Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

21 Pages « < 4 5 6 7 8 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Starea Drumurilor - Transilvania

sayru
post 18 May 2007, 12:40
Post #151


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 10 May 07




se lucreaza pe portiuni.
intre aceste portiuni se circula ok insa nu prea reusesti sa apreciezi acest lucru pentru ca semafoarele sunt foarte dese.
eu am facut brasov - sibiu intr-o vineri dupa amiaza si am stat in medie cam 7-8 minute la fiecare semafor dar se mai intampla sa ai si noroc si sa prinzi 2-3 consecutive pe verde.



--------------------
........ ................ ............... - ...........
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octa74
post 18 May 2007, 12:42
Post #152


Membru incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 14 December 04
From: Brasov




Am facut drumul Brasov Sibiu si retur acum doua saptamani. Intre Brasov si Fagaras sunt vreo 10 semafoare, e acceptabil, fata de Fagaras- Sibiu unde sunt vreo 30 (treizeci).. pe numarate. Enervant este ca se gasesc tot timpul destepti care sa nu tina cont de culoarea semaforului si de aici pana la blocaje...


--------------------
Logan Ambiance (cu servo) - BV-xx-NEW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
raducazac
post 18 May 2007, 13:47
Post #153


Membru incepator


Group: Members
Posts: 39
Joined: 26 December 06




cum este drumul DN 73A, de la Rasnov la Sercaia? Voi trece oricum pe la castelul Bran, si ma gandeam la aceasta ruta pentru a merge spre Sibiu. Vreau sa evit, in primul rand, nebunia de pe E68 intre brasov si sibiu, si sper ca voi trece prin niste zone destul de frumoase, sau cel putin asa pare pe harta.

E practicabil drumul? Merita sa merg pe acolo pentru a economisi mai putin de 20 de km si nervii din cauza traficului lent de pe E68?


--------------------
Dacia Logan Ambition 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octa74
post 18 May 2007, 19:38
Post #154


Membru incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 14 December 04
From: Brasov




Drumul de la Rasnov la Sercaia nu e reabilitat, dar e practicabil. Se poate merge cu 80-100 pe el fara probleme. Peisajele sunt super, mai ales daca e senin si vezi si muntii Fagaras. Avantajul este ca nu prea e circulat, deci e ok din punctul asta de vedere. In ceea ce priveste evitarea semafoarelor de la Brasov la Sibiu, intre Brasov si Sercaia nu sunt decat vreo 3-4, fata de 40 cat sunt pe tot traseul.. sad.gif


--------------------
Logan Ambiance (cu servo) - BV-xx-NEW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mitzaciobanu
post 27 Jun 2007, 20:53
Post #155


Membru


Group: Members
Posts: 137
Joined: 21 May 05
From: Brasov




Mda... se pare ca tot nu prea e de mers pe DN 1 intre Brasov si Sibiu... stie cineva cum e DN 14B (Copsa Mica - Blaj - Alba Iulia)?
Vreau sa merg de la Brasov la Arad, si ma gandeam la varianta asta: Brasov - Sighisoara - Medias - Alba Iulia - Deva - Arad... e doar cu 40 km mai lunga decat varianta "clasica" prin Sibiu.


--------------------
Dacia Logan 1.6 MPI Ambition - 2005 - BV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kaspersky
post 27 Jun 2007, 23:55
Post #156


maistru Zen


Group: Members
Posts: 1.063
Joined: 23 April 03
From: Cluj-Napoca




eu ti-as recomanda Brasov - Sighisoara - Medias - Sibiu - Deva - Arad
pe Copsa Mica - Blaj am fost acum vreo doi ani, noaptea, drum prost, nesemnalizat, poate s-o mai fi schimbat ceva dar eu atunci am jurat ca nu mai merg pe-acolo.


--------------------
KIA Cee'd SW 1.6 GSL Base 2008
"Să fii patriot în România înseamnă să puți a iesle în timp ce constați că toate celelalte popoare ne sunt inferioare."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adi_ar
post 28 Jun 2007, 06:12
Post #157


Membru autentic si conservator


Group: Moderatori
Posts: 4.437
Joined: 23 February 07
From: Arad




Ceva mai sus am tot scris cum este Brasov-Sibiu.
Zona Copsa Mica-Blaj este ceva mai slab calitativ dar net peste ceea ce inseamna Sibiu intersectie-Fagaras


--------------------
Renault Megane 2.1 Sedan 1.5 dCI 2005
iGO 9.6.29.357899
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel28
post 28 Jun 2007, 13:22
Post #158


Membru


Group: Members
Posts: 153
Joined: 9 May 06




As vrea sa plec din Bacau spre Sibiu prin Comanesti - Miercurea Ciuc - Odorhei - Cisturu Secuiesc - Sighisoara - Medias.

