ai dat?



--------------------
Renaul Megane GT 2016
1.6Tce !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Poty
post 27 Oct 2018, 19:14
Post #1420


DDT Guru


Group: Members
Posts: 978
Joined: 19 March 17
From: Slatina/Bucuresti




am reusit sa pun andoid auto, pe ORICE versiune de R Link2, o sa pun anuntul la bursa, revin cu mai multe detalii soon


--------------------
Renault Megane Intense Hatchback 1.2 Tce 132CP - OT-06-APV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RveMO
post 27 Oct 2018, 20:29
Post #1421


Membru autentic


Group: Members
Posts: 902
Joined: 4 July 16




Suna a hackuiala. Esti cel mai tare daca ai reusit asta. biggrin.gif
Astept cu nerabdare. Poate iti sunt primul client. smile.gif


--------------------
Ford Focus 2005
Megane Intense 1.5 dCi EDC 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gill_ro
post 27 Oct 2018, 21:10
Post #1422


..Nici paine fara munca, nici munca fara paine..


Group: Members
Posts: 2.349
Joined: 1 February 07
From: Bucuresti




valuri.gif bravo poty!


--------------------
Renault Megane II.1 / Megane IV GT /// 2004 Sedan Privilege 1.5 dci / 2017 GT 1.6 dci - = B-006-ILL
Mi-e grea maturitatea, mi-e greu să fiu docil,
Aș da orice pe lume să redevin copil!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bioan
post 28 Oct 2018, 08:24
Post #1423


Membru incepator


Group: Members
Posts: 17
Joined: 15 January 17




Aceeași eroare și pe 2.2.19.300 la instalare.


--------------------
Renault Laguna 3/2012 - HD1xBNX
Renault Laguna 3 - 2.0 dCi
Renault Megane 4 - 1.6 dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
hadryan
post 28 Oct 2018, 09:26
Post #1424


Membru incepator


Group: Members
Posts: 50
Joined: 14 February 17




QUOTE(Poty @ 27 Oct 2018, 19:14)
am reusit sa pun andoid auto, pe ORICE versiune de R Link2, o sa pun anuntul la bursa, revin cu mai multe detalii soon
*



hai poty unde e anuntul pe bursa !!!!!! cand spui orice versiune sper ca si 2.2.19.300 ...


--------------------
- - - - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Poty
post 28 Oct 2018, 10:06
Post #1425


DDT Guru


Group: Members
Posts: 978
Joined: 19 March 17
From: Slatina/Bucuresti




@hadryan da, pe orice versiune, inclusiv 2.2.19.300. O sa pun azi.. aseara am baut de fericire:))

@Gill_ro mulțumesc
@RevMo cu cel mai mare drag


--------------------
Renault Megane Intense Hatchback 1.2 Tce 132CP - OT-06-APV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gill_ro
post 28 Oct 2018, 10:07
Post #1426


..Nici paine fara munca, nici munca fara paine..


Group: Members
Posts: 2.349
Joined: 1 February 07
From: Bucuresti





De pe facebook...

" Ignazio Vizzini
Administrator · 10 ore
Eccoci qua ragazzi, sono "solito" rivelare sempre qualcosa di nuovo per le nostre Megane ma QUESTA VOLTA scriviamo la storia!!😎😎
Ebbene, qualcuno l’ha pensato, altri lo hanno sperato ed aspettato per anni, altri ci hanno provato maaa LO ABBIAMO SOLO NOI!!
Vi annucio ufficialemente la possibilità di aggiornare tutti i sistemi RLink 2.2 al piu nuovo 3.3!!!! 🤩😎🎉
Non sto scherzando, questa volta lo posso fare sul serio e dotarvi di un sistema aggiornato, piu veloce e con la possibilità di mirroring. Ora passiamo alle cose tecniche:

