Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Va rog ajutati-ma- preturi bucse spate
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
george-catalin
De ceva vreme bucsile de pe puntea din spate "bat" la gropi...si m-am gandit sa le schimb,am fost la salonul auto RENAULT si credet-ma ca "mia cazut fata" cand am auzit ce preturi au... 9000.000 o bucsa de punte spate,as dori sa stiu si eu daca exista alte magazine prin bucuresti cu preturi ceva mai acceptabile ceva mai ieftin , multumesc anticipat ma puteti contacta pe ID-ul de Messenger : Spider_LxC
Vanzatorul de Iluzii
Esti sigur ca nu au incurcat ROL cu RON? Adica 900.000 ROL = 900 RON sau 90 RON = 9.000.000 ROL din necunoastere.
george-catalin
sunt mai mult ca sigur ... 9 milioane bucata blink.gif
Bas|cX
ceva nu-i in regula ...la 9 milioane bucata ...la laguna ...au fost bucsile astea+1 bieleta de directie+ distributie+ulei+filtre+placute fata 3600 ron ...9 milioane e prea mult ...oricum o bieleta de directie in magazin e vreo 80 ..si duce pana la 160 ...diferenta asa mare nu are cum sa fie ...
am gasit in 19.12.06 ....220.35 fara tva/1 buc.bucsa spate ....ciudat ca ailalta (si acum am vzt) ...a fost 223 fara tva ....ciudat .... smile.gif
adi_ar
Oi fi al 1000-le si ti-au pregatiti bucse din platina! biggrin.gif
Mai suna si tu pe la Augsburg sau AutoBardi.
Ar fi util daca ai gasi codul respectivului reper.
Bas|cX
scuze de post ....sunt sigur ca din magazin le luam undeva la 150 bucata ... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.