Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Ce model de Kadjar aveti?

Hectic
post 23 Sep 2016, 14:27
Post #121


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 8 September 16




Puteti sa-mi spuneti daca aveti alarma pe Kadjar, a fost montata la reprezentanta, cat a costat, ce marca e? Daca montez alarma in alta parte pierd garantia? Am sunat la dealer sa intreb de alarma (in conditiile in care luni 25 septembrie ridic masina) si nu mi-au dat nici o informatie spunand ca baiatul care instaleaza alarme nu este la serviciu.
Referitor la discount-uri. Eu am luat masina de pe stoc si mi-a fost calculat pretul scazand tichetul rabla si cei 1000 euro discount. Se zvonea ca vor mai fi oferite vouchere rabla si in toamna. Cand Renault a aflat ca nu se vor mai da vouchere rabla in aceasta toamna s-au oferit sa-mi mai faca ei al 2-lea discount echivalent cu tichetul rabla plus ecobonusul, astfel incat discount-ul primit a ajuns la 3133 euro.

This post has been edited by Hectic: 23 Sep 2016, 14:40


--------------------
Renault Kadjar 2016 Life 1.5 dci 4x2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
reddog76
post 23 Sep 2016, 15:11
Post #122


Membru


Group: Members
Posts: 153
Joined: 28 January 09




QUOTE(Hectic @ 23 Sep 2016, 14:27)
Puteti sa-mi spuneti daca aveti alarma pe Kadjar, a fost montata la reprezentanta, cat a costat, ce marca e? Daca montez alarma in alta parte pierd garantia? Am sunat la dealer sa intreb de alarma (in conditiile in care luni 25 septembrie ridic masina) si nu mi-au dat nici o informatie spunand ca baiatul care instaleaza alarme nu este la serviciu.
Referitor la discount-uri. Eu am luat masina de pe stoc si mi-a fost calculat pretul scazand tichetul rabla si cei 1000 euro discount. Se zvonea ca vor mai fi oferite vouchere rabla si in toamna. Cand Renault a aflat ca nu se vor mai da vouchere rabla in aceasta toamna s-au oferit sa-mi mai faca ei al 2-lea discount echivalent cu tichetul rabla plus ecobonusul, astfel incat discount-ul primit a ajuns la 3133 euro.
*


Alarma originala, cea din lista de accesorii, este o alarma Falcon 4152. Pretul ei este 715 RON fara TVA. Codul in lista de accesorii este: 8201579504 - Alarmă (perimetrală și volumetrică, cu modul antiridicare). Tu poti sa iti pui ce alarma vrei pe masina. Nu afecteaza garantia. A mea a fost montata de dealer inainte de a-mi primi masina. Eu oricum am comandat toate accesoriile la momentul cand am pus comanda masinii.

This post has been edited by reddog76: 23 Sep 2016, 16:59


--------------------
Renault Kadjar 2015 Intense 1.6 130 CP 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hectic
post 24 Sep 2016, 16:37
Post #123


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 8 September 16




Multumesc pentru info reddog76. Stii cumva daca covorasul de cauciuc pentru portbagaj acopera si pragul transversal dintre portbagaj si scaune? Eu am versiunea Life si nu am cele 2 placi care se pot scoate pentru a modulariza portbagajul. Mie mi-ar trebui o protectie de cauciuc care sa ajunga pana la prag.


--------------------
Renault Kadjar 2016 Life 1.5 dci 4x2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
reddog76
post 24 Sep 2016, 17:02
Post #124


Membru


Group: Members
Posts: 153
Joined: 28 January 09




QUOTE(Hectic @ 24 Sep 2016, 16:37)
Multumesc pentru info reddog76. Stii cumva daca covorasul de cauciuc pentru portbagaj acopera si pragul transversal dintre portbagaj si scaune? Eu am versiunea Life si nu am cele 2 placi care se pot scoate pentru a modulariza portbagajul. Mie mi-ar trebui o protectie de cauciuc care sa ajunga pana la prag.
*


