Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Buzau
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2
nicu02GWU
Propun o intalnire buzoienilor posesorii de renault sintem destul de multii si poate forumisti din buzau!!!
semit
Succes biggrin.gif
dacadrean
veneam si eu dar.........m-am mutat de ani buni
deci.......succes
MuciX
Haideti sa facem o intalnire la Buzau weekend-ul acesta, sunt sigur ca ar exista membrii care vor sa vina la intalniri, dar nu pot ajunge la Ploiesti sau Bucuresti.
Eu as putea sa ma prezint sambata sau duminica. Astept propuneri de data si locatie.
cassius_clay
De acord.Propun ziua de sambata sa fim toti liberi...(sper sa ne mai strangem pana atunci).Ora si locul o mai discutam...Haideti oameni buni!Sariti! smile.gif
MuciX
Ca locatie am putea sa alegem pationoarul (faza e ca probabil o sa fie aglomeratie acolo), sau, mai bine, parcarea de la Dragaica. E destul de mult loc acolo pt intalniri mai mari decat cele din Bucuresti:P
daniel4ro
Da, buna ideea cu locatia de la Dragaica. Daca nu in interior, macar in parcarea exterioara, e loc destul.
90% sigur sunt disponibil week-endul asta.
mai discutam aici alte detalii.

13 Dec 2007, 21:39:
LE Se poate bea si un ceai cald la BILL
nicu02GWU
eu mai aduc o laguna dar sa sper sa fim mai multii ca e plin buzaul de clio si meganuri biggrin.gif
aleksanders
faceti mai intalnirea in fata la magazinul ala dacia - e loc destul acolo biggrin.gif va trimit o fata cu un golf B 67 GFF
daniel4ro
Multumim pentru intentie dar in locul indicat de tine nu au acces autoturismele. Cu toate ca e o intalnire de posesori de Reno-uri, fata cu Golful poate face exceptie de la regula biggrin.gif
cassius_clay
Buuun...Vad ca ne mai strangem...
Ramane la dragaica?Pentru ora va las sa alegeti voi,eu sunt prezent.
MuciX
Pai tot ca in cele din Bucuresti am putea alege ora, respectiv 21:30. Eu zic ca e bine. Pot fi contrazis desigur...


PS Astazi nu mai ajung la intalnire la Bucuresti dar cand voi mai ajunge voi cumpara de la blondish niste autocolante cu forum.reno.ro... Fiind orasul mic sunt sigur ca or sa va vada masinile si ceilalti reno-isti, poate asa aducem noi membri icon_mrgreen.gif

14 Dec 2007, 12:52:
Imi spuneti care/daca cum vreti...
cassius_clay
E ok ora.Despre restul vorbim acolo...
daniel4ro
Si eu zic ca ora e OK.
pentru stikere, preiau modelul colegilor din Bucuresti si ma trec primul pe lista pentru stickere.


1. Daniel4ro

15 Dec 2007, 18:22:
Vad ca nu mai zice nimeni nimic... Deci vine cineva azi sau ma duc singur pana la locul de intalnire?
cassius_clay
Daniel, te rugam sa nu te superi, dar nu am mai ajuns nici unul dintre noi la Buzau sambata seara.Eram doar noi 3.Speram sa mai vada lumea acest topic si poate reusim totusi sa facem o intalnire in week-endul viitor.
daniel4ro
daca avem noi membri buzoieni pe forum, poate posteaza si ei aici... pana la primavara poate reusim sa ne strangem si noi
aleksanders
daca nu reusiti sa va strangeti- faceti o strigare si venim cativa din bucuresti biggrin.gif - asta daca ne asteptati cu covrigi de buzau biggrin.gif
daniel4ro
daca faceti dovada ca aveti vreo legatura cu Buzaul, pe langa covrigi va asteptam cu vin de Pietroasele si carnati, pastrama de Plescoi cool.gif
aleksanders
daniel- am bunicii la parscov langa buzau - si dealtfel multi prieteni in buzau biggrin.gif astept vinul de pietroasele wink.gif
MuciX
@Daniel: Uite eu acum sunt in Buzau si sincer chiar vreau sa aranjam ceva saptamana asta. Poate ne strangem mai multi, cu toate ca nu m-ar deranja nici daca am fi 2-3 insi.
aleksanders
asa mucix- poate le insuflii tu ceva din atmosfera din bucuresti biggrin.gif - asteptam s ava strangeti cat mai multi si sa apareti si cu poze - dragaica o stim- parcarea deasemenea- vrem sa o vedem populata cu renouri si cat mai multi membrii reno- bafta multa
MuciX
Ma declar pe aceasta cale Membru Activist Reno Buzau biggrin.gif
MuciX
"O punem" de-o intalnire la Buzau w\e asta? E frumos afara...
MuciX
O intalnire intre buzoieni inainte de pasti? Se preteaza cineva?
bz76mar
a-ti renuntat toti observ....hai sa mai incercam ceva...poate iese...eu sunt student in brasov si aici intrunirea noastra de face in fiecare miercuri la ora 20 si suntem 3 din bz....poate facem ceva si pe la buzau....nu trebe sa ne lasam mai jos decat altii..astept .........
cassius_clay
Eu sunt dispus week-endul asta.Ne bagam?
Astept un raspuns de la voi.
MuciX
Week-end-ul asta sigur nu pot... poate sapt viitoare. Ar fi bine daca am reusi sa organizam ceva.
cassius_clay
Ok Mucix.Poate demaram ceva pana la urma...
MuciX
Vesti bune, zic eu: Sunt si eu disponibil w/e asta. Adica oricand astazi si maine.
Deci cine se baga?

