Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Sistem navigatie = sonorizare mai buna ?, montare navigatie

manea.alexandru10
post 30 Mar 2015, 00:31
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 23 March 15




Salut , tocmai ce am cumparat un renault megane 3 coupe din 2012 acum 2 sapt . Sunt incantat pana peste cap de masina mea , insa un singur lucru ma dezamageste ... calitatea sunetului in masina . Chiar si cu melodii de cea ma inalta calitate ( de provenienta de pe beatport)sonorizarea lasa de dorit . In momentul de fata masina dispune de playerul stock , sunt curios sa aflu daca montearea sistemului de navigatie imi va imbunatatii calitatea sunetului in masina .


--------------------
Renault Megane 2012 coupe - B 121 BMB
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marius80_eugen
post 30 Mar 2015, 18:40
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Sa o stapanesti sanatos !

Ce legatura are navigatia cu sunetul ?

Nu era deja un topic despre sonorizare Megane 3 si despre navigatie ? Nu puteai sa scrii acolo ? Iti recomand sa citesti REGULAMENTUL forumului inainte sa mai postezi sau sa faci alte topicuri !


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
manea.alexandru10
post 30 Mar 2015, 18:53
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 23 March 15




Daca as fi stiut ce legatura are navigatia (fie ea existenta sau nu ) cu sunetul nu as mai fi facut acest topic , am citit si in topicurile deja existente si nu am gasit sa faca o legatura intre cele 2 playere (cel stock si navigatia ) in vederea calitatii sunetului , de aceea mi.am permis sa postez


--------------------
Renault Megane 2012 coupe - B 121 BMB
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marius80_eugen
post 30 Mar 2015, 18:59
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Ok, deci nu are nici o legatura calitatea sunetului cu navigatia , bine ar fi ca toate intrebarile sa le postezi in topicurile dedicate .
Ai putea sa dai singurel un report la primul tau post din acest topic si sa rogi in moderator sa stearga acest topic si sa continui intrabarile in topicurile dedicate de sunet si navi ! Bafta !


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 5th May 2024 - 15:30
Dacia