Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

SA-MI BUBUIE CAPUL

SorinV
post 27 Feb 2004, 22:06
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.321
Joined: 28 January 04
From: a




auziti fratilor si va crucit , radeti si va minunati da sa stiti ca mie unu nu mi-a fost usor deloc si a necesitat interventia a 2 distonocalme cu 2 beri si una bucata mama . m-a pus dracu sa vizites azi muzeul cotroceni :oops: si ce mi-a basit mie mintea: sa las masina in fata intrarii !!! zis si factu. toate bune si frumose . muzeu vizitat alea alea . cand ma intorc ( ploua cu furtunul) ma sui in masina ( o vazusem eu curatica da am zis ca e de la ploaie) vine un carpa in cur la mine si zice :,,ba ti-am spalat mashina !!" :shock: :shock: :shock: :shock: a urmat o ploaie aditionala de injuraturi plus bagaturile traditionale ( nu i-am dat nik va dati seama ) si am plecat . ( io prost in loc sa ma uit la mashina am plecat ) si mergeeeeeamm zumzaind spre casa mai cu indoiala cand acasa la curte nu putea sa fie lucru curat : mashina se uscase un pic (statuse si ploaia ) si cand vad ditamai zgarieturile pa ea si urem si alea . sa cad pa jos sa mor lesinaturi . explodeaza capul . mi-a picat imediat fisa : deci daia era galeata aia si matura in strada . fratilor sa mor . am facut preinfarct . m-am dus dupa el evident : p--a i-al de und enui sa- ii fac recalmatie mi-e mila da cocoasa tot io rup fu..i pomana masiii de kknar imputit . bnbbbaaaaaaaaaaa ii calc pastia ba . dacum incoloi care o mai veni pe langa mashina mea cu spalat sau kkt sau scupipat de orice fel sa -mi bag vanjoiu in genunchiu masii de nu le rup mitra . gaselnitele mamii lor de nenorocitii . huaaaa . ba frte mor sa n-am ambitie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x :x :x


--------------------
a a a
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dorin
post 1 Mar 2004, 11:56
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 201
Joined: 11 September 03
From: Bucuresti




Nasol moment ...niste nenorociti ..si mie-mi vine sa-i calc cand ii vad pe la semafoare ...


--------------------
Renault Laguna III 2.0 DCI 150cp Dynamique ++ - B-97-XCO
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
t1b1m
post 5 Apr 2004, 15:12
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 40
Joined: 9 March 04




smile.gif) bah, am ras cu pofta, se vede ca ai scris nervos !


--------------------
Renault Laguna II 2004, 1.9dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lucian M
post 29 Apr 2004, 22:53
Post #4


Membru incepator


Group: Members
Posts: 39
Joined: 8 April 04
From: Neamt




dar sa fi patit tu chestia asta, nu crezi ca ai fi innebunit de draci? yo cred ca-l uscam in bataie p-ala!

Iar acum VA SALUT ! Ma numesc Lucian Mahu, posesor DSN (de fapt e a tatei, ca eu la 24 de ani inca n-am bani de masina :oops: ). Fiecare tine la masina sa, iar cei de pe acest forum (masini scumpe, elegante) au dreptul sa se infurie cand cineva atenteaza la proprietate!


--------------------
Chevy Aveo 5dr 2007, Premium, 1,4i, 16V, 94 hp - B - 59 - nasol rau
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dorin
post 30 Apr 2004, 13:57
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 201
Joined: 11 September 03
From: Bucuresti




Bun venit pe forum si sper sa reusesti si tu sa-ti iei o masina biggrin.gif oricum nu au intrat zilele in sac esti inca tanar 8)


--------------------
Renault Laguna III 2.0 DCI 150cp Dynamique ++ - B-97-XCO
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 08:33
Dacia