Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sal
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > Detectoare Radar
SAVU
sal! tcmai sunt proaspatul posesor al unui cobra 9430 si nu prea inteleg cum functioneaza,apare mereu avertizare in x si in k suna scurt si dispare o singura data a urcat pana la 2in intesitatea semnalului.are cineva ideie cum trebuie setat sa functioneze cat mai ok si fara prea multe alarme false?
semit
manual ai ?
SAVU
manual am....dar acolo sunt niste informatii cam aiurea si nu zice nimic de intesitatea semnalului pana la cat urca azi a urcat cel mai mult pana la 2,de la cat trebuie sa imi fac griji?
semit
cam de la 2-3, spre 3 in banda Ka wink.gif
SAVU
si cu x cum sta treaba? se poate dezactiva daca nu foloseste la nimic....?merci de raspuns!
GoGu
QUOTE(GoGu @ 19 Aug 2007, 16:22)

La noi in tara, la acest moment, se folosesc radare (fixe, mobile, fotoradare) produse de MPH (Python) fix, mobil, pe masina, Traffipax (speedophot) - fotoradar, fix, pe masina, Gatso fix, pe trepied si pe stalpi si Sagem (Mesta) -fotoradar, toate in banda K, precum si dispozitive fixe cu bucla inductiva.

*



Citeste te rog "lipiciosul" din care am citat, hai sa nu descoperim roata de nenumarate ori...
Fratzica
invatati sa folositi functia search
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.