Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: stergere cont si posturi
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
romeo3108ro
daca unul din useri doreste sa ii fie sters contul si posturile se paote face acest lucru.daca da cine poate face acest lucru?
zanga
Nu se poate...
MiB
un admin poate face asta.
zanga
Dar nu o sa faca asta.
romeo3108ro
deci astept un raspuns clar
da sau nu?
zanga
Da un search in sectiune si ai sa afli raspunsul la intrebare, au mai fost persoane care au cerut acest lucru...
ady85btz
raspunsurile la intrebari le gasesti aici:
http://www.daciaclub.ro/im-sterge-si-mie-c...tul-t94123.html
romeo3108ro
in urma studierii acelui topic nu am inteles nimic clar.
pastrama
QUOTE(romeo3108ro @ 16 Jan 2008, 20:57)
deci astept un raspuns clar
da sau nu?
*


Nu!
romeo3108ro
sa inteleg atunci ca singura posibiliate de a nu mai intra pe forum este vointa?
dar vreau sa imi dispara si topicurile
ps nu vreau saiau ban deoarece nu imi sta in caracter sa injur pe cineva fara sa ma piseze mult la cap
vijelie
Te simti urmarit de cineva, fiule?
romeo3108ro
da de umbra mea

<span class='edit'>16 Jan 2008, 23:07:</span>
sa inteleg ca nu este nici un moderator sau admin care sa imi raspunda la intrebare?
mai astept maxim o ora dupa care o sa imi dau deluser singur
Ov
daca nu mai doresti forum, pur si simplu nu mai intri. Nu trebuie sa injuri, nu trebuie sa faci nimic.

Contul nu se sterge. Posturile/topicurile nu se sterg.
argon
...pentru ca de la 24 de ore de la postare apartin forumului wink.gif
Alexu7
QUOTE(vijelie @ 16 Jan 2008, 22:23)
Te simti urmarit de cineva, fiule?
*





radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

Iarta-l ca nu stie ce face icon_mrgreen.gif
Tudor
1. Daca vrei sa nu mai activezi pe forum, nu mai intri si gata.
2. User-ul se poate bloca. Daca vrei asta, trimite o cerere catre Administratori.
3. User-ul nu se sterge pentru ca postarile facute de pe acel user ar ramane orfane.
4. Postarile nu se sterg in grup (toate ale unui user) pentru ca s-ar pierde firul discutiilor in care au fost adaugate.
madmax1
userul ar trebui sa se poata sterge fara sa afecteze postarile.
R19/16v
Te-ai gandit tu sa raspunzi, dupa 8 ani...
tatimeu
pentru moderatorul care mi-a sters ultimele doua postari la sectiunea Megane IV. e vorba de cele referitoare la RS?
daca doreste poate sa-mi raspunda explicand politicos de ce a sters cele doua postari si in privat.
totusi astept raspunsul si aici.
tatimeu
domnii administratori zona asta nu o frecventeaza?
R19/16v
Ba da, dar nu e nimeni nevoit sã își justifice fata de tine acțiunile de moderare.
mars
Prima postare a fost stearsa pentru limbaj ("nasparlitii", "vai de capul lor"). A doua pentru ca era off topic si ironica ("nenea moderator acum e bine?"). Daca nici acum nu esti multumit, poti astepta sa iti raspunda adminii, desigur. Si nu, nu ti-am sters eu postarile. Nici sa fi vrut, nu as fi putut, pentru ca fiecare moderator are anumite arii de pastorit si drepturi limitate.
tatimeu
daca nenea moderatorul citea atasamentul poata isi da seama de ce am postat ce am postat.
si da am dreptul sa spun ca in opinia mea unii sunt nasparlitii daca in pliante si in informatii oficiale la masini cu cutie de viteza manuala trec ca si specificatii cutie automata.
dar na adminu nu citeste si nu cauta sa vada de ce ai o anumita opinie; merge si sterge asa ca....cu capul in poarta.

si da daca e cu bun simt adminul trebuie la o intrebare pe care o primeste si pana la proba contrarie considerata justificata, sa dea un raspuns. In privat sau public dar na buna crestere dispare o data ce "intelege" ca are putere de......
mars
Nu ai atasat nimic la postarea aia cu "nasparlitii". Asadar, rupta din context si cu limbajul de care am amintit, era numai buna de sters. Asta e...

Si nu mai confunda administratorii cu moderatorii. Administratorii, doi la numar, sunt cei care detin acest forum privat si intra destul de rar, au alte treburi. Iar moderatorii sunt cei care trebuie sa aplice regulamentul, si, contrar parerilor unora, nu primesc bani pentru asta radmasa.gif, ci o fac pe timpul (si nervii) lor.
tatimeu
mars nu trebuia sa atasez nimic la postarea mea. eu am comentat vis-a-vis de atasamentul pus de un coleg adica o foaie de presa cu informatii despre rs, foaie scrisa, publicata fara sa treaca prin mana corectorului...banuiesc ca stii ca e de bun simt sa verifici o informatie , si eventual sa o corectezi inainte de a o lansa in spatiu public.

si nu ma intereseaza daca moderatorii o fac din placere in timpul lor. nu am sustinut ca o fac pe bani ca doar nu sunt prostituate radmasa.gif ;comportamentul lor? din partea mea la latitudinea fiecaruia sa judece
R19/16v
Pe viitor incearca sa postezi a.i. sa fie clar ce vrei sa spui si, mai ales daca o faci intr-o maniera civilizata, ai toate sansele ca postul tau sa ramana vizibil.
tatimeu
pe viitor moderatorul sa urmareasca firul discutiei sa citeasca sa inteleaga si poate va decide corect daca e cazul sa stearga postari, altfel nu asa cum ii vine lui iar cat despre maniera civilizata pune mana pe dex si vezi cam ce inseamna nasparliu
R19/16v
Nu. Tu vrei sa transmiti o idee, e datoria ta sa o expui a.i. sa fie inteleasa.
Nu e datoria nimanui sa stea sa priceapa ce ti-a fatat tie mintea la un moment dat.
tatimeu
mie minte nu mi-a fatat nimic la un moment dat. in general mintea nu fata. daca vrei sa arati ca esti suburban poti sa spui si ca nevasta a fatat, depinde in ca categorie de primate te regasesti, dar sa revenim la ideea ta bine? postarea mea a fost imediat urmatoarea dupa cea in care se regasea atasamentul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.