Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Provizii Si Precautii Pt "autostrada Soarelui"

valiusbug
post 19 Apr 2005, 19:31
Post #1


posesor reno


Group: Members
Posts: 105
Joined: 8 December 04
From: Bucuresti




am fost sambata trecuta pe acest traseu dinspre bucuresti spre constanta - asfaltul e ok, doar vreo cateva zone cu "valurele", in rest o placere sa conduci. telefoane de urgenta la fiecare 10 km.... era chiar frumos! prostia mea a fost ca am plecat cu putina benzina in rezervor si - lucru mai grav - am baut o gramada de suc inainte, mizand pe faptul ca voi gasi macar o benzinarie cu toaleta. din pacate, am constatat cu "durere" ca m-am inselat - nu exista nici macar o benzinarie (cu sau fara toaleta), iar spatiile de parcare (altfel frumos presemnalizate) in care speram sa pot "rezolva" cumva situatia sunt barate... de acum o sa fiu mai precaut - si o sa incerc sa respect regula - rezervorul plin / vezica goala biggrin.gif


--------------------
renault clio symbol 1,4 8v 2000
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
flotl
post 20 Apr 2005, 06:32
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 525
Joined: 1 December 04
From: Tulcea




Este ciudat ca nu exista inca benzinarii. Sunt locuri amenajate pentru viitoarele constructii, dar ori nu au aparut investitorii, ori se asteapta finalizarea autostrazii si apoi se construiesc benzinariile.


--------------------
Megane Sedan 1.5 dci 100 CP 2004 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 22:22
Dacia