Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

La multi ani si sa traiti!, CD player pt renault in loc de casetofon

MGM
post 4 Jan 2006, 17:52
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 8
Joined: 20 December 05
From: Bucuresti




As vrea sa inlocuiesc casetofonul din dotare cu un cd player si nu vreau sa renunt la display-ul din consoa centrala, nici la comenzile de pe volan. Daca e cineva care vrea sa-mi vanda cd-ul de pe renault-ul lui pt ca s-a hotarat sa si-l inlocuiasca cu ceva mai de Domne-ajuta, anuntati-ma si pe mine, pls!

In plus, ma intereseaza cam cat ar costa operatiunea sus-mentionata, si unde as putea s-o execut fara sa imi fie frica ca-mi demonteaza aia tot bordul si juma' de motor pentru asta..


--------------------
Renault Clio 2003, 1.4 mpi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 4 Jan 2006, 17:57
Post #2


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Daca vrei sa cumperi asa ceva ... e loc la bursa de anunturi de vanzare/cumparare ... (cu regulile aferente) wink.gif

Daca vrei sa iti iei un cd-player de reno si sa-l montezi pe reno pentru 5 RON fac eu acest lucru in 10 minute fara sa stricam nimic (sper ... deoarece la mine totul a durat 3 minute ca am sters si praful) wink.gif

Daca mai vrei alte informatii despre cd-playere compatibile, casetofoane si alte alea te rog da un search pe acest forum ... nu uita sa selectezi optiunea "any date" si spor la treaba

Andrei

P.S. am uitat ... imi cer scuze ... La Multi Ani ! si tie MGM


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 16th June 2024 - 07:58
Dacia