Uite poze cu el exact cum arata.
20160924_175525.jpg ( Size: 762.37k ) Number of downloads: 1085

20160924_175539.jpg ( Size: 783.75k ) Number of downloads: 1098


--------------------
Renault Kadjar 2015 Intense 1.6 130 CP 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hectic
post 24 Sep 2016, 17:30
Post #125


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 8 September 16




Din ce vad in poze exista o portiune flexibila in dreptul pragului de langa scaune. Sa inteleg ca sta bine in portbagaj chiar daca scoti cele 2 tavite sau placi ( nu stiu cum sa le zic)? Oare in dreptul pragului o sa stea ridicat la 90 grade datorita partii flexibile. Poti sa confirmi? N-as vrea sa-l comand si pe urma sa descopar ca nu se aseaza bine in portbagaj.


--------------------
Renault Kadjar 2016 Life 1.5 dci 4x2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
reddog76
post 24 Sep 2016, 18:14
Post #126


Membru


Group: Members
Posts: 153
Joined: 28 January 09




QUOTE(Hectic @ 24 Sep 2016, 17:30)
Din ce vad in poze exista o portiune flexibila in dreptul pragului de langa scaune. Sa inteleg ca sta bine in portbagaj chiar daca scoti cele 2 tavite sau placi ( nu stiu cum sa le zic)? Oare in dreptul pragului o sa stea ridicat la 90 grade datorita partii flexibile. Poti sa confirmi? N-as vrea sa-l comand si pe urma sa descopar ca nu se aseaza bine in portbagaj.
*


Sta. Zona flexibila este exact la nivelul acelui prag. Pe lateral se tine in marginile laterale. Il flexezi putin si sta. Eu nu l-am folosit asa deloc. Insa daca tu vrei musai, poti.


--------------------
Renault Kadjar 2015 Intense 1.6 130 CP 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hectic
post 26 Sep 2016, 18:56
Post #127


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 8 September 16




Multumesc reddog76. Azi am comandat alarma si covorasul de cauciuc pentru portbagaj. Alarma cu montaj costa 800 lei la Renault. N-au stiut sa-mi spuna ce alarma este, dar daca este montata de Renault banuiesc ca este cea de la accesorii.
Ai cumva montate bavete pe masina? Ma intereseaza daca ating cumva la coborare de pe borduri.


--------------------
Renault Kadjar 2016 Life 1.5 dci 4x2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
reddog76
post 26 Sep 2016, 20:47
Post #128


Membru


Group: Members
Posts: 153
Joined: 28 January 09




QUOTE(Hectic @ 26 Sep 2016, 18:56)
Multumesc reddog76. Azi am comandat alarma si covorasul de cauciuc pentru portbagaj. Alarma cu montaj costa 800 lei la Renault. N-au stiut sa-mi spuna ce alarma este, dar daca este montata de Renault banuiesc ca este cea de la accesorii.
Ai cumva montate bavete pe masina? Ma intereseaza daca ating cumva la coborare de pe borduri.
*


Nu am montate bavete. Tocmai ca pentru ca teoretic reduc din garda, nu am pus.


--------------------
Renault Kadjar 2015 Intense 1.6 130 CP 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_flk
post 27 Sep 2016, 14:06
Post #129


Membru incepator


Group: Members
Posts: 63
Joined: 24 September 14




Salutare!

Astazi am comandat si eu un Kadjar ZEN 1.2 Tce cu EDC + Extended Grip si Pachet Look. Culoare Noir Etoille (sper ca am scris bine). Termen de livrare estimat in ultima saptamana din decembrie smile.gif Sper sa vina mai repede macar cu 1 saptamana ca sa o folosesc in concediu. La cei care ati lansat comanda in fabricatie v-au adus mai repede masinile fata de termenul estimat initial sau au mai intarziat? Multumesc!