-Non devo smontare nessuna parte dell'auto, solo aggiornamenti software e modifiche varie
-NON lo potete fare voi, lo devo fare IO! 🧐Quindi non esisterà nessuna guida o tutorial, ci saranno degli incontri per poterlo fare visto che devo usare un paio di file da quasi 2Gb, poi modificare con ddt4all ed anche con la modalità sviluppatore!! 😅
-Questa volta non sarà a titolo gratuito visto il mazzo che mi sono fatto e le spese affrontate. Oltretutto devo investire nelle prossime (costose) attività di sviluppo per voi.
-Avrete un sistema 3.3.16.946 completamente funzionante in tutto e per tutto TRANNE IL CARPLAY! 😓 Infatti sarà disponibile solo Android Auto che è solo software, per il carplay manca qualche parte hardware e quindi non funziona.
-Chi è in garanzia ovviamente decade ma... questo è a discrezione vostra visto che non è così visibile in caso di altri problemi all'auto che non siano proprio sull'RLink.
-La procedura è REVERSIBILE! 😱 Posso portarlo da qualsiasi versione 2.2 alla 3.3.16.946 e poi tornare indietro
-Sulle versioni Bose ci potrebbe essere il problema dell'auto disegnata nel multisense (potrebbe apparire una Gran Scenic!! 😅) ma ci sto lavorando.
-una volta fatto il passaggio bisogna riscaricare le mappe del navigatore integrato perchè risulteranno vuote oltre a reimpostare tutte le cose dell'Rlink come stazioni radio, impostazioni,ecc poichè si richiede un reset totale (a meno che si disponga del 2.2.15 o 2.2.17). Se si hanno i servizi disattivati o scaduti non sarà possibile aggiungere la mappa quindi bisogna fare un abbonamento a Renault anche solo di 1 anno per poter scaricarle (da verificare ancora bene se sia possibile farlo senza abbonamento visto che non chiediamo un aggiornamento mappa ma di riscaricare quella che avevamo...)
-E estremamente possibile che da quella versione 3.3.16.946 non si possano fare ulteriori aggiornamenti da Renault visto che non viene rilevata quella versione ma quella precedente...ma non penso interessi!

Ora...sfogatevi pure MA NON SCRIVETEMI IN PRIVATO PERCHE NON RISPONDO A NESSUNO! 🙉 non posso farlo, siete troppi. Seguiranno le informazioni per gli incontri che organizzeremo un pò in giro, dipende da quante persone si rimediano. Sicuramente mi sarò dimenticato qualcosa ma rimedieremo. PER IL PASSAGGIO SERVONO CIRCA 45/50 minuti ad auto! 👍🏼
Buon divertimento a tutti e spero di avervi dato un’ottima notizia! """

Si traducere aproximativa :

""Aici suntem baieti, eu sunt "de obicei" intotdeauna dezvaluie ceva nou pentru nostru noastre dar de data aceasta scriem istorie!! 😎😎
Ei bine, cineva s-a gândit la asta, alții au sperat și au așteptat ani de zile, alții au încercat, dar noi doar îl avem!!
Ai în mod oficial posibilitatea de a actualiza toate sistemele de sisteme 2.2 la cele mai noi 3.3!!!! 🤩😎🎉
Nu glumesc, de data asta pot s-o fac în serios și să dotarvi un sistem actualizat, mai rapid și cu posibilitatea de a reflecta. Acum să mergem la lucruri tehnice:

- nu trebuie să dezasamblare nici o parte a mașinii, doar actualizări de software și diverse.
- nu poți s-o faci, trebuie s-o fac! 🧐 astfel încât nu va exista nici ghid sau tutoriale, vor fi întâlniri pentru a putea face aceasta deoarece trebuie să folosesc câteva fișiere de aproape 2 GB, apoi editare cu ddt4all și, de asemenea, cu modul de dezvoltator!!
- de data asta nu va fi gratuit, având în considerare pachetul pe care l-am făcut și cheltuielile abordate. În plus, trebuie să investesc în următoarele activități de dezvoltare pentru tine.
- vei avea un sistem complet funcțional în orice și pentru orice, în afară de carplay! De fapt, nu va fi decât o mașină android care este doar software, pentru că carplay lipsesc unele piese de hardware și astfel nu se poate
- care este în garanție de zece ani, dar... asta este la discreția ta, deoarece nu este atât de vizibil în cazul altor probleme la mașină care nu sunt exact pe rliink.
- procedura este reversibilă! Pot să-l iau de la orice versiune de la 2.2 la 3.3.16.946 și apoi du-te înapoi
- în versiunile bose ar putea fi problema mașinii proiectate în multisense (ar putea părea un mare pitoresc!! 😅) dar eu lucrez la ea
- odată ce se face trecerea, trebuie să descarci hărțile navigatorului integrat, deoarece acestea vor fi goale, precum și resetarea tuturor lucrurilor din rliink ca posturi de radio, setări, etc pentru că ai nevoie de o resetare totală (dacă nu ai 2.2.15 de ani. Sau, dacă aveți servicii dezactivate sau expirate, nu va fi posibilă adăugarea hărții, astfel încât să trebuiască să faceți un abonament la renault chiar doar de 1 ani pentru a putea să-l descarce (pentru a verifica dacă este posibil să fie posibil Fă-o fără abonament, dar descarcă-o pe cea pe care am avut-o...
- și extrem de posibil ca de la acea versiune 3.3.16.946 nu poți face mai multe actualizări de la renault deoarece nu este detectat acea versiune, ci cea anterioară... dar eu nu cred interese!

