Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire la mare in perioada 25.07 - 05.08.
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
sandman_
Asa sum am discutat pe topicul anterior, iata pollul. Astept voturile voastre.
argon
Eforie Nord.
tony-s
Mamaia.
b76bgaarh
IO ZIC UNDEVA LA JUMA......SA AJUNGA TOTI.....
ASTA CU REXU E SA LE FACEM CONCURENTA NU?????? radmasa.gif
M i h a i
Sa inteleg ca se vrea a fi o intalnire intre membri dacia&reno? blink.gif
CataT
Eforie Nord ca este la mijloc.
sandman_
mie mi se pare mai la mijloc Neptun(chiar daca nu si geografic) biggrin.gif
MHY: e o intalnire ad-hoc, sa avem motiv sa bem suc si sa papam seminte si la mare wink.gif
semit
Mamaia i say biggrin.gif
sandman_
hai, mey Semite, mey, la Neptun, ca e mai ieftina motorina ta de la Mamaia pana acolo, decat benzina mea de la Mangalia la Mamaia tongue.gif tongue.gif
ska
PLM, daca n-ar fi asa departe... bagati si voi una la munte si mai aproape...
sandman_ capisci? smile.gif

o sa tot bag km si iara o sa ma trezesc cu revizia la 180.000 cu 3-4000ron ras hohote.gif
semit
QUOTE(hellcat @ 9 Jul 2007, 21:26)
Mamaia i say too tongue.gif ...si pt ca acolo voi fi pe la inceputul lui august
*



Zi o perioada tinerete.. smile.gif
sandman_
Organizeshte tu una la Kicivarad. un Felix mic, o treaba. Eu vin vineri seara si nu scapi de mine pana duminica wink.gif
dantes
Mda...vad ca sunt 2 optiuni egale si una f. aproape... Deci 3...so...unde ne intalnim?

1 august e bine?
sandman_
Si eu sustin 1 august. Cam toata lumea apare in perioada 29-30 iulie sau pleaca in perioada 4-5 august, deci 01.08. ar treui sa fie ok.
Mutzunache
Nu se poate la sfarsit de saptamana, 4.08? biggrin.gif
dantes
Nu e convenabil dintr-un singur motiv. In WE se aglomereaza rau de tot litoralul (localnici si turisti de week-end) si nu mai avem loc biggrin.gif ...
M i h a i
Daca o sa am timp liber o sa vin pe 1 august chiar daca este miercuri.. wacko.gif ...era ok si 4 ca este sambata ,toata lumea libera etc.. rolleyes.gif
han_1.6 mpi
de ce sa mergem la mamaia sa il imbogatim pe primatul fasole platind taxele de intrat in statiune ? haideti undeva intr-o statiune gen neptun olimp sau de ce nu chiar in portul tomis ?
Mutzunache
Neptun la camping, am un cort cat un garaj.....
semit
QUOTE(han_1.6 mpi @ 10 Jul 2007, 17:01)
de ce sa mergem la mamaia sa il imbogatim pe primatul fasole platind taxele de intrat in statiune ? haideti undeva intr-o statiune gen neptun olimp sau de ce nu chiar in portul tomis ?
*




Oricum trecem pe acolo...
mar1an
Am votat pentru Neptun si e ff bine pe 4 August
sdj_ro
neptun suna bine nici mamaia nu e prea rau deci cand ramane? 1 august?
sandman_
Se pare ca Neptun se cam desprinde in castigator...
Sa vedem data. Eu propun 01.08. Astept propuneri cu motivare si apoi voi face poll-ul pentru data.

Motivarea mea este: multi vin pe 2x.07. sau pleaca pe 04.-05.08., iar in timpul saptamanii nu prea vin turistii de weekend, deci probabil va fi mai liber decat pe 27.07. sau 04.08.
dantes
Tot 1 august sustin, din motivul ca e mult mai liber decat in WE, precum si datele de sosire/plecare ale colegilor...

