Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Clio Symbol Europa

Valix
post 22 Jun 2004, 11:33
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 340
Joined: 5 January 04
From: Bucuresti




Salutare colegi forumisti !!! Tocmai m-am intors din vacanta de la turci, si ce credeti ca am vazut pe acolo? Clio Symbol II varianta cheala, cam cum e la noi SLZ Europa, adica nu avea oglinzi ext. in culoarea caroseriei si nici cu actionare electrica, fara proiectoare, cas-ul fara afisaj separat (era ciudat taiat bordul in locul afisajului), tapiserie naspa, probabil fara servo-directie, geamuri cu manivela, fara airbag-uri si ABS. In rest aratau la fel, si era plin pe acolo de ele. Am vazut unul cu spoilere negre, desi el era alb. La reprezentanta Renault am vazut si SLZ de vanzare, dar nu m-am uitat la pret. Dac vreti informatii referitoare la drumuri, taxe, spagi Rom-Bulg-Turcia, detalii pe mp.


--------------------
Skoda Octavia 2
1.6 MPI 102 CP
Elegance, full options
Neagra, interior bej
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MMihai
post 27 Jun 2004, 20:25
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 772
Joined: 5 June 03
From: PITESTI




Daca nu avea oglinzile vopsite nu inseamna ninic... Poate era Autentique ... SI am vazit si eu Renault Clio alb cu spoilere nevopsite dar in Franta la Toulouse mai exact. Probabil e o versiune mai slab echipata, insa nu cred ca nu are servodirectie :roll:


--------------------
Renault Megane III 1.6 16V 110cp Noir Nacre
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 08:44
Dacia