--------------------
Renault Kadjar 1.2 130 CP EDC7 2016 Zen + Extended Grip
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Massor
post 27 Sep 2016, 14:19
Post #130


Membru incepator


Group: Members
Posts: 87
Joined: 11 December 06




QUOTE(cristi_flk @ 27 Sep 2016, 14:06)
Salutare!

Astazi am comandat si eu un Kadjar ZEN 1.2 Tce cu EDC + Extended Grip si Pachet Look. Culoare  Noir Etoille (sper ca am scris bine). Termen de livrare estimat in ultima saptamana din decembrie smile.gif Sper sa vina mai repede macar cu 1 saptamana ca sa o folosesc in concediu. La cei care ati lansat comanda in fabricatie v-au adus mai repede masinile fata de termenul estimat initial sau au mai intarziat? Multumesc!
*


Felicitari! Interesant e ca acum 3 saptamani cand am comandat eu 1.2 TCe+EDC nu am avut posibilitatea sa pun Extended Grip.. Intre timp vad ca se poate. Cam acelasi termen de livrare mi l-au dat si mie (raportat la momentul comenzii) adica sfarsitul lui noiembrie. Eu nu am mai vrut nicicum o alta masina cumparata chiar de sarbatori, ca am trecut deja prin asta si e cam naspa (Clio l-am luat pe 26.dec.2006). Cand lumea trebuie sa se pregateasca de sarbatori, de Mos Craciun, cadouri, etc, eu trebuie sa pun deoparte pentru asigurari, Casco si sa pierd si vremea pe la revizii, ITP, etc. Macar acum o sa am cam o luna ecart.

This post has been edited by Massor: 28 Sep 2016, 11:41


--------------------
Kadjar Zen 1.2 TCe EDC 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 27 Sep 2016, 14:34
Post #131


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




masina timpului cand ai inventato?

la mine (toate masinile) itpul e valabil de cand a fost inmatriculata, nu livrata.

ps el are zen, tu life, el manuala tu edc, cam de aia extended grip.

This post has been edited by b76bgaarh: 27 Sep 2016, 14:34


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
reddog76
post 27 Sep 2016, 15:33
Post #132


Membru


Group: Members
Posts: 153
Joined: 28 January 09




QUOTE(cristi_flk @ 27 Sep 2016, 14:06)
Salutare!

Astazi am comandat si eu un Kadjar ZEN 1.2 Tce cu EDC + Extended Grip si Pachet Look. Culoare  Noir Etoille (sper ca am scris bine). Termen de livrare estimat in ultima saptamana din decembrie smile.gif Sper sa vina mai repede macar cu 1 saptamana ca sa o folosesc in concediu. La cei care ati lansat comanda in fabricatie v-au adus mai repede masinile fata de termenul estimat initial sau au mai intarziat? Multumesc!
*


Si eu am fost in aceeasi situatie. Asteptam livrarea in saptamana Craciunului. Eu as fi vrut sa o am incepand cu 28 Decembrie, deoarece plecam de Revelion la Bran. Inca nu vandusem Fluence-ul asa ca nu era musai sa o am.
In jurul datei de 13 Decembrie era in Constanta, iar pe 16 era in Ciorogarla, in depozitul Renault. Pe 18 am primit-o.
Bine, am uitat sa mentionez ca agentul de la dealer este nasul meu. rolleyes.gif
Concluzia este ca, un dealer serios, iti poate spune exact in orice moment ce se intampla cu masina, astfel incat sa stii exact cand o primesti.


--------------------
Renault Kadjar 2015 Intense 1.6 130 CP 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mihnea2012
post 27 Sep 2016, 17:44
Post #133


Membru


Group: Members
Posts: 154
Joined: 6 June 16




Eu am avut livrare estimata pe 30.09.2016 dar am ridicat-o pe 09.09.2016. Data fabricatiei e pe factura, 26.07.2016. Deci grupajul pe vapor in Spania, transportul la Constanta, apoi la Ciorogarla si in fine, la Agentul Autorizat Renault dureaza foarte mult, insa termenul estimat initial este cu rezerve.