Cum e drumul intre Odorhei si intersectia cu E60 (Vanatori) prin Cistur?


--------------------
Audi A4 A4 2.0 TDI 2009 - BC 33 ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
romulus
post 28 Jun 2007, 13:25
Post #159


membru fost posesor de Dacie


Group: Members
Posts: 460
Joined: 11 January 05
From: Targu Mures




Catastrofa! Dar nu ai ce face. Incet si cu grija...


--------------------
Daewoo Cielo 1997 - MS 06 BCL
pana la urma, totul se rezuma la obisnuinta...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel28
post 28 Jun 2007, 13:28
Post #160


Membru


Group: Members
Posts: 153
Joined: 9 May 06




Merci. Atunci o sa ma inarmez cu rabdare sa fac drumul clasic Brasov-Sibiu printre semafoare.


--------------------
Audi A4 A4 2.0 TDI 2009 - BC 33 ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin1967
post 28 Jun 2007, 14:44
Post #161


Membru autentic


Group: Members
Posts: 426
Joined: 29 March 05
From: Bacau




Eu am mers pe drumul asta acum 1 luna si nu e chiar asa dezastru ,dar e foarte ingust, iar pe margine vegetatie luxurianta.In plus mai era si un dement care trecea pe deasupra drumului cu MIG-ul la 10 m blink.gif , incat am zis ca .....popa.gif Drum super doar intre Miercurea Ciuc-Odorhei


--------------------
ML 350 2013 - BC-35-SDS
MERCEDES ML 350 BLUETEC , TOT ALL INCLUSIVE
MEGANE 2.2 1,9 DCI ALL INCLUSIVE
Nu-mi pare rau ca sunt roman, ci ca altii sunt...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radus
post 28 Jun 2007, 15:38
Post #162


-Membru cu atributii....-


Group: Members
Posts: 102
Joined: 16 August 05
From: Jidvei




Cu putina grija si maxx 80km/h ( de limita jud Alba->Blaj) o scoti la capat.
Ar mai fi varianta Sighisoara - Tg. Mures - Turda - Alba ( Drum care permite o oarecare viteza ).


--------------------
dacia logan Laureat,2005 - AB xx RMS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul-alb
post 28 Jun 2007, 22:21
Post #163


Membru autentic


Group: Members
Posts: 585
Joined: 16 October 04
From: Iasi




Da, si unde cu oarecare noroc stai in Tg.Mures (am auzit de faimoasa centura da eu inca nu am testat-o), Campia Turzii si Turda de iti blestemi zilele... cred ca insumata traversarea lor in zilele aglomerate trece de 1 ora...


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 egee - IS XX xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mitzaciobanu
post 29 Jun 2007, 17:16
Post #164


Membru


Group: Members
Posts: 137
Joined: 21 May 05
From: Brasov




@radus: da, si eu m-am gandit la sighisoara - tg mures - campia turzii - alba. DAR: acest drum este mai lung, si intr-adevar "aglomeratia" Campia Turzii - Turda este groaznica.
Iar in ceea ce priveste viteza, intre Sighisoara si Tg. Mures nu se poate merge foarte repede (multe curbe + multe camioane).

@ursul-alb: Cat despre Tg. Mures, parca am citit tot pe daciaclub, ca varianta Acatari-Ungheni a fost refacuta (sa ma corecteze cineva daca gresesc). Castig: minim 45 minute.

Nu in ultimul rand, vreau sa merg si eu pe un drum "nou", asa ca m-am hotarat penrtu DN 14B.


--------------------
Dacia Logan 1.6 MPI Ambition - 2005 - BV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul-alb
post 29 Jun 2007, 17:41
Post #165


Membru autentic


Group: Members
Posts: 585
Joined: 16 October 04
From: Iasi




Pentru ca am mers si eu pe traseul care te intereseaza iti pot spune ca (Dacia Logan, regim de croaziera):
Arad-Deva-Sebes-Alba Iulia: il stie toata lumea: asfalt OK, multe tiruri, multe viraje, cam 235 km
Alba Iulia-Teius 15 km drum excelent 10 minute
Teius-Blaj 25 km drum acceptabil 20 minute
Blaj-Copsa Mica 35 km drum acceptabil 35 minute
Copsa Mica-Medias 10 km drum bun 10 minute
Medias-Sighisoara 40 km drum excelent 30 minute