PS Abia astept 124.gif
bz76mar
eu pe data de 25 sunt la buzau...poate facem ceva mai pe seara...hai sa stabilim o ora ceva daca sunteti de acord pe data aia...si o sa mai vin cu cineva ....din bz...ne trebe si un aparat ceva sa fecem cateva poze...sa le postam...
cassius_clay
Eu nu stiu daca mai vin in Bz si saptamana asta.Mucix, am fost in Buzau, dar nu am intrat pe net. bababa_rock.gif
Dar daca stabilim o data o sa incerc sa ajung si eu.
MuciX
Nu se preconizeaza nimic? sad.gif
cassius_clay
Pe 7,8,9 noiembrie sunt in Buzau.Sambata (pe 8) ???
MuciX
Dap, voi fi si eu in Buzau atunci. E bine asa.

@bz76mar: Tu?
bz76mar
eu sunt la facultate la brasov..si vin la bz cam la 2 saptamani ....in weekend sa ne vedem...


11 Feb 2009, 02:19:
bz76mar@yahoo.com asta e id meu de mess.....vb pe mess
MuciX
Sambata, adicatelea maine, sigur nu pot; duminica.
daniel4ro
asteptam doritori
aly_vo
Tare as fi vrut sa vin si eu, dar nu mi-au sosit discurile de frana pe spate sad.gif si nu ma pot misca... poate cu alta ocazie........
ionutz_vly
Salut!Ma bag si eu la o intalnire in Buzau!!!
MuciX
Pai daca tot a venit vorba, eu sunt disponibil weekend-ul asta. Speram la mai multi participanti si vreme buna smile.gif
daniel4ro
mucix, astept un semn de la tine pe mess
MuciX
Nu stiu de ce nu am primit mail, ca ai raspuns... te sun ca vad ca acum nu esti pe mess. Alti doritori?
Io_mi_s
Salutari!
We asta cativa reno-isti galateni vor fi in zona voastra, la Sarata Monteoru. Daca vreunul dintre voi n-are chef de plimbari prea indepartate si nici n-ar sta in casa, poate ne face o vizita. Nu pot da detalii despre locatia exacta pt. n-am facut rezervare nicaieri, dar prin intermediul forumului ne gasim noi. smile.gif
MuciX
As vrea sa vin sincer, sa vad ce timp voi avea. Va recomand restaurant-pensiune "La Paducel", eu mereu ma duc acolo cand merg la Monteoru. Eventual lasa-mi un numar de telefon pe PM si te sun eu.
Io_mi_s
Timp! Pt. ce-ti trebuie timp? Da-l incolo de timp si hai cu noi! biggrin.gif
daniel4ro
cred ca se referea la timp frumos/vreme buna smile.gif

http://vremea.ido.ro/Buzau.htm
Io_mi_s
Regret nespus ca n-am avut ocazia sa te cunosc mai indeaproape, Bogdan (si alti reno-isti buzoieni). Dupa ce ne-am conversat, schimbarea timpului (in sensul 'vreme rea' biggrin.gif ) mi-a dat clar de inteles ca tre' sa astept o alta ocazie - care va fi cu siguranta (io-mi desfasor activitatea prin Bz, am prieteni acolo, imi place zona si n-o consider indepartata de casa). La o data viitoare, cand voi mai ajunge pe la voi cu scop declarat recreativ, te sun (si dau un UP! topicului vostru).
daniel4ro
cu mare placere, te asteptam sa mai postezi aici inainte de a veni prin zona si poate bem un brifcor la o terasa smile.gif
MuciX
Imi cer scuze ca nu am fost parolist, si nici macar nu am sunat sa anulez. Am fost destul de ofticat pentru ca am sfarsit prin a ramane in casa... nici macar cu cei din oras nu am mai iesit. Ce ma oftica si mai tare e ca acum ca a trecut week-end-ul s-a imbunatatit vremea :|
bz76mar
daca face-ti ceva la buzau ...vreau sa vin si eu....va las nr de tel in caz ca se face ceva sa ma suna-ti 076430382....sau id de mess bz76mar@yahoo.com....mi-ar placea sa facem ceva si la buzau!!!!

20 Jul 2009, 19:01:
0765430382
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.