Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: RCI Leasing ..
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Zona Financiara
NoDacia
am depus actele luni.... si in 48 de ore urmeaza sa semnez actele pt masina....

chestia e ca nu mi-au zis de cand se scurg cele 48 de ore ...

eu i-am sunat si le-am zis daca vor sa ma duc la alta societate de leasing... la piraeus mi-am luat acordul in 6 ore... si ma descurc bine cu ei... so.. ?!?!?!

Asa prost merge RCI leasing asta ???
l@u
Pai dupa ce ai spus mai sus ..raspunsul este DA!!
NoDacia
va spun sincer ca daca nu era masina sa o foloseasca socrul meu pt oras, la banii astia ( 10650Eur ) as mai fi pus si as fi luat altceva... mie la piraeus leasing mi-au acordat leasingul saptamana asta pt un seria 1 de 31k Eur in 6 ore... mai ales cand dai avans 50% ... la dacia dau 4000Eur ... deci cam 40% ... eu consider ca nu e acceptabil, dupa ce am avut contact cu mai multe firme, sa te tina o saptamana....
marksman
Am avut si eu niste experiente cu RCI; la luat banii nu intarzie, dar cand vine vorba si de obligatiile lor se fac ca ploua.
sobolan
am auzit si eu asta...aia de la RCI is cam figuranti.....un prieten a luat un papuc diesel ,mai demult ,prin ei....
diesel2002
varza sunt cei de la RCI...si proaste crescute(mi-au inchis telefonul) mad.gif alea care raspund la telefon.
AM platit un leasing anticipat si cred ca am dat 20 de telefoane ca sa-mi spuna soldul. Ma puneau sa calculez eu cat mai am de plata. Daca are cineva vreun telefon sau vreun nume de sef de la RCI as avea nevoie sa fac putina panarama.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.