--------------------
Renault Arkana FHEV 145 Equilibre ex. Renault Kadjar Life 1.5 dci 110 cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
roigeu
post 27 Sep 2016, 18:45
Post #134


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 13 September 16




Eu credeam ca sunt singurul cu benzina...de pe forum.smile.gif
Dc sunteti din bucuresti, putem face o intalnire kadjar sa schimbam impresii live?


--------------------
Renault kadjar 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_flk
post 27 Sep 2016, 19:36
Post #135


Membru incepator


Group: Members
Posts: 63
Joined: 24 September 14




QUOTE(Massor @ 27 Sep 2016, 14:19)
Felicitari! Interesant e ca acum 3 saptamani cand am comandat eu 1.2 TCe+EDC nu am avut posibilitatea sa pun Extended Grip.. Intre timp vad ca se poate. Cam acelasi termen de livrare mi l-au dat si mie (raportat la momentul comenzii) adica sfarsitul lui noiembrie. Eu nu am mai vrut nicicum o alta masina cumparata chiar de sarbatori, ca am trecut deja prin asta si e cam naspa (Clio l-am luat pe 26.dec.2016). Cand lumea trebuie sa se pregateasca de sarbatori, de Mos Craciun, cadouri, etc, eu trebuie sa pun deoparte pentru asigurari, Casco si sa pierd si vremea pe la revizii, ITP, etc. Macar acum o sa am cam o luna ecart.
*



Da a fost temporar indisponibil pe 1.2 tce cu edc opțiunea extended grip. Nici dealerul nu știa exact dacă se poate pune. A cerut o serie de caroserie la fabrica din Palencia să vadă dacă se poate configura cu Extended Grip.


--------------------
Renault Kadjar 1.2 130 CP EDC7 2016 Zen + Extended Grip
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Massor
post 27 Sep 2016, 23:49
Post #136


Membru incepator


Group: Members
Posts: 87
Joined: 11 December 06




QUOTE(b76bgaarh @ 27 Sep 2016, 14:34)
masina timpului cand ai inventato?

la mine (toate masinile) itpul e valabil de cand a fost inmatriculata, nu livrata.

ps el are zen, tu life, el manuala tu edc, cam de aia extended grip.
*


Meshtere, vad ca ai ochii cam mici,. mai ia o gura de cafea din cana aia. Omul spune clar ca e 1.2 TCe cu EDC si Extended grip, iar despre ITP stiu si eu cand se face, dar ce mai conteaza 2-3 saptamani in preajma sarbatorilor, tot nasol pica la buzunar in perioada aia. Si oricum, vad ca stii mai bine ca mine ce masina mi-am comandat. Unde ai vazut benzinar Life cu EDC? Normal ca si a mea e la fel, adica Zen, doar ca-i lipseste Extended Grip-ul

This post has been edited by Massor: 27 Sep 2016, 23:54


--------------------
Kadjar Zen 1.2 TCe EDC 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 28 Sep 2016, 09:44
Post #137


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




tovarasu, vezi ce ai scris, mai sus. cica clio a fost primit in 2016?


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
reddog76
post 28 Sep 2016, 09:57
Post #138


Membru


Group: Members
Posts: 153
Joined: 28 January 09




QUOTE(b76bgaarh @ 28 Sep 2016, 09:44)
tovarasu, vezi ce ai scris, mai sus. cica clio a fost primit in 2016?
*


Nu are rost sa va certati.
Eu am inteles ce vrea sa spuna. Cand va face ITP-ul peste doi ani si tot atunci si revizia anuala, va avea un cost care va fi in preajma sarbatorilor. Si cum de sarbatori sunt costurile cunoscute, in acea perioada va avea o problema de cash flow. biggrin.gif


--------------------
Renault Kadjar 2015 Intense 1.6 130 CP 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 28 Sep 2016, 10:28
Post #139


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




una e ce intelegem noi, alta ce scrie stimatul coleg.

a primit clio (pe care in detine deja) peste 2 luni.

la el itpul se face in functie de data de livrare, cica, nu cea de inscriere.


