Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Doi utilizatori - tata si fiu, Acelasi IP sau parole imprumutate intre cei doi

DanCVA
post 5 May 2010, 22:29
Post #1


Membru care arde gazu'... accelerand


Group: Members
Posts: 4.262
Joined: 23 December 07
From: Bucuresti




"Conform observatiei lui klaus - Cabasse_tronic si megane_brotac ne-au parasit definitiv pentru ca ambele usere apartineau aceluiasi individ."

Referitor la megane_brotac si Cabasse_tronic cred ca s-a facut o eroare. Sunt doua persoane din aceesi familie, tata si fiu, care pe langa pasiunea pentru Renault se ocupa si cu ceva dezmembrari.
Ce-i drept, eu m-am intalnit doar cu batranul, care conducea ambele masini.

Cred ca se putea o avertizare in loc de ban.

Eu am gasit de cuviinta sa expun problema aceasta, ca o exceptie, care apare.


--------------------
Renault Megane Sedan 2007/Expression/Keyless-Go/MP3/6CD Changer/Autolights/CC/Heated seats/Tuxedo/1.6 16V - B 82 KVA
Repar oglinzile de Megane 2, Senic 2 si Clio 3.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 5 May 2010, 22:43
Post #2


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Observatia care eu am facut-o am facut-o la bursa, fara macar sa stiu daca au sau nu acelasi IP.
Intr-un topic de vanzare a unuia raspunde la intrebari celalat, care apoi modifica textul si scrie in locul raspunsului "off topic" dupa care "celalat" user tzop cu raspunsul...
Si uitandu-ma eu pe posturile celor doi ce sa vezi? Aceleasi greseli gramaticale, acelasi tip de scris in fraza, acelasi mod de a pune doar 2 puncte de suspensie in loc de 3, aceleasi ticuri verbale (sa le spun expresii specifice de limba straina) etc.

Eu personal ma indoiesc ca-s 2 persoane diferite, chiar de se spune ca-s tatal si fiul si or locui in aceeasi casa. Eu nu am intalnit pana acum 2 persoane diferite sa aiba acelasi mod identic de scris si exprimare. In general personalitatea individuala isi spune cuvantul.


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 6 May 2010, 06:48
Post #3


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




o persoana, sau doua, mare pirdere...oricum se ocupa(u) doar cu specula nesimtita si offtopic pe sectiunea bursa fara activitati pe alte sectiuni.


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bacu
post 6 May 2010, 19:36
Post #4


Membru Privilegiat


Group: Members
Posts: 1.956
Joined: 11 May 06
From: Luxembourg




mai fratilor eu il cunosc pe stefan (megane_brotac), am luat cate ceva de la el, cred ca s-a facut o greseala. mai argoane, ce intelegi tu prin specula nesimtita la sectiunea bursa? ce dreaku mai suntem pe vremea comunismului sa fie vorba de specula cand vinde cineva ceva?? si daca nu era activ decat pe bursa ce? scrie undeva in regulament ca trebuie sa fii activ pe toate sectiunile sau ce??


--------------------
Honda CRV 2017 Executive Sensing 1.6 iDtec 9AT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 6th June 2024 - 13:12
Dacia