Deci...sustin varianta lui sandman_ ...
semit
1 sa fie biggrin.gif
sandman_
la cat dai din gura, semite, parca vad ca iar te fofilezi si nu servesti intalnire biggrin.gif
semit
Depinde de lantz mon cher blush.gif
sandman_
mda. Eu nu am distributie pe lant, ci pe curea...
cmandrei
In alte cuvinte ... lasati vrajeala tongue.gif radmasa.gif
dantes
Ce lant...cutia e veriga slaba...
Rentz
Daca vreti sa mergem cu cortul propun Plaja Corbu la ctiva km de Navodari, e o plaja superba, linistita si fara fitze. Pt. cine nu vrea la cort sun locuri de cazare in sat, eu am sat la o pensiune de acolo cu 500mii/camera dubla/noapte, conditii bune si gazde super de treaba, problema e ca nu au prea multe camere.
Pentru mai multe detalii intrati pe : http://www.plajacorbu.ro/despre.htm
semit
Nu e vorba de cazare la mare.. e vorba de intalnire la mare...
Mutzunache
Plecare de unde si la ce ora?

Eu de obicei plec la mare la ora 4....e numai bine...e goala autostrada....
sdj_ro
deci o comitem pe 1?pt ca sunt nerabdator e prima intalnira la care particip ph34r.gif
sandman_
Mutzunache: ce plecare, tati? Noi discutam de intalnire la mare, nu plecare la mare:D

Se presupune ca suntem deja acolo.
Vad ca nu propune nimeni alta data in afara de 01.08.
Neptun ar fi locatia.
Ora? 13:00, cand nu e recomandat sa se faca plaja?
dantes
Pentru mine e ok ora 13:00 si o sustin, numai sa nu fie colegi care au luat bilet cu masa de pranz inclusa tongue.gif

In alta ordine de idei....

Locatia: Neptun
Data: 01.august.2007
Ora: TBA
semit
Eu sustin 19.00 .. 20.00 ora.. cu o prelungire la o pizza.. la o brrc ceva smile.gif
kata_voiku
Hmmmmm...interesant. Ma bag si eu la o baie in mare cu colegii forumisti smile.gif

Dar pe 4 august sau pe 3 seara...nu vin decat pt intalnire si pe 1 mi-ar fi cam greu sa plec imediat dupa munca si sa ma si intorc in aceiasi seara....
dantes
Mmmm... o bericica rece, o pizza ceva apoi o baie in mare pe intuneric...suna bine de tot...
Mutzunache
Ma referam la cei care pleaca din Bucuresti, de unde si la ce ora sa plecam impreuna....biggrin.gif
kata_voiku
Daca facem intalnirea pe 3 seara...eu pot pleca sa zicem in jur de ora 14-15...
Daca o facem pe 4....orice ora.

Daca o facem pe 1, count me out ! biggrin.gif
dumid
Ma bag si eu dar pe data de 4. Tocmai m-am intors din concediu (care a durat 2 sapt) si mi-ar fi imposibil sa imi mai iau liber . Dar , sambata pe 4 , no pb. Sper sa vin cu masinuta mea , dc nu (Doamne Fereste!!!) vin cu cea de la RRO tongue.gif . In concluzie:
votez pt Neptun ,p e 4 la orice ora !
catalin_tm81mis
party.gif pe 4 dupa masa ajung si eu in costinesti
deci o intalnire pe seara? oriunde ca habar nu am litoralul peacefingers.gif
VladL
Votat pentru parcare intre Neptun si Olimp, acum sper sa o si gasesc ca nu am prea fost in zona unsure.gif . Niste indicatii de la binevoitori ar fi bine primite. blush.gif
cmandrei
De la Constanta spre Mangalia, faci stanga spre Neptun (Olimp) {la semn tongue.gif smile.gif} ... dupa ce ai trecut calea ferata mergi inainte (usor stanga) ... si cam aia e ... daca gresesc sa ma corecteze cineva blush.gif
sandman_
nu gresesti deloc biggrin.gif
dumid
Pana la urma e treaba serioasa sau nu? Dc ramane pe 4 vin sigur si eu ,dar sa ne hotaram odata ca sa pot face rezervari pe la vreun hotel.(sigur trebuie facute din timp).
kata_voiku
Eu vin pe 4. Nu stau decat in ziua aceea...ca sa zic asa...o plimbarica pana la mare...din punctul meu de vedere este foarte serioasa treaba...
sandman_
am creat pollul pentru stabilirea datei aici . Bafta!
dogy_10
deci ne vedem pe 4 la neptun???...e mai bine 4 pt ca o sa fie mai multi....abia astept
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.