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Massor
post 28 Sep 2016, 11:38
Post #140


Membru incepator


Group: Members
Posts: 87
Joined: 11 December 06




QUOTE(b76bgaarh @ 28 Sep 2016, 10:28)
una e ce intelegem noi, alta ce scrie stimatul coleg.

a primit clio (pe care in detine deja) peste 2 luni.

la el itpul se face in functie de data de livrare, cica, nu cea de inscriere.
*


Da, a fost o neintelegere. Am gresit daca am scris 2016, dar daca te uitai la semnatura acolo era corect, adica 2006 (ca sa vezi cata confuzie poate produce o singura cifra gresita). Era vorba de experienta de 10 ani cu cheltuielile pentru masina exact in preajma sarbatorilor, chestie de care m-am saturat si vroiam s-o evit pentru noua masina. Iar de versiunile Life, Zen sau oricare.. era discutia de Kadjarul nou care trebuie sa apara in noiembrie, (ca doar suntem pe forumul Kadjar) nu despre Clio era vorba. Dar, iarasi, probabil nu am fost eu prea explicit. Acum sper ca am fost inteles ceva mai bine. (oricum nu-mi fac probleme, ca lumea intelege corect, chiar daca se scriu prostii, nu?) Iar cu ITP-ul ala chiar nu stiu de ce insisti. Eu vroiam doar sa spun ca din 2 in 2 ani se adauga si el la cheltuieli, atat.
Toate bune!

This post has been edited by Massor: 28 Sep 2016, 12:57


--------------------
Kadjar Zen 1.2 TCe EDC 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_flk
post 4 Oct 2016, 20:06
Post #141


Membru incepator


Group: Members
Posts: 63
Joined: 24 September 14




Mda... acum am văzut că pe factura apare termen de livrare 21 ianuarie 2017 deși cu 2 zile înainte sa achit avansul de 5% dealerul imi spusese că livrarea este estimată în ultima săptămână din decembrie 2016. Rămâne de văzut... dar deja nu mai am răbdare și visez cutia aia EDC la ce aglomerație am de înfruntat în fiecare zi prin oraș. Chiar speram sa il am in concediu de Crăciun dar acum nu mai sunt așa de sigur.


--------------------
Renault Kadjar 1.2 130 CP EDC7 2016 Zen + Extended Grip
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CataOlar
post 7 Oct 2016, 21:15
Post #142


Membru autentic


Group: Members
Posts: 318
Joined: 5 December 06
From: Oradea




Apropo de motorizari, ce au de vanzare la vecinii unguri:


Attached thumbnail(s)
Capture.JPG ( Size: 62.5k ) Number of downloads: 881


--------------------
Dacia/Renault Logan 3 1.0 EcoG Confort
Si nu ne duce pre noi in ispita, ca gasim drumul si singuri..
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IRONICK
post 7 Oct 2016, 22:33
Post #143


-


Group: Members
Posts: 21.839
Joined: 19 April 05
From: Romania




QUOTE(CataOlar @ 7 Oct 2016, 21:15)
ce au de vanzare la vecinii unguri: CVT
*
De parca nu ati invatat ca Romania pentru Renault este o piata bananiera.


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Massor
post 29 Nov 2016, 19:18
Post #144


Membru incepator


Group: Members
Posts: 87
Joined: 11 December 06




Astazi a ajuns si noua mea jucarie (vezi semnatura), dupa 3 luni fara o zi de asteptare. Sunt foarte incantat de ea, desi am avut oarecare emotii s-o aduc de la reprezentanta din afara orasului pana acasa, pe un trafic groaznic, tinand cont ca nu ma mai urcasem niciodata pe o automata. Nu va povestesc ca mi-a amortit de atata incordare piciorul stang, care tot dadea sa faca ce stie el, sa apese ambreiajul. Dar ma rog, m-am descurcat pana la urma.
Asa cum povesteam si in postarea dedicata, au mai umblat la unele dotari: oglinzile se rabateaza acum automat si este si lumina in torpedou. Alte diferente fata de "modelul" de pana acum va mai spun pe masura ce le descopar (s-a facut repede noapte si am abandonat "joaca").


