Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
CataT
Cand in Constanta?
Stie cineva, data, locul?
augustinel64
si eu astept o intalnire la mal de mare!
C a t a l i n
Păi se fac și la mare, dacă nu vă deranjează prezența unor Loganuri și a altor Dacii... smile.gif

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...60&#entry905121
sdj_ro
nu ia nimeni atitudine?sau trebuie sa inceapa sezonu calumea sa facem o intalnire?
mircea_aq
cam asa ceva biggrin.gif oricum ma bag si eu dupa 10 iunie ca deh sa se termine sesiunea asta odata:(((
CataT
Vad pe forum ca in mai toate orasele mari se fac intalniri, intre membrii forumului, posesori RENO, cand si la Constanta?????????????
Sau in Constanta nu sunt posesori de astfel de masini, pacat!! unsure.gif
CataT
Hai fratilor ca s-a incalzit apa la mare, s-a luat vacanta, au crescut preturile "la mare"!! biggrin.gif
semit
Mai la vara colegu` tongue.gif
babanu
Oricand daca se face ceva.Daca nici acum atunci cand????
touche
pai s-a stabilim o data sigura!

pe 12 iulie e bine?
babanu
pentru mine nu este.Plec in concediu si ma intorc la inceputul lui August.
touche
distractie placuta in concediu alcoholic.gif
touche
chiar nu vrea nimeni o intalnire in constanta cu membri din constanta si nu numai
babanu
Multumesc mult.acum ca m-am intors poate reusesc sa ajung la intanlirea de la Neptun de pe 04.08.
touche
avem intalnire la neptun pe 04.08, daca da vreau si eu niste detalii despre loc, ora etc
babanu
Neptun/Olimp (la parcarea dintre Neptun si Olimp, pe drumul care trece peste calea ferata si merge pana la soseaua principala) ,sambata 04.08 la ora 20.00.
O sa incerc si eu sa ajung la intanlire desi e nasol ca am niste musafiri si nu stiu daca pot pleca.Nr meu de tel e 0743339623.Bafta.
touche
problema cu musafiri o am si eu , o sa incerc sa vin
babanu
=touche= Ce faci poti sa vii.Eu vin sigur.Daca vii si tu ne intanlim si plecam impreuna.Ce zici????
touche
vin, unde ne intalnim ca sa plecam impreuna si la ce ora, eu stau pe bulevardul mamaia
touche
mai organizam o intalnire pana pe 18.08? Ce zici Babanu?
sdj_ro
eu sunt de acord pt ca nu am putut veni aseara
babanu
Binenteles.Propun portul tomis pe 11 ,ora o stabilim ulterior.
C a t a l i n
QUOTE(babanu @ 6 Aug 2007, 10:49)
Domnul Catalin,nu ne-ai onorat cu prezenta la intlnirea de la Neptun.Sau n-a sosit Honda sau vii la o urmatooare intlnire la Constanta????
*



Domnul Babanu, eu v-am invitat la întâlniri în CT de acum 4 luni, ele se fac de mult timp...a se vedea mai sus...

La Neptun nu am putut ajunge, eu sunt doar student în CT, acum e vacanță, nu eram la mare, stau în Ploiești, și încă strâng bani de Honda...


(era mai corect să întrebi aici, nu la Problemă urgentă Megane)
babanu
k,ai perfecta dreptate,mea culpa .Cand mai ajungi prin Ct trebuie sa ne intlnim.Vacanta placuta.
C a t a l i n
De ce? unsure.gif




Merci de urări. biggrin.gif
touche
super ,ramane pe 11 august in portul tomis,

babanu pune in topicul asta poza de grup de la neptun, te rog

babanu
k Alex,imediat ce ajung acasa.

"Catalin Marinarul" -pt ca esti de-al nostru si apartii si de Constanta imbratisare.gif

6 Aug 2007, 18:47:
deci pentru sambata?se mai baga cineva??/

6 Aug 2007, 19:48:
poza de grup Neptun 04.08.07

6 Aug 2007, 19:50:
poza mare
touche
merci dane, vad ca numai eu am iesit cu, capul intors laugh.gif

stabilim si o ora pentru data de 10.08?
babanu
k si pe 10 e bine
ora 20:00 e k?
oare mai apare cineva?

ATENTIE: limbajul irc este interzis (k sh tz ...)
Zazie
Interesant. Pacat ca nu am putut sta smile.gif
touche
ok, eu vin sigur!

zazie vii si tu?
dumid
Eu va propun inca o intalnire oricand intre 5 si 9 sept. Eu atunci o sa fiu din nou la Mamaia.(sper sa vin cu jucaria cea noua). Ce ziceti?
touche
dumid eu pe 18.08 plec din tara pentru cateva luni, as veni cu placere, mai ales ca vreau sa vad masinuta ta!
babanu
pai atunci trebuie sa ne vedem negresit,asa cum am stabilit
touche
ok ramane stabilit, nu stiu cati o sa vina dar eu o sa fiu sigur, o sa te sun inainte dane
babanu
Stabilit -vineri ,ora 20.00 Portul Tomis.
Mai e cineva interesat????????
touche
unde mai exact in portul tomis, in fostul poligon e bine, la bariera?
babanu
da ,e perfect. drunksinging.gif
metal_militia
ma primiti si pe mine?? 017.gif
cica e nustiuce tuning show in weekendul asta la selgros la agigea...s-ar putea include si asta in program smile.gif
touche
salut metal_militia esti binevenit
noi ne intalnim azi la ora 20 in fostul poligon auto din portul tomis
eu am un megane verde cu numar de bucuresti
babanu
mai poftiti,mai poftiti......cu cat mai multi ,cu atat mai bine.

11 Aug 2007, 10:53:
si asa s-a consumat si prima intanlire la Contanta.Din pacate doar eu si cu touche am raspuns cu prezenta dar speram ca pe viitor luccrurile se vor inbunatati.Mare pacat ca touche va disparea putin (vreo 3-4luni)din peisaj,dar ne vom descurca noi.drum bun prietene si ai grija de tine... 256.gif 256.gif
touche
merci babane, sper ca, cand ma intorc sa fim mult mai multi la intalnirile din Cta

Sa ne vedem cu bine
kata_voiku
Eu pe 7, 8 si 9 septembrie voi fi la costinesti in teambuilding...

Daca o puneti de vreo intalnire in acea perioada...bagati un pm si la mine va rog !



Pana atunci sper ca intalnirile voastre sa arate cat mai repede ca ale noastre wink.gif

http://www.reno.ro/index.php?act=Attach&ty...t&id=1627408059
touche
trebuie sa ducem multa munca de convingere
maxop09
Cand mai faceti intalniri in C-ta dati-mi si mie un PM.
babanu
@MAXOP09.Daca dadeai si tu un semn,ca noi am tot discutat aici.Poate data viitoare........
dumid
Pai hai sa stabilim ceva concret pt vineri 7 septembrie. Voi fi la Mamaia in acea perioada. Te bagi Kata?
kata_voiku
O sa fiu la costinesti in teambuilding...daca nu am program strict...normal ca ma bag !!!
babanu
si eu ,normal.Vrem sa facem o tura cu masina lui Dumid (stim noi de ce )
popescu
vin si eu pe 7 septembrie biggrin.gif

15 Aug 2007, 02:34:
unde ne intilnim? mamaia,costinesti? sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.