Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Casetofon Bluetooth-variante

riptor
post 4 Feb 2021, 23:23
Post #1


Membru


Group: Members
Posts: 159
Joined: 30 August 06




Salutare!

Vreau sa schimb player-ul original cu ceva nou cu bluetooth, ma intereseaza sa pot vorbi la telefon civilizat, fara sa zbier in telefonul care e pe speaker, etc biggrin.gif

Masina e un clio 2 RS
Ce vreau:
O marca cunoscuta, nu aliexpress, dar nici Alpine de 300 euro, nu vreau fitze, nush ce sunet, nush ce boxe- boxele vor ramane cele standard
Vreau sa aibe un aspect discret, fara luminite, leduri, chestii bombastice- nu ma intereseaza.
Daca ma incadrez in 400 lei ar fi perfect
Si MUSAI- vreau sa pastrez comenzile de pe volan- stiu ca trebuie un modul separat sau ceva de genul.

Astept recomandarile voastre!
Multumesc!


--------------------
renaultsport clio 182
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristianmarin2212
post 5 Feb 2021, 04:31
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 6
Joined: 16 April 18




Salut, Eu am de 3 ani de zile un JVC KDX352BT montat pe masina. De auzit se aude foarte bine, insa eu am schimbat si boxele.

Referitor la microfon, acesta are iesire cu fir din spate si l-am dus pana la parasolar. Se aude foarte ok, toata lumea spune asta, si nu trebuie sa vorbesc tare.

Despre pastrarea comenzilor nu te pot ajuta, dar aici sigur exista ceva module, dar nu cred ca au legatura cu casetofonul propriuzis, pentru ca mufele din spate sunt standard, cred.. Ma interesasem si eu pentru a mea, dar stiu ca ma mai costa cateva sute de lei, si nu prea imi era de folos asa de mult, sincer nu am simtit niciodata nevoia..


--------------------
Renault Symbol 2006, 1.4 8v Fidji
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
grig1960
post 5 Feb 2021, 11:18
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 813
Joined: 2 April 17
From: Onesti, Bacau




Salut, pentru pastrarea comenzilor de la satelitul de sub volan ia legatura cu userul fratello, el face module de adaptare cam pentru orice tip de aparat, are anunt in sectiunea oferte permanente.


--------------------
Renault Koleos 2010, 2.0dci, 4x4, 173 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 20:22
Dacia