Sper sa-ti fi fost de folos cu ceva, astept noutatile dupa ce parcurgi traseul.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 egee - IS XX xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
romulus
post 29 Jun 2007, 18:44
Post #166


membru fost posesor de Dacie


Group: Members
Posts: 460
Joined: 11 January 05
From: Targu Mures




Situatia in Tg Mures se prezinta astfel: La intrarea dinspre Corunca (Brasov) drumul e in lucru, se circula pe cate o banda (jumatate de drum) pe o portiune de cca 300m ceea ce provoaca ambuteiaje din cand in cand, depinde de ora si de noroc tongue.gif. Soseaua de centura este inca in lucru, dar cred ca va fi terminata cat de curand, deja au ajuns cu asfaltatul la capatul dinspre oras. Traficul pe soseaua de centura este inca inchis. Ca varianta a soselei de centura, pe Bul. Pandurilor, se lucreaza la asfaltare, se circula pe o portiune pe jumatate de artera, relativ usor. Portiunea la care inca nu se lucreaza, este proasta, cu gropi si santuri lasate de cei de la societatile de utilitati. Pentru cei care vor sa tranziteze totusi orasul pe relatia Sighisoara - Cluj, le recomand sa foloseasca Bulevardul 1 Decembrie 1918, adica tot inainte dupa intrarea in oras si la al treilea semafor, la stanga (exclud semaforul din fata magazinului Real, acesta functioneaza pe galben intermitent). Drum proaspat reparat, doar doua portiuni mai rele, una de vreo 50m , dupa intersectia cu strada Stefan cel Mare ( imediat dupa al doilea semafor ) si la iesirea spre Cluj, vreo 500 m, incepand cu zona fostei fabrici de piele, actualmente hotelul President si intersectia cu intrarea la combinatul Azomures. Pentru cei care nu doresc sa "atinga" orasul, pe aceeasi relatie, le recomand cu multa caldura varianta Acatari - Ungheni. Drumul este in stare foarte buna, singurul lucru ce ar putea deranja sunt multimea de localitati si traficul greu ("interzis" in oras).
Sper ca informatiile au fost utile si va spun celor care veti veni pe aici, "Bine ati venit!" iar celor care plecati, va doresc drum bun si sa reveniti pe la noi smile.gif

This post has been edited by romulus: 29 Jun 2007, 18:47


--------------------
Daewoo Cielo 1997 - MS 06 BCL
pana la urma, totul se rezuma la obisnuinta...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Deceneus
post 9 Jul 2007, 15:17
Post #167


Membru incepator


Group: Members
Posts: 94
Joined: 18 January 05
From: Timisoara




Stie cumva careva cum ii drumu de la Brad la Turda prin Abrud, Baia de Aries?
As merge pe la moti o tura in concediu.
Am drum catre Baia Mare si as vrea sa merg pe acolo catre Cluj si pe urma la Baia.
Deci Brad-Abrud-Baia de Aries-Turda ar fi mai necunoscut mie.
Multam anticipat!


--------------------
Dacia Logan Laureate 1.6 - TM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
crocko.dilul
post 28 Jul 2007, 09:20
Post #168


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 23 July 07




Pe 06 august urmeaza sa plec in CO pe ruta Bucuresti - Brasov - Sighisoara - Tg. Mures - C. Turzii - Campeni - Arieseni - Sudrigiu - Oradea - Carei - Sapanta - Barsana - Viseu de Sus - Borsa - Gura Humorului - Bucuresti.
Punctele obligatoriu de atins sunt evidentiate. Pana la Sighisoara imi e clar, am inteles ca inainte de Tg Mures este o varianta buna spre C. Turzii.
Nu stiu nimic despre portiunea C. Turzii - Campeni - Sudrigiu.
Despre Sudrigiu - Oradea, fiind drum european, sper sa fie bun, astept insa o confirmare.
Nu stiu nimic despre portiunea Oradea - Sapanta - Barsana, apoi ce drum sa aleg spre "Mocanita", si in fine, desi preferam sa ma intorc prin Moldova, m-au pus pe ganduri posturile referitoare la portiunea de pana la Gura Humorului, pentru ca restul drumului il cunosc, spre Bucuresti.
Ar mai fi de spus ca masina este noua, are numai 250 km rulati....
Multumesc anticipat pentru orice informatie sau pont cu privire la acest itinerar si promit ca la intoarcere o sa fac un rezumat in folosul colegilor de forum smile.gif


--------------------
Renault Symbol 2007 Fidji
"Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri" (J.F.Kennedy)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
preghicialex
post 28 Jul 2007, 09:37
Post #169