Acum... curăță și tu, dar nu-mi da mesaje în privat pentru că nu răspund la nimeni! 🙉 nu pot s-o fac, ești prea mulți ei vor urmări informațiile pentru întâlnirile pe care le vom organiza un pic în jurul, depinde de cât de mulți oameni merg cu siguranță voi fi uitat ceva dar o vom repara pentru plimbare Mai avem nevoie de 45/50 de minute până la mașină! 👍🏼 👍🏼 👍🏼
Distrează-te pe toată lumea și sper că ți-am dat vești minunate!"""


Poty daca poti face ca si Vizzini presupun ca o sa bei destul de mult alcoholic.gif

This post has been edited by Gill_ro: 28 Oct 2018, 10:11


--------------------
Renault Megane II.1 / Megane IV GT /// 2004 Sedan Privilege 1.5 dci / 2017 GT 1.6 dci - = B-006-ILL
Mi-e grea maturitatea, mi-e greu să fiu docil,
Aș da orice pe lume să redevin copil!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
keos
post 28 Oct 2018, 10:14
Post #1427


Membru


Group: Members
Posts: 163
Joined: 17 October 18




@poty, pentru cei care sunt un pic mai tehnici... in ce consta operatia ta? Sti, la spital, inainte de operatie, doctorul iti zice... "scot inima din piept si o pun pe a vecinului, cos cu fir de nailon de la chineji... etc " smile.gif


This post has been edited by keos: 28 Oct 2018, 10:17


--------------------
Renaul Megane GT 2016
1.6Tce !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Poty
post 28 Oct 2018, 10:22
Post #1428


DDT Guru


Group: Members
Posts: 978
Joined: 19 March 17
From: Slatina/Bucuresti




Da, Gill_Ro exact ca Ignazzio Vizzini. Lucrez cu el de ceva timp si cu inca in prieten din tara la treaba asta. Eram cam gata de săptămâna trecută.. dar am stricat un R link din greșealăsmile.gif) si am zis sa mai testam.. dupa cum vezi nici Vizzini nu face treaba asta pe moca si nimeni nu prea o s o faca pentru ca a implicat destula munca. Ideea e ca poti pune android auto pe orice 2.x
In principal înainte de operația pe creier am nevoie de VIN ul fiecaruia + optionalele de pe mașină. Dar o sa postez azi cred, in jurul prânzului pe bursa si cine e interesat imi poate scrie acolo

@keos nu mut nimic din masina am nevoie doar de laptopul cu meu cu ddt si un stick cu niste jucarii ca să mințim r link ul

This post has been edited by Poty: 28 Oct 2018, 10:23


--------------------
Renault Megane Intense Hatchback 1.2 Tce 132CP - OT-06-APV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gill_ro
post 28 Oct 2018, 10:26
Post #1429


..Nici paine fara munca, nici munca fara paine..


Group: Members
Posts: 2.349
Joined: 1 February 07
From: Bucuresti




Jos palaria Poty aplauze.gif ... Spor la modificat!


Edit : pentru decodare VIN : - https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/renault

This post has been edited by Gill_ro: 28 Oct 2018, 10:27


--------------------
Renault Megane II.1 / Megane IV GT /// 2004 Sedan Privilege 1.5 dci / 2017 GT 1.6 dci - = B-006-ILL
Mi-e grea maturitatea, mi-e greu să fiu docil,
Aș da orice pe lume să redevin copil!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RveMO
post 28 Oct 2018, 10:30
Post #1430


Membru autentic


Group: Members
Posts: 902
Joined: 4 July 16




Sunteti dati dracu! biggrin.gif

Sper sa ai un pret care sa nu depaseasca optiunea de tableta. smile.gif)

L.E. Merci, Gill_ro . Foarte detaliat si cu informatii corecte.

L.E. 2 Gill_ro, poti sa lasi si link catre facebook?

This post has been edited by RveMO: 28 Oct 2018, 10:41


--------------------
Ford Focus 2005
Megane Intense 1.5 dCi EDC 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Poty
post 28 Oct 2018, 13:17
Post #1431


DDT Guru


Group: Members
Posts: 978
Joined: 19 March 17
From: Slatina/Bucuresti




Am postat la anunturi, pentru cine e interesat discutam acolo

https://www.reno.ro/Activare-ANDROID-AUTO-R...k2-t318073.html

Multumesc smile.gif


--------------------
Renault Megane Intense Hatchback 1.2 Tce 132CP - OT-06-APV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
lcc
post 28 Oct 2018, 13:53
Post #1432


Membru autentic


Group: Members
Posts: 454
Joined: 10 March 18
From: Bucuresti




QUOTE(Poty @ 27 Oct 2018, 19:14)
am reusit sa pun andoid auto, pe ORICE versiune de R Link2, o sa pun anuntul la bursa, revin cu mai multe detalii soon
*


Extraordinar. Esti fericirea mai ales a celor cu 2.2.Bravo !


--------------------
Renault Megane 4 Sedan Intense > 1.5 dci 110cp MT 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flatron
post 28 Oct 2018, 13:55
Post #1433


Membru


Group: Members
Posts: 551
Joined: 10 September 15




Bravo, Poty, jos pălăria! happy.gif

old_jhon nu s-a mai logat de 2 zile, abia aștept să văd reacția lui. După mine, el s-a plâns cel mai mult de lipsa AA. tongue.gif


--------------------
Renault Megane GT 2018 205CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
menix
post 28 Oct 2018, 18:11
Post #1434


Membru incepator


Group: Members
Posts: 35
Joined: 10 July 07
From: Timisoara




Ma bucur pentru cei care au reusit sa puna AA pe versiuniile R-LINK non-AA. Masina mea are din fabrica AA. Nu vreau sa va tai aripiile, dar mie intr-una imi crapa AA pe masina. Am fost inclusiv la reprezentanta dupa ce am vorbit la vocea clientului si degeaba. Probabil daca nu as fi facut update-uri la AA si GMaps/Waze, cine stie, nu ar fi crapat atata. Ce ma doare e ca intr-un viitor apropiat ma vad din nou cu telefonul in suport, desi m-am bucurat enorm ca am scapat de asta. Poate a mai patit cineva si a gasit o rezolvare.


--------------------
RENAULT Megane Sedan 2017 - XX-08-LXE
Renault Megane Sedan
1.5DCi EDC
Varianta Intense.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Poty
post 28 Oct 2018, 19:46
Post #1435


DDT Guru


Group: Members
Posts: 978
Joined: 19 March 17
From: Slatina/Bucuresti




@menix te anunt cu mare drag ca azi am abuzat de android auto si nu a crăpat deloc, totul se misca super ok, chiar neasteptat de bine


--------------------
Renault Megane Intense Hatchback 1.2 Tce 132CP - OT-06-APV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RveMO
post 28 Oct 2018, 20:16
Post #1436


Membru autentic


Group: Members
Posts: 902
Joined: 4 July 16




Vad ca a apărut pe OLX activare AA și carplay pentru versiunile 2.2.17.x si 3.3 . Cred ca respectivul foloseste updateul lui victor80 si ddt4all pentru 3.3.


--------------------
Ford Focus 2005
Megane Intense 1.5 dCi EDC 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
speedman
post 28 Oct 2018, 20:30
Post #1437


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.459
Joined: 21 April 07




eu nu gasesc...poti lasa un link...sau p.m. Mersi


--------------------
Smart eq forfour 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
chivualex
post 28 Oct 2018, 20:34
Post #1438


Membru


Group: Members
Posts: 124
Joined: 18 April 15




@menix, Folosesc AA foarte mult si nu mi-a facut figuri niciodata(valabil si pentru Carplay). E posibil sa fie de la telefonul tau si nu de la R-link.

Felicitari Poty!

This post has been edited by chivualex: 28 Oct 2018, 20:34


--------------------
Renault Megane Intens Hatchback, 1.5dci 110cp, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
hadryan
post 28 Oct 2018, 20:37
Post #1439


Membru incepator


Group: Members
Posts: 50
Joined: 14 February 17




https://www.olx.ro/oferta/activare-android-...2baEq9CHJ9rKfQo

versiunile mai mici decit 2.2.19.300 50 euro


--------------------
- - - - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aba81
post 28 Oct 2018, 21:03
Post #1440


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.114
Joined: 2 November 16
From: Suceava




E mai decent la preț dacă oferă o versiune stabila fără bug uri.


--------------------
Renault Megane GT 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
53 Pages « < 46 47 48 49 50 > » 
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 5th May 2024 - 01:11
Dacia