--------------------
Kadjar Zen 1.2 TCe EDC 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_flk
post 4 Jan 2017, 23:19
Post #145


Membru incepator


Group: Members
Posts: 63
Joined: 24 September 14




Și a mea a ajuns pe 23 decembrie după 3 luni fără 4 zile. Am făcut deja 1500 km. Foarte mulțumit în special de motor și cutia de viteze. Doar sistemul Start&Stop mă cam enervează. Trebuie ținut piciorul pe frână extrem de puțin apăsat ca să nu se oprească motorul, și la manevre inainte-inapoi sau oprire mai bruscă în intersecții pentru acordat prioritate la o singura masina se oprește motorul inutil. Evident după aia când stau 1 minut la semafor nu se mai oprește dacă anterior s-a oprit de 2-3 ori degeaba câte o secundă.


--------------------
Renault Kadjar 1.2 130 CP EDC7 2016 Zen + Extended Grip
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twinbubu
post 22 Jan 2017, 07:29
Post #146


Membru


Group: Members
Posts: 157
Joined: 24 August 09




Renault Kadjar,versiune de echipare Zen,1.5 dci,culoare beige dune,opțiuni pachetul look și încălzire scaune.Sunt super incantat de cum trage motorașul 1.5 dci.Pe drive test am mers cu 1.6 dci dar performantele sunt oarecum apropiate.Totusi nu sunt lămurit cu un aspect,în momentul în care acționez maneta de semnalizarea nu are acel ticăit specific și nici un alt avertisment ca maneta de semnalizare este actionata.Asa e la toate sau trebuie setat ceva?Oricum,în ciuda micilor scăpări ale celor de la Renault,Kadjar este o mașină ce oferă mult la pret accesibil.La cat mai multi kilometri cu mașinile noastre!.


--------------------
Renaut twingo 2001 - IS 06 TIK
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
romeo_id
post 22 Jan 2017, 13:15
Post #147


Engineer


Group: Members
Posts: 449
Joined: 8 August 11




cred ca trebuie sa intri în meniu sa ajustezi volumul. În mod normal se aude un bipait. S-o conduci sănătos!


--------------------
Renault Clio 2, 1.2 16V 2003 Authentique Kadjar 1.6 dCi 4WD 2016 Zen
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twinbubu
post 22 Jan 2017, 14:28
Post #148


Membru


Group: Members
Posts: 157
Joined: 24 August 09




QUOTE(romeo_id @ 22 Jan 2017, 13:15)
cred ca trebuie sa intri în meniu sa ajustezi volumul. În mod normal se aude un bipait. S-o conduci sănătos!
*


Mulțumesc, m am jucat astăzi prin meniu și am găsit setarea pentru volum,am dat la nivelul 3 și tot nu aud acel bipait,mai studiez,n am încercat sa vad pe nivelul 1 ce se intampla.


--------------------
Renaut twingo 2001 - IS 06 TIK
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kheptan
post 1 Mar 2017, 10:22
Post #149


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 1 March 17




salutare, am comandat si eu versiunea 1.6 dci 4x4 zen dar nu mai pot sa optez pentru Pachet "Modularitate Plus", cica se schimba detaliile de la luna la luna, as fi vrut acest pachet pt distante lungi

This post has been edited by kheptan: 1 Mar 2017, 10:23


--------------------
renault clio 3 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
icaizer
post 4 Mar 2017, 15:20
Post #150


Membru incepator


Group: Members
Posts: 18
Joined: 24 May 12




QUOTE(kheptan @ 1 Mar 2017, 09:22)
salutare, am comandat si eu versiunea 1.6 dci 4x4 zen
*



Care a fost pretul final?


--------------------
RENAULT Arkana RS line, Tce 140 EDC, Mild Hybrid
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
8 Pages « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 15:27
Dacia