Z


Group: Members
Posts: 240
Joined: 10 August 06




Bucuresti - Targu Mures dupa cum stii drum aproape perfect, fara gropi, marcat corespunzator, dar cateodata tinde sa fie mult prea aglomerat (si mai prinzi carute si alte ambarcatiuni prin sate). Varianta de ocolire a Targu Muresului, in Acatari la stanga cum vi - spre Ungheni, e un durm pe care circula predominant camioane. Acum riscul e ca poti sa pierzi timp prin ambele locuri, si prin Targu Mures, dar si pe varianta daca e foarte aglomerat. Protiunea urmatoare Targu Mures - Campia Turzii drum bun, fara gropi/denivelari, din pacate putin cam slabut marcat, dar asta nu e o problema mare.

Continuarea s-ar putea sa ai probleme, drumuri de calitate indoielnica. Din pacate n-am trecut prin zonele alea de ceva mai multi ani, drumul meu a ramas intotdeauna pe principale. Nu prea cred ca sunt intretinute. Dar merita riscul, zona e frumoasa.


--------------------
X Y Z
Ex: SuperNova
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Deceneus
post 30 Jul 2007, 14:49
Post #170


Membru incepator


Group: Members
Posts: 94
Joined: 18 January 05
From: Timisoara




Revin tot eu cu informatia despre Brad-Campeni-Baia de Aries-Turda:

Drum bun, pe unele portiuni se asterne covor asfaltic nou, pe altele sunt mici probleme cu terasamentul, pe distante scrute (5-10m) circulandu-se pe un singur fir.
In general mi-a lasat o impresie buna drumul, care e intr-o stare as zice bunicica, cu perspectiva imbunatatirii. Zona frumoasa, de asemenea.



--------------------
Dacia Logan Laureate 1.6 - TM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 30 Jul 2007, 14:58
Post #171


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.856
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




QUOTE(crocko.dilul @ 28 Jul 2007, 10:20)
Pana la Sighisoara imi e clar, am inteles ca inainte de Tg Mures este o varianta buna spre C. Turzii.
*



Este foarte simplu....inainte de Tg.-Mures cu aprox. 15 km este comunca Acatari, acolo faci stanga (pe la mijlocul comunei) este mare intersectia nu ai cum sa ratezi, si iesi in Ungheni (aprox. la vreo 10 km dupa Tg. Mures)

Drumul este bun, atentie insa la pietonii de pe margini....


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GIC
post 30 Jul 2007, 15:17
Post #172


Doar membru


Group: Members
Posts: 919
Joined: 13 January 04
From: Oradea




QUOTE(crocko.dilul @ 28 Jul 2007, 10:20)
Pe 06 august urmeaza sa plec in CO pe ruta Bucuresti - Brasov - Sighisoara - Tg. Mures - C. Turzii - Campeni - Arieseni - Sudrigiu - Oradea - Carei - Sapanta - Barsana - Viseu de Sus - Borsa - Gura Humorului - Bucuresti.
Punctele obligatoriu de atins sunt evidentiate. Pana la Sighisoara imi e clar, am inteles ca inainte de Tg Mures este o varianta buna spre C. Turzii.
Nu stiu nimic despre portiunea C. Turzii - Campeni - Sudrigiu.
Despre Sudrigiu - Oradea, fiind drum european, sper sa fie bun, astept insa o confirmare.
*


Bucuresti - Brasov: nu stiu
Brasov - Sighisoara - Drum f bun - verificat acum 2-3 saptamini
Sighisoara - Tg-Mures - acelasi drum f bun - verificat acum 2-3 saptamini
Daca nu vrei Tg-Mures -> din Acatari spre Ungheni - drum refacut si e bun - din auzite
Tg-Mures sau Ungheni - Turda - drum f bun - verificat acum 2-3 saptamini
Turda - Campeni - Arieseni - Lunca - drum de nota 8 cu zone de 9. Multe curbe, viteza maxima 70 km/h, rar peste, peisaj mirific - verificat acum 2-3 saptamini
Lunca - Stei - Beius - Oradea - drum ok uneori valurit in cauza traficului greu - verificat saptaminal biggrin.gif
Oradea - Carei - acum un an era jale, acum nu mai stiu
mai departe - ......nu stiu

This post has been edited by GIC: 30 Jul 2007, 15:18


--------------------
Dacia Duster 2021 TCe 150 EDC / Rover 45 1.6L - 2002
Nicio faptă bună nu rămâne nepedepsită!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mitzaciobanu
post 16 Aug 2007, 20:45
Post #173


Membru


Group: Members
Posts: 137
Joined: 21 May 05
From: Brasov




Revin cu precizari despre DN 14B:

intre Copsa Mica si Alba Iulia sunt cam 60 km, din care 45 sunt in stare buna, iar vreo 15 in stare medie spre proasta.

Deci dupa capul meu, traseul Brasov-Sighisoara-Medias-Alba Iulia-Deva reprezinta o reala alternativa la Brasov-Sibiu-Sebes-Deva, ca si timp prima ruta fiind mai lunga cu circa 1h - 1h15. Dar mai bine mergi o ora in plus, decat sa stai o ora sau doua, sau trei la semafoare pe DN1 Brasov-Sibiu.


--------------------
Dacia Logan 1.6 MPI Ambition - 2005 - BV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 3 Oct 2007, 13:42
Post #174


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Stie cineva cum e acest drum http://maps.live.com/default.aspx?v=2&cp=4...soara&encType=1 ?

Sovata - Corund - Cristuru Secuiesc - Sighisoara ???


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adi_ar
post 8 Oct 2007, 11:07
Post #175


Membru autentic si conservator


Group: Moderatori
Posts: 4.437
Joined: 23 February 07
From: Arad




Referitor la DN7, zona Alba - Hunedoara


"Circulația va fi deviată, în ambele sensuri.

Astfel, pentru ruta Sibiu-Arad, traficul va fi deviat prin DN1 (Sibiu - Sebeș - Alba-Iulia - Turda - Cluj-Napoca - Oradea) și DN79 (Oradea - Arad), iar pentru relația

Lugoj - Sibiu, circulația va fi deviată pe DN6 (Lugoj - Caransebeș), DN68 (Caransebeș - Hațeg), DN66 (Hațeg - Petroșani - Târgu Jiu), DN67 (Târgu Jiu - Râmnicu Vâlcea) și DN7 (Râmnicu Vâlcea - Sibiu).

Pe perioada lucrărilor, circulația mașinilor de peste 7,5 tone pe DN7, între
kilometri 352-412, este interzisă de luni până sâmbătă, între orele 7.00 și 19.00, iar pentru mașinile cu masa mai mică de 7,5 tone, interdicția se aplică de luni până sâmbătă, între orele 8.00-12.00 și 15.00-19.00. Restricția nu se aplică riveranilor și mașinilor care transportă persoane. "

Atasez comunicatul Administratiei Nationale a Drumurilor

Attached File  Comunicat_AND_2_5oct.pdf ( 320.87k ) Number of downloads: 56


This post has been edited by adi_ar: 8 Oct 2007, 12:31


--------------------
Renault Megane 2.1 Sedan 1.5 dCI 2005
iGO 9.6.29.357899
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tzk
post 26 Oct 2007, 10:44
Post #176


membru cu megane


Group: Members
Posts: 208
Joined: 20 December 05




cum mai e cu brasov-sibiu asta? mellow.gif


--------------------
Renault Megane II Sedan Expression 1,5dCi 80 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 26 Oct 2007, 11:36
Post #177


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures






--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
valentin.popescu
post 26 Oct 2007, 13:53
Post #178


Membru incepator


Group: Members
Posts: 43
Joined: 21 August 06




@tzk

Brasov - Sibiu: cam naspa......o gramada de semafoare, asfalt nou cu denivalari la intrare si iesire de pe el de sari in plafon. Ca timp, daca ai noroc cam 2 1/2, daca nu vreo 3. Per total, naspa!


--------------------
Renault Megane Sedan 2008,1.5dCI,105CP, Privilege - B 83 HEZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tzk
post 28 Oct 2007, 16:53
Post #179


membru cu megane


Group: Members
Posts: 208
Joined: 20 December 05




am fost la sibiu in weekend, exact cum ai zis, 2,5-3 ore, simbata a fost mai aglomerat... duminica mai liber. semafoare peste tot, macar au frezat capetele portiunilor asfaltate.
per ansamblu...dezastru...

LE: multumesc de link Andrei, si scuze de deranj

This post has been edited by tzk: 28 Oct 2007, 16:56


--------------------
Renault Megane II Sedan Expression 1,5dCi 80 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
lecar
post 29 Nov 2007, 19:14
Post #180


Membru


Group: Members
Posts: 101
Joined: 10 June 05
From: Leeds, UK




Are cineva informatii recente despre drumul Turda-Arieseni? Cam cum mai e asfatul si cam cat se face (fara a forta deloc)?


--------------------
Fiat Coupe 16v Turbo 195CP - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
21 Pages « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 30th April 2024 - 